מערכת הבקרה העליונה – שמירה על המצפון

נכתב ע״י: יאיר מימון בתאריך: 23.10.19

מערכת הבקרה העליונה: המצפן שמביא לנו את הבריאות

הגוף שלנו משתמש במיליונים של מערכות בקרה ע"מ לשמור על נתוני הגוף בתוך הגבול הבריא: העולם החיצוני מסיט את הנתונים מהנורמה, ומערכות הבקרה מחזירות לנורמה. כך למשל הטמפרטורה, רמת הסוכר, כמות השומנים בדם, לחץ הדם, קצב הלב, היציבות הנפשית שלנו וכו' – ראה סרטון למטה, המדגים את הפעולה של כל מערכת בקרה. בסרטון זה, הקו הלבן מציג את הערך הרצוי של נתון כלשהו בגוף, הגרף היקור את הערך המצוי והגודל של החץ הלבן מציג את העוצמה של פעילות המערכת.

כאשר מערכות הבקרה עובדות היטב, אז הגוף בריא לחלוטין. מספיק שמערכת אחת לא תפעל היטב כדי שיהיו סימפטומים.

יש לנו גם מערכת בקרה עליונה הנקראת "כוח החיות", היא עושה את הבקרה לא על נתון מסוים בגוף אלא על החיים עצמם. היא זאת שמכוונת את יתר מערכות הבקרה שבגוף. היא בודקת, ע"פ המצפון שלנו, האם אנו הולכים ע"פ האהבה והרצון האמיתיים שלנו.

• כאשר אנו מכוונים את החיים שלנו על-פי האהבה והרצון העליון שלנו, אז כוח החיות מכוון היטב את כל מערכות הבקרה באופן שאנו יכולים להמשיך במסלול שלנו. הרי כולנו שמנו לב שכאשר אנו הולכים ע"פ האהבה והרצון שלנו (ראה פוסט על הקונוס), אנו מרגישים הרבה יותר טוב, יותר חיוניים, עם יותר כוחות ואומץ מכאשר אנו סוטים מדרך זאת.
• כאשר איננו מכוונים את החיים שלנו על-פי האהבה או הרצון האמיתי שלנו, אז כוח החיות מכוון אותנו שנחזור לפעול על-פיהם בעזרת כוונון מערכות בקרה מסוימות, באופן שהן מונעות ממנו ללכת בדרך שאיננו מאמינים בה באמת. במקרים כאלה אנו מרגישים שיש בנו פחות כוחות ואומץ לפעול בחיים וגם מופיעים סימפטומים. אז נגרם סבל ואיבדנו מהחופש שלנו.

ההומאופת יודע לזהות ולהסיר בעזרת טיפול הומאופתי את החסימה שמונעת ממנו ללכת ע"פ האהבה או הרצון שלנו. כתוצאה של ההבראה, אנו חוזרים לפעול ע"פ האהבה והרצון האמיתי שלנו, כוח החיות מחזיר את מערכות הבקרה לבריאות ורואים מהניסיון שהסימפטומים – אף כאלה שמכונים "חשוכי מרפא" – נעלמים.

אדם שמבין מי מכוון את מערכות הבקרה בגוף יודע כיצד לחזור לבריאות. התיקון דרך מערכת הבקרה העליונה מביא את העולם לדרך בונה ולדרך של שלום, הרי לשם האהבה והרצון של כולנו מכוונים אותנו.

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם

יחד נגבש תוכנית הבראה המתאימה לכם

  מתרפאים אלה כבר מצאו את הפתרון

  קחו טעימה מההצלחות שלנו

  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מורן י'
  ההומופאתיה והטיפול אצל יאיר עזרו לנו בהרבה מקרים כגון: חום אצל ילדים, טיפול בפרכוסים, דלקות כאלה ואחרים, הילד שלי חטף את מחלת החזרת והם סייעו לנו בהכל בלי התערבות רפואית ב"ה. חרדות או כל מועקה אחרת אחרי טיפול מרגישים הקלה ומגיעים לסיבות ובאופן טבעי לפתרונות... זוג מדהים עם המון אהבת חינם אינסופית שנותנים מזמנם ומעצמם והכל מתוך שמחה וחיוך ולב רחב. ממליצה בחום!!! תנסו לא תתאכזבו
  מרטי ג׳
  הגעתי ליאיר בעקבות המלצה של חברה‎ .‎
  כשהגעתי ליאיר לא היתי הכי בטוחה שאפשר להבריא על ידי טיפול הומואפתי‎ .‎
  להבריא מבחינה נפשית וגם רפואית‎ .‎אני מטופלות כבר שנתיים‎, וגם שני הילדים שלי‎ .‎
  פשוט מתנה מבורא עולם שהגעתי אליהם‎ .‎אני מרגישה מבחינה נפשית‎ מאוד מחוזקת .המוטיבציה שלי עלתה‎ .‎
  יש לי יותר כוחות ויכולת להתמודד עם דברים
  ממלצה בחום
  דבורה א'
  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מור י'
  יאיר עזר לנו בהרבה דברים. קשה לתאר בכמה משפטים אבל ההומופתיה עבורנו הוא הצלה אחת גדולה מאחר והטיפול שלו הוא כל כך שורשי ועמוק ונותן מענה מעבר לטיפול הנקודתי כאשר הרפואה הרגילה מטפלת בסימפטום נטו ההומופאתיה מטפלת בנסיבות העמוקות יותר וממילא מעלימה את הסימפטום. דרך הטיפול ההומופאטי קבלנו הרבה כלים לסייע לילדים ולעצמנו צריך להתנסות בכדי להבין ואני ממליץ בחום!!
  נתנאל ג'
  Open chat
  צריכים עזרה? דברו איתנו!