כל מה שצריך לדעת לפני שמתחילים ללמוד הילינג

נכתב ע״י: יאיר מימון בתאריך: 29.10.20
תגיות:

לימודי הילינג הפכו להיות פופולאריים במיוחד לאחרונה. רבים רוצים להכיר מקרוב את שיטת הטיפול המסקרנת, המשלבת יסודות רוחניים עתיקים עם טכניקות טיפול חדשניות. אז מה זה הילינג ומה הופך אותו למיוחד כל כך? ריכזנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת לפני שנרשמים לקורס הילינג

עצור! חסימת אנרגיות לפניך!

שיטת ההילינג מבוססת על ההנחה שהתודעה שלנו מורכבת מאנרגיות. המחשבות שעוברות לנו בראש והרגשות שאנחנו חשים הם למעשה סוגים של אנרגיות, המשפיעים על הגוף ועל הנפש. לכן, כל מצב של בלבול, עצבות, תקיעות, מחלה, כאבים וכו' מוסברים על ידי שיטת ההילינג כמצב של חוסר איזון אנרגטי או חסימה אנרגטית. מטרת ההילינג היא להביא לאיזון אנרגטי ובכך לשחרר את החסימה האנרגטית, לרפא את הגוף והנפש ולהביא לתחושות חיוביות של שמחה ואושר.

מה קשור עכשיו איזון אנרגטי?

קשור מאוד! להילינג אולי יש יסודות עתיקים, אבל היא מאוד רלוונטית לעידן שאנחנו חיים בו היום. החיים שלנו מאוד עמוסים, אנחנו עובדים שעות רבות, אנחנו מנהלים בו זמנית הרבה "כובעים" ותפקידים ומתמודדים עם זרם בלתי פוסק של אינפורמציה שצריך לעבד. מצב זה הוא בדיוק המתכון לחוסר איזון אנרגטי, ואנחנו מרגישים אותו כשאנחנו חווים חרדה או סטרס ואפילו מכאובים פיזיים. זו הסיבה שטיפולי ההילינג הפכו להיות כל כך מבוקשים בקרב אנשים רבים ושונים – בסופו של דבר כולנו זקוקים לאנחת הרווחה הזו שאפשר להשיג באמצעות האיזון האנרגטי!

אוקיי, אז איך הפלא הזה עובד?

האמת שזה לא כזה פלא. מדובר בשיטת טיפול באסכולת הרפואה המשלימה, המשלבת בין טכניקות טיפוליות שונות, אותן לומדים בלימודי ההילינג. אחת הטכניקות היא מעבר של אנרגיות  מהמטפל, המכונה גם 'הילר',  אל המטופל. האנרגיה מופנית לאזורי החסימה האנרגטית, במטרה לעודד תנועה של אנרגיות בגוף. הטיפול יכול להיעשות באמצעות מגע ישיר או ממרחק. בנוסף, הגישה משלבת טכניקות כמו מדיטציה, הרפיה, דמיון מודרך ועוד.   

הילינג: האם זאת גישה יהודית?

הגישה של ההילינג מסתדרת יפה עם הגישה היהודית. ההילינג אינו עוסק בתקשור עם דברים שקריים אלא ההפך, הוא פותח אותנו לאמת. הגישה של ההילינג היא לפתוח את ערוצי הקליטה שלנו לאנרגיות ולמידע שקיים בתוכנו וגם סביבנו. כאשר הורדנו את החסימות בתוכנו, אז הקטנו את הרעש שבתוכנו והגדלנו את רגישות הקליטה שלנו. כתוצאה אנו קולטים טוב יותר את המידע שבתוכנו וגם סביבנו שבליו הכי קיים, אנו יכולים להבין ולקבל את המצב הקיים בתוכנו וגם סביבנו, ומתוך כך אנו יכולים להסיר את החסימות על-מנת להגיע למקור. מתוך כך אנו מסוגלים להתחבר למקור ולשורשים הרוחניים שלנו וזה מביא לנו התפתחות רוחנית שבאה מתוך אמת.

ואני? מה יוצא לי מזה?

מי שלומד הילינג יכול לקחת את הכלים שלמד לכיוונים שונים. ראשית, הלימודים מעניקים כלים להתפתחות ברמה האישית, מאפשרים לאדם עצמו לעבור תהליך מעמיק של חיבור עצמי, חיבור לתודעה ולגוף, במטרה להגיע לאיזון נפשי ורגשי ולחיות חיים שלווים ומאושרים יותר. במקביל לכך, יש כאן הזדמנויות למסלול קריירה משמעותי עם יכולת נתינה ועזרה לאחרים. בין אם אתם בתחילת דרככם המקצועית או שאתם כבר בעלי מקצוע בתחום טיפולי או תרפי – ההילינג יעניק לכם ידע וכלים מקצועיים למינוף הקריירה ולהשפעה חיובית על חייהם של אחרים. רבים מבוגרי קורס הילינג הופכים להילרים וחלקם אף ממשיכים להסמכת 'מטפל הילינג בכיר' והופכים למדריכים לדור המטפלים הבא.  

אז עכשיו שאתם יודעים מה זה הילינג, למה הוא הפך להיות מבוקש לאחרונה ומה הוא יכול לתרום לכם ברמה האישית והמקצועית, תוכלו לקבל החלטה מושכלת לגבי לימודי הילינג מקצועיים.  

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם

יחד נגבש תוכנית הבראה המתאימה לכם

  מתרפאים אלה כבר מצאו את הפתרון

  קחו טעימה מההצלחות שלנו

  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מורן י'
  ההומופאתיה והטיפול אצל יאיר עזרו לנו בהרבה מקרים כגון: חום אצל ילדים, טיפול בפרכוסים, דלקות כאלה ואחרים, הילד שלי חטף את מחלת החזרת והם סייעו לנו בהכל בלי התערבות רפואית ב"ה. חרדות או כל מועקה אחרת אחרי טיפול מרגישים הקלה ומגיעים לסיבות ובאופן טבעי לפתרונות... זוג מדהים עם המון אהבת חינם אינסופית שנותנים מזמנם ומעצמם והכל מתוך שמחה וחיוך ולב רחב. ממליצה בחום!!! תנסו לא תתאכזבו
  מרטי ג׳
  הגעתי ליאיר בעקבות המלצה של חברה‎ .‎
  כשהגעתי ליאיר לא היתי הכי בטוחה שאפשר להבריא על ידי טיפול הומואפתי‎ .‎
  להבריא מבחינה נפשית וגם רפואית‎ .‎אני מטופלות כבר שנתיים‎, וגם שני הילדים שלי‎ .‎
  פשוט מתנה מבורא עולם שהגעתי אליהם‎ .‎אני מרגישה מבחינה נפשית‎ מאוד מחוזקת .המוטיבציה שלי עלתה‎ .‎
  יש לי יותר כוחות ויכולת להתמודד עם דברים
  ממלצה בחום
  דבורה א'
  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מור י'
  יאיר עזר לנו בהרבה דברים. קשה לתאר בכמה משפטים אבל ההומופתיה עבורנו הוא הצלה אחת גדולה מאחר והטיפול שלו הוא כל כך שורשי ועמוק ונותן מענה מעבר לטיפול הנקודתי כאשר הרפואה הרגילה מטפלת בסימפטום נטו ההומופאתיה מטפלת בנסיבות העמוקות יותר וממילא מעלימה את הסימפטום. דרך הטיפול ההומופאטי קבלנו הרבה כלים לסייע לילדים ולעצמנו צריך להתנסות בכדי להבין ואני ממליץ בחום!!
  נתנאל ג'
  Open chat
  צריכים עזרה? דברו איתנו!