לימודי הילינג – האם זה בשבילך?

נכתב ע״י: יאיר מימון בתאריך: 29.10.20
תגיות:

בשנים האחרונות לימודי הילינג הפכו לפופולאריים מאוד. ניתן ליחס זאת לעלייה בביקוש לטיפולים בשיטת ההילינג. ככל שהחיים שלנו הופכים להיות יותר עמוסים, כך חוסר האיזון בין הגוף והנפש גדל, מביא לסטרס ולחרדה, וכתוצאה מכך גם לחולי פיזי. על פי השיטה, ניתן ליצור איזון אנרגטי ובריאות גופנית ונפשית באמצעות שחרור חסימות אנרגטיות והעברת אנרגיות מהמטפל אל המטופל. האיזון האנרגטי מביא לשחרור נפשי וגופני, לשמחה, לאושר ולהרגשת אהבה עמוקה.

אם משאלת ליבך היא ללמוד תחום מקצועי תרפויטי, עם המון משמעות ויכולת להשפיע על חייהם של אחרים, ייתכן שלימודי הילינג הם בדיוק מה שחיפשת. האם זה יתאים לך? לאחר קריאת הכתבה יהיה לך את כל המידע הדרוש על מנת לענות על שאלה זו!

מה זה הילינג בדיוק?

הילינג היא שיטת טיפול בעלת יסודות רוחניים, הנכללת כיום תחת הקטגוריה של רפואה משלימה. מטרת הטיפול היא ליצור איזון אנרגטי, לצורך התפתחות אישית או על מנת לטפל בכאבים ובמחלות. נקודת המוצא של שיטת ההילינג היא שהעולם מורכב ברובו מאנרגיות. גם התודעה שלנו, המחשבות והתחושות הן למעשה אנרגיות, אשר שואפות להיות מאוזנות. חוסר איזון מתבטא בחולי, בכאבים או במצב רגשי לא נעים. ההילינג מאפשר להחזיר את האיזון הטבעי ובכך להחזיר את הבריאות, את השמחה ואת האהבה.

מי לומד הילינג?

לימודי הילינג יכולים להתאים לשלושה סוגים עיקריים של אנשים:

 1. אנשים המרגישים תקועים וחסומים בחייהם האישיים ורוצים לעבור קורס שיעניק להם כלים וידע ליצירת שינוי והתפתחות ברמה האישית. 
 2. אנשים החשים הזדהות וחיבור לעקרונות ההילינג ורוצים לפתח קריירה מקצועית בתחום ולסייע לאחרים.
 3. אנשי מקצוע בתחומי הטיפול והתרפיה כגון הומאופתיה, פרחי באך, רפלקסולוגיה, מסאז', פיזיותרפיה, פסיכולוגיה, דיקור סיני ועוד אשר חפצים לקבל ידע חשוב ולשפר באופן משמעותי את יכולת הריפוי שלהם.

בחלק מהמקרים, אלו אשר ניגשים לקורס מתוך מוטיבציה להתפתחות אישית, מרגישים חיבור עוצמתי לתחום ובוחרים לעסוק בתחום באופן מקצועי.

מה לומדים בקורס הילינג?

ראשית, קורס הילינג מעניק הזדמנות ייחודית לחוות מסע התפתחות אישי מעמיק, ללא תלות במטרה שלשמה מחליטים לעבור אותו. אי אפשר ללמוד את השיטה ולהתמחות בה מבלי להתחבר לעצמי, לזהות את מקורות חוסר האיזון האנרגטי של עצמי וללמוד כיצד ליצור את האיזון ולשמור עליו. ככל שהעבודה העצמית תהיה מעמיקה יותר, כך תגדל היכולת להבין את העולם בצורה מעמיקה יותר ולסייע לאחרים.

לימודי הילינג עוסקים בין השאר בלמידת טכניקות לחוש אנרגיות וחסימות אנרגטיות לצד טכניקות ריפוי ואיזון עם או ללא מגע, הרפיה, מדיטציה, דימיון מודרך ועוד.  

מה עושים עם זה בפועל?

בוגר קורס הילינג נקרא הילר והוא מקבל תעודה המסמיכה אותו לטפל באחרים, לאחר תקופת הכשרה מעשית. ישנן שתי רמות של הסמכה – מטפל הילינג מוסמך ומטפל הילינג בכיר. הבוגרים יוכלו להשתלב בשוק העבודה כמטפלים שכירים או עצמאיים. כמו כן, מטפלים בכירים בעלי ניסיון עשיר יכולים להפוך למורים לשיטת ההילינג.

אם כל מה שקראת עד כאן מעניין אותך, כנראה שלימודי הילינג יכולים להתאים לך, ברמה האישית, כאפיק מקצועי או כשילוב של שניהם. שיהיה המון בהצלחה ולא לשכוח לשמור על איזון 😊

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם

יחד נגבש תוכנית הבראה המתאימה לכם

  מתרפאים אלה כבר מצאו את הפתרון

  קחו טעימה מההצלחות שלנו

  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מורן י'
  ההומופאתיה והטיפול אצל יאיר עזרו לנו בהרבה מקרים כגון: חום אצל ילדים, טיפול בפרכוסים, דלקות כאלה ואחרים, הילד שלי חטף את מחלת החזרת והם סייעו לנו בהכל בלי התערבות רפואית ב"ה. חרדות או כל מועקה אחרת אחרי טיפול מרגישים הקלה ומגיעים לסיבות ובאופן טבעי לפתרונות... זוג מדהים עם המון אהבת חינם אינסופית שנותנים מזמנם ומעצמם והכל מתוך שמחה וחיוך ולב רחב. ממליצה בחום!!! תנסו לא תתאכזבו
  מרטי ג׳
  הגעתי ליאיר בעקבות המלצה של חברה‎ .‎
  כשהגעתי ליאיר לא היתי הכי בטוחה שאפשר להבריא על ידי טיפול הומואפתי‎ .‎
  להבריא מבחינה נפשית וגם רפואית‎ .‎אני מטופלות כבר שנתיים‎, וגם שני הילדים שלי‎ .‎
  פשוט מתנה מבורא עולם שהגעתי אליהם‎ .‎אני מרגישה מבחינה נפשית‎ מאוד מחוזקת .המוטיבציה שלי עלתה‎ .‎
  יש לי יותר כוחות ויכולת להתמודד עם דברים
  ממלצה בחום
  דבורה א'
  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מור י'
  יאיר עזר לנו בהרבה דברים. קשה לתאר בכמה משפטים אבל ההומופתיה עבורנו הוא הצלה אחת גדולה מאחר והטיפול שלו הוא כל כך שורשי ועמוק ונותן מענה מעבר לטיפול הנקודתי כאשר הרפואה הרגילה מטפלת בסימפטום נטו ההומופאתיה מטפלת בנסיבות העמוקות יותר וממילא מעלימה את הסימפטום. דרך הטיפול ההומופאטי קבלנו הרבה כלים לסייע לילדים ולעצמנו צריך להתנסות בכדי להבין ואני ממליץ בחום!!
  נתנאל ג'
  Open chat
  צריכים עזרה? דברו איתנו!