אודות: יאיר מימון - אריאלה מימון

יאיר מימון - Yair Meimoun

לאחר 25 שנה בהם עסקתי בהנדסת מערכות ובמחקרים רפואיים ומדעיים, החלטתי להשאיר קריירה מצליחה מאחור ולהקדיש את חיי לריפוי בני אדם באמצעות הרפואה ההומאופתית. למדתי הומאופתיה במשך 11 שנה והילינג במשך 10 שנים אצל טובי המורים.

פתחתי יחד עם אשתי אריאלה מרכז הבראה מצליח. במשך השנים למדתי ורכשתי כלים נוספים לריפוי ביניהם:  רגרסיה, פרחי באך, אורח חיים בריא ועוד, אשר מזרזים ומקלים על ההבראה באופן משמעותי.

כדי לזרז את ההבראה באנושות אני מלמד דרך לימודי הילינג את הידע העצום שרכשתי כדי לעזור לקבוצות הולכות וגדלות של אנשים. אני מלא בהכרת תודה על שניתנה לי ההזדמנות לחולל תהליכי ריפוי והחלמה אצל קבוצות הולכות וגדלות של אנשים.

אריאלה מימון - Ariella Meimoun

מאז ומתמיד רציתי לסייע לבני אדם ועל-כן התעניינתי בביולוגיה וברפואה. עשיתי דוקטורט במיקרו-ביולוגיה מולקולרית בטכניון ועסקתי במשך יותר מ- 10 שנים בתחום המחקר של תרופות חדשות, גם באקדמיה וגם בהיי-טק.

לאחר שנים רבות בתחום המחקר, גיליתי את השפעתה המרפאת של הרפואה ההומאופתית והחלטתי לעזוב את תחום המחקר התרופתי, על מנת לסייע לבני אדם להירפא באמצעות תהליכי ריפוי עמוקים וטבעיים אשר ניגשים לשורש הבעיה.

מאז המשכתי ללמוד ולחקור את עולם הרפואה הטבעית ורכשתי כלים רבים המאפשרים לי לסייע למבקשים לחיות אורח חיים בריא והוליסטי. כיום אני נותנת ייעוץ לתזונה ולאורח חיים בריא ומלווה את מתרפאי המרכז לאורך תהליכי ההבראה.

חזון שנובע מהשורש

מי שמתבונן היטב בעולם, יוכל להבחין שכל דבר צומח משורש מסוים: צמח, עץ, רעיון, מצב רוח, תופעות חברתיות וכן גם מצבים של חולי ובריאות. לכן, כאשר אנו מתמודדים עם אתגר כלשהו בחיינו האישיים או המשפחתיים, כדאי לחפש את שורש הבעיה ולא להסתפק בשיכוך הסימפטומים. על-מנת לעצור את התגברות הקושי ולהניע את תהליכי הריפוי הטבעיים, יש לטפל בליבת הבעיה, לעקור אותה מהיסוד ולאפשר ‏לשורשים חדשים וטובים לתפוס את מקומה כדי שהאורגניזם יוכל לצמוח וללבלב.‏ זוהי השקפת העולם שלנו ב"מעיין החיים" ואלה ההיגיון והמתודיקה המנחים אותנו לאורך כל תהליך הטיפול וההבראה. ב-14 השנים האחרונות הובלנו מתרפאים רבים לתהליך החלמה מדויק ומותאם אישית, באמצעות ‏היכולת והידע לעקור מהשורש מחלות וחסמים ולהצמיח מחדש את הבריאות, את השמחה, את ‏האהבה ואת התשוקה לחיים.

שליחות שנובעת מהשורש

הסיפור שלנו התחיל כאשר היינו צריכים למצוא פתרון לבעיה רפואית שהרפואה הקונבנציונאלית לא מצאה עבורה פתרון. כאנשי מדע ומחקר, יצאנו אשתי אריאלה ואני למסע חיפושים אחר פתרונות אמיתיים למחלה, מסע שבמהלכו התוודענו לרפואה ההומאופתית. הופתענו לגלות, שהטיפול ההומאופתי מרפא מגוון בעיות פיזיות ונפשיות ללא תופעות לוואי כלל, ובעיקר שבכוחו לטפל בבעיה מן השורש ולא בסימפטומים בלבד, כפי שנוטה לעשות הרפואה הקונבנציונאלית.

אין ספק שמדובר בגילוי ששינה את חיינו לנצח. ב-20 השנים שחלפו מאז, הקדשנו אריאלה ואני את כישורי המחקר שצברנו בחיינו המקצועיים, ללמידת אמנות הטיפול ההומאופתי ובהמשך הקמנו קליניקה טיפולית ששמעה הגיע למרחוק. ב-14 השנים האחרונות ליווינו מאות מתרפאים בתהליכי ריפוי והחלמה שסבלו ממגוון בעיות פיזיות ומנטליות. כיום אנו ממשיכים לסייע למתרפאים מרמת הגולן ועד אילת ואף ברחבי העולם, מתוך תחושת שליחות גדולה, בידיעה שריפוי אמיתי, הוא ריפוי שנובע מהשורש.

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם

יחד נגבש תוכנית הבראה המתאימה לכם

  מתרפאים אלה כבר מצאו את הפתרון

  קחו טעימה מההצלחות שלנו

  Cher Yaïr, j'ai eu vos coordonées de la plus belle sœur Brigitte. Ma famille et mois vous remercions de nous avoir traîtés à distance. Vous avez la grâce de D. pour aider même à distance ceux qui souffrent. Vous avez pris soin de moi et de mes enfants qui souffraient du Covid. Le pire que nous avions était d'avoir de la fièvre pendant 2 jours et maintenant nous sommes parfaitement guéries
  Madvee
  הפניה שלי ליאיר היתה בנושא לא סטנדרטי וקשה להגדרה. פניתי אליו מכיוון שהמצב הנפשי והרגשי שלי ושל הבת שלי לא היה משביע רצון. מדובר בתגובות עוצמתיות על ארועים יומיומיים, עקשנות בלתי סבירה ונטיה להתנגח על כל דבר. אצלי היו סימנים של דכאונות קשיי התמודדות עם רגשות וכו'. יאיר מאוד עזר לנו.
  מהחויה שלי יאיר מטפל קשוב, רגיש ונעים.
  ג'ני ו'
  ניגשתי לטיפול בגלל שהילד שלי נחר בלילה, והנשימה שלו היתה כבדה. לאחר שיחה עם יאיר הבנתי כי זה לא הדבר היחיד שדורש טיפול אלא גם ההתנהגות שלו צריכה חיזוק. אחרי הטיפול ההטבה הורגשה באופן מיידי, אחרי כמעט 4 שנים שאני יכולה לשמוע את נשימותיו של בני מהחדר הסמוך הפסקתי לשמוע אותו, הייתי ניגשת אליו כמה פעמים על מנת לבדוק שאכן הכל בסדר, ומגלה שהוא ישן בנוחות.
  יפעת ת'
  הגעתי ליאיר אחרי תקופה של כאבי ראש, מיגרנות מאד חזקות שלא אפשרו לי לתפקד בחיי היום יום, עייפות, מיגרנות חזקות לפני מחזור. היום נעלמו כאבי הראש והמיגרנות ואני פחות עצבנית ויותר רגועה.
  דוד ר'
  בני קיבל טיפול הומאופתי מיאיר בעניין של אי שקט וסגור כלפי חוץ.
  היום הילד יותר רגוע, פחות עקשן, יותר עצמאי ויותר פתוח לאחרים.
  כוכבה כ'
  יש לציין שהתחלתי טיפול אצל יאיר ואריאלה
  כבר יש שיפור משמעותי במצבי (הגעתי בעקבות פיברומיאלגיה והתופעות שבצידה)
  תודה לכם מקסימים שאתם
  מאמינה שאני בדרך הנכונה להחלמה .
  סיגי צ'
  תודה רבה על הטיפול המשפחתי.
  אני בהחלט רואה תוצאות חיוביות, ואפילו תוצאות מהירות ומפתיעות אצל הילדה.
  וכמובן אני מעבירה ומשווקת הלאה.
  שתזכו תמיד לעשות רק טוב ולסייע בדרכיכם האנושית והנעימה.
  תקווה א'
  הכדורים רק משתיקים את הבעיה יאיר מימון פותר אותה מהשורש
  הומאופתיה זאת הנוסחה לחיים טובים יותר
  כשיש פתרון טבעי אומרים לא! לכימיקליםם!
  יאיר מימון מספר 1 בבריאות
  פרי פ'
  מאוד נהניתי מהטיפול. יאיר הבין אותי בצורה יוצאת מן הכלל, הוא הבין ואף הסביר לי עליי הרבה מעבר למה שסיפרתי לו. בזכות הטיפול שלו חזרתי לעצמי. תודה יאיר.
  אורטל ב'
  הכרתי את יאיר לראשונה כשהבאתי את בני שסבל מקשיי התנהגות וחרדות. היינו כל כך מרוצים שבסוף כל המשפחה עשתה טיפול אצלו והאווירה בבית השתנתה לגמרי בזכות הטיפולים. כל אחד חזר לרוגע ולאושר שלו. יאיר שליח ציבור גדול
  מרים ד'
  ילדתי שלקחה ריטלין מגיל מאד צעיר ולא ראינו שיפור ואחרי שבאנו לטיפול הומאופתי אצל יאיר הילדה נכנסת לשיעורים והריכוז שלה השתפר. אני ממליצה מאד.
  דוד ר'
  שלום שמי שמואל סאפר. יאיר בנאדם ומרפא מדהים לא פשוט למצוא מרפא ברמה כזאת גבוהה שמשקיע את כל כולו ...
  טיפול קל ותוצאות אדירות
  האיש היקר הזה הציל את החיים שלי ריפא אותי ועשה ממני אדם חדש ממליץ בחום
  שמואל ס'
  תודה לאל שזכיתי להגיע לטיפול אצל יאיר, תודה ששיניתם לי את החיים, אני אישה מאושרת בזכות הטיפול. תודה ותודה
  אמירה ד'
  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מורן י'
  ההומופאתיה והטיפול אצל יאיר עזרו לנו בהרבה מקרים כגון: חום אצל ילדים, טיפול בפרכוסים, דלקות , הילד שלי חטף את מחלת החזרת והם סייעו לנו בהכל בלי התערבות רפואית ב"ה. חרדות או כל מועקה אחרת אחרי טיפול מרגישים הקלה ומגיעים לסיבות ובאופן טבעי לפתרונות... זוג מדהים עם המון אהבת חינם אינסופית שנותנים מזמנם ומעצמם והכל מתוך שמחה וחיוך ולב רחב. ממליצה בחום!!! תנסו לא תתאכזבו
  מרטי ג׳
  הגעתי ליאיר בעקבות המלצה של חברה‎ .‎
  כשהגעתי ליאיר לא היתי הכי בטוחה שאפשר להבריא על ידי טיפול הומואפתי‎ .‎
  להבריא מבחינה נפשית וגם רפואית‎ .‎אני מטופלות כבר שנתיים‎, וגם שני הילדים שלי‎ .‎
  פשוט מתנה מבורא עולם שהגעתי אליהם‎ .‎אני מרגישה מבחינה נפשית‎ מאוד מחוזקת .המוטיבציה שלי עלתה‎ .‎
  יש לי יותר כוחות ויכולת להתמודד עם דברים
  ממלצה בחום
  דבורה א'
  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מור י'
  יאיר עזר לנו בהרבה דברים. קשה לתאר בכמה משפטים אבל ההומופתיה עבורנו הוא הצלה אחת גדולה מאחר והטיפול שלו הוא כל כך שורשי ועמוק ונותן מענה מעבר לטיפול הנקודתי כאשר הרפואה הרגילה מטפלת בסימפטום נטו ההומופאתיה מטפלת בנסיבות העמוקות יותר וממילא מעלימה את הסימפטום. דרך הטיפול ההומופאטי קבלנו הרבה כלים לסייע לילדים ולעצמנו צריך להתנסות בכדי להבין ואני ממליץ בחום!!
  נתנאל ג'
  צריכים עזרה? דברו איתנו!