שאלות ותשובות

  במאגר זה מוצגות תשובות לשאלות שנשאלנו.
  אם שאלתך לא מופיעה כאן, הוסף/פי אותה כדי שכולם ירוויחו:

  אתה יכול להסביר לי בכמה משפטים מה זה בעצם הומאופתיה?

  מהות ההומאופתיה היא לזהות את שורש הביעה ולפתור אותה. שורש אחד של בעיה יכול לגרום לאוסף של סימפטומים. למעשה רוב הסימפטומים שאנו סובלים מהם נובעים משורש אחד. כאשר אנו מזהים את שורש הבעיה ופותרים אותו, אז אוסף הסימפטומים הולך ונעלם.

  לקבלת פרטים נוספים, עיינו בקישור זה.

  האם יש בהומאופתיה תופעות ולוואי?

  תופעות לוואי הן תופעות שלא היו לאדם בהיסטוריה שלו, והן צצות בעקבות נטילת תרופה. תופעות לוואי הן בעצם מחלה חדשה שהוכנסה לאדם ע"י נתינת תרופה שלא מתאימה עבורו. 

  תופעות הלוואי שייכות לרפואה הקונבנציונלית.

  אין בהומאופתיה תופעות לוואי.

  אך כן יש בהומאופתיה תופעות של הבראה, שהן סימפטומים אשר שייכים לאדם, כלומר שיש או שהיו לו בעבר שלו, ובזמן ההבראה, בזמן שהאדם מוציא את המחלה החוצה, אז הוא מרגיש אותם חזק יותר. לאחר מכן תופעות אלה נעלמות. ליתר פרטים, עיינו בקישור זה בסעיף "סדר ההבראה".

  האם ההומאופתיה היא שיטה מדעית?

  ההומאופתיה היא בוודאי שיטה מדעית. כאשר השיטה היא מדעית אז היא מייצגת אמת והיא אף פעם לא משתנה. היות שההומאופתיה מייצגת אמת, היא לא השתנתה מאז שהיא נוסדה, גם מבחינת המתודולוגיה שלה, גם מבחינת תוצאות המחקר שלה, וגם מבחינת דרך ההבראה ותוצאות ההבראה. אני בודק את תוצאות ההבראה אצל המתרפאים שלי ואני רואה שהדרך עד לריפוי תמיד מתבצעת עם אותה החוקיות. הרבה סימפטומים שלא יודעים לרפא עם רפואה קונבנציונלית, כן מבריאים בעזרת הומאופתיה.

  ישנם מחקרים מדעיים לגבי יעילות ההומאופתיה. המחקר הנרחב והמעמיק ביותר שנעשה עד כה על הומאופתיה, מצא שההומאופתיה היא יעילה יותר וגם זולה יותר ביחס לשיטות רפואיות אחרות. עיינו למשל בכתבה הבאה:

  https://www.huffpost.com/entry/homeopathic-medicine-_b_1258607

  האם הומאופתיה היא בטוחה לשימוש?

  החומרים ההומאופתיים (הם נקראים רמדיז) מאושרים ע"י משרד הבריאות.

  יש לבחור עבור המתרפא את הרמדי המדויקת מאוד עבורו כדי שהוא יעבור תהליך הבראה מערכתי. בכדי לעבור תהליך הבראה יש צורך לגשת להומאופת קלאסי אשר יבחר עבור המתרפא את הרמדי המדויקת שתביא אותו להבראה.

  האם הומאופתיה יכולה לעזור במקרים של התקררות, מחלה עם חום, דלקת ריאות, דלקת גרון, דלקת אוזניים, שפעת וכו'?

  תשובה

  אני פותר בעזרת הומאופתיה קלאסית מקרים של התקררויות, מווירוסים וגם מחיידקים, ללא צורך ‏באנטיביוטיקה. יש הצלחה של כ- 95% בפתרון של מחלות אקוטיות: ברוב המקרים תוך פחות מיממה, כבר חל שיפור משמעותי מאוד והחום יורד.‏
  אני גם פותר בעזרת הומאופתיה מקרים של דלקות חוזרות. ההומאופתיה מטפלת בסיבה לדלקת. לאחר שפותרים את הסיבה, הדלקות כבר לא חוזרות.‏ זהו טיפול יעיל ופשוט שמתאים לכל הגילאים, אפילו לפעוטות.

  לא ראיתי באתר שלך שאתה מטפל ב- ADHD. האם אתה מטפל גם ב- ADHD ?

  תשובה

  אנו כמובן מרפא ADHD, ריפאתי כבר הרבה ילדים ומבוגרים שסבלו מהפרעות קשב וכיכוז וכו'. לצורך הריפוי, יש צורך לזהות מה בתוך תוכו של המתרפא מפריע לו להתרכז. לאחר הזיהוי מוצאים את החומר ההומאופתי אשר יפתור את הבעיה לפי העיקרון של "דומה בדומה ירפא". 

  מדוע אתה לא ממליץ לשתות קפה?

  תשובה

  להבנה מדוע קפה יכול לעצור טיפול הומיאופתי, צריך להבין מה קפה עושה לאדם. בכדי להבין מה חומר מסוים עושה לאדם, צריך לבחון מה תגובת הגוף לחומר זה, מאחר שהגוף תמיד מגיב הפוך מהגירוי החיצוני. למשל אם שמים יד במים מאוד קרים ולאחר מכן מוציאים את היד מהמים הקרים אז היד תתחמם. הסביבה קיררה את היד ולכן הגוף חימם את היד. למשל קילוף בצל גורם לדמעות בעיניים. מכאן מבינים שהבצל מיבש. הדמעות הן תגובה לייבוש של הבצל.
  קפה גורם לגוף להתעורר. מכאן אנו מבינים שפעולת הקפה היא הרדמה. הקפה נוטה לעצור את המעבר העצבי בסינפסות (סינפסה היא אזור החיבור בין שני נוירונים). לו הגוף לא היה מגיב לגירוי של הקפה אז הפעולה העצבית תואט. התגובה של הגוף היא הגברת הקלט בעצבים על מנת שמעבר האות בסינפסות לא ייפגע בהרבה. ואכן יש אנשים שאוכלים פולי קפה ולאחר מכן מרגישים עייפות גדולה מאוד. הסיבה לכך היא שהגוף לא הצליח להגיב מספיק חזק לגירוי כה חזק של פולי קפה ולכן ההאטה העצבית מורגשת.

  למעשה הקפה מרדים את הגוף ומקשה עליו להגיב לגירויים חיצוניים במלוא העוצמה, ולכן הוא נוטה לגרום למחלות.

  מעבר לכך, הקפה הוא רעלן גורם לחומציות בדם וגם חומציות זאת נוטה לגרום למחלות.

  התינוק שלי בוכה הרבה ורוצה כל הזמן ידיים. הוא יכול להירדם רק בידיים שלי וכשאני מניחה אותו הוא מייד מתעורר. האם הומיאופתיה יכולה לעזור?

  תשובה

  ברור שקיימת סיבה להתנהגות זאת של תינוקך. כאשר אבין אותה אז אוכל לתת לתינוקך טיפול הומיאופתי חד-פעמי אשר יפתור את הסיבה. כתוצאה מכך תינוקך יוכל להיות רגוע ומאושר גם כשאינו בידיים.

  מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם

  יחד נגבש תוכנית הבראה המתאימה לכם

   מתרפאים אלה כבר מצאו את הפתרון

   קחו טעימה מההצלחות שלנו

   Cher Yaïr, j'ai eu vos coordonées de la plus belle sœur Brigitte. Ma famille et mois vous remercions de nous avoir traîtés à distance. Vous avez la grâce de D. pour aider même à distance ceux qui souffrent. Vous avez pris soin de moi et de mes enfants qui souffraient du Covid. Le pire que nous avions était d'avoir de la fièvre pendant 2 jours et maintenant nous sommes parfaitement guéries
   Madvee
   הפניה שלי ליאיר היתה בנושא לא סטנדרטי וקשה להגדרה. פניתי אליו מכיוון שהמצב הנפשי והרגשי שלי ושל הבת שלי לא היה משביע רצון. מדובר בתגובות עוצמתיות על ארועים יומיומיים, עקשנות בלתי סבירה ונטיה להתנגח על כל דבר. אצלי היו סימנים של דכאונות קשיי התמודדות עם רגשות וכו'. יאיר מאוד עזר לנו.
   מהחויה שלי יאיר מטפל קשוב, רגיש ונעים.
   ג'ני ו'
   ניגשתי לטיפול בגלל שהילד שלי נחר בלילה, והנשימה שלו היתה כבדה. לאחר שיחה עם יאיר הבנתי כי זה לא הדבר היחיד שדורש טיפול אלא גם ההתנהגות שלו צריכה חיזוק. אחרי הטיפול ההטבה הורגשה באופן מיידי, אחרי כמעט 4 שנים שאני יכולה לשמוע את נשימותיו של בני מהחדר הסמוך הפסקתי לשמוע אותו, הייתי ניגשת אליו כמה פעמים על מנת לבדוק שאכן הכל בסדר, ומגלה שהוא ישן בנוחות.
   יפעת ת'
   הגעתי ליאיר אחרי תקופה של כאבי ראש, מיגרנות מאד חזקות שלא אפשרו לי לתפקד בחיי היום יום, עייפות, מיגרנות חזקות לפני מחזור. היום נעלמו כאבי הראש והמיגרנות ואני פחות עצבנית ויותר רגועה.
   דוד ר'
   בני קיבל טיפול הומאופתי מיאיר בעניין של אי שקט וסגור כלפי חוץ.
   היום הילד יותר רגוע, פחות עקשן, יותר עצמאי ויותר פתוח לאחרים.
   כוכבה כ'
   יש לציין שהתחלתי טיפול אצל יאיר ואריאלה
   כבר יש שיפור משמעותי במצבי (הגעתי בעקבות פיברומיאלגיה והתופעות שבצידה)
   תודה לכם מקסימים שאתם
   מאמינה שאני בדרך הנכונה להחלמה .
   סיגי צ'
   תודה רבה על הטיפול המשפחתי.
   אני בהחלט רואה תוצאות חיוביות, ואפילו תוצאות מהירות ומפתיעות אצל הילדה.
   וכמובן אני מעבירה ומשווקת הלאה.
   שתזכו תמיד לעשות רק טוב ולסייע בדרכיכם האנושית והנעימה.
   תקווה א'
   הכדורים רק משתיקים את הבעיה יאיר מימון פותר אותה מהשורש
   הומאופתיה זאת הנוסחה לחיים טובים יותר
   כשיש פתרון טבעי אומרים לא! לכימיקליםם!
   יאיר מימון מספר 1 בבריאות
   פרי פ'
   מאוד נהניתי מהטיפול. יאיר הבין אותי בצורה יוצאת מן הכלל, הוא הבין ואף הסביר לי עליי הרבה מעבר למה שסיפרתי לו. בזכות הטיפול שלו חזרתי לעצמי. תודה יאיר.
   אורטל ב'
   הכרתי את יאיר לראשונה כשהבאתי את בני שסבל מקשיי התנהגות וחרדות. היינו כל כך מרוצים שבסוף כל המשפחה עשתה טיפול אצלו והאווירה בבית השתנתה לגמרי בזכות הטיפולים. כל אחד חזר לרוגע ולאושר שלו. יאיר שליח ציבור גדול
   מרים ד'
   ילדתי שלקחה ריטלין מגיל מאד צעיר ולא ראינו שיפור ואחרי שבאנו לטיפול הומאופתי אצל יאיר הילדה נכנסת לשיעורים והריכוז שלה השתפר. אני ממליצה מאד.
   דוד ר'
   שלום שמי שמואל סאפר. יאיר בנאדם ומרפא מדהים לא פשוט למצוא מרפא ברמה כזאת גבוהה שמשקיע את כל כולו ...
   טיפול קל ותוצאות אדירות
   האיש היקר הזה הציל את החיים שלי ריפא אותי ועשה ממני אדם חדש ממליץ בחום
   שמואל ס'
   תודה לאל שזכיתי להגיע לטיפול אצל יאיר, תודה ששיניתם לי את החיים, אני אישה מאושרת בזכות הטיפול. תודה ותודה
   אמירה ד'
   הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
   מורן י'
   ההומופאתיה והטיפול אצל יאיר עזרו לנו בהרבה מקרים כגון: חום אצל ילדים, טיפול בפרכוסים, דלקות , הילד שלי חטף את מחלת החזרת והם סייעו לנו בהכל בלי התערבות רפואית ב"ה. חרדות או כל מועקה אחרת אחרי טיפול מרגישים הקלה ומגיעים לסיבות ובאופן טבעי לפתרונות... זוג מדהים עם המון אהבת חינם אינסופית שנותנים מזמנם ומעצמם והכל מתוך שמחה וחיוך ולב רחב. ממליצה בחום!!! תנסו לא תתאכזבו
   מרטי ג׳
   הגעתי ליאיר בעקבות המלצה של חברה‎ .‎
   כשהגעתי ליאיר לא היתי הכי בטוחה שאפשר להבריא על ידי טיפול הומואפתי‎ .‎
   להבריא מבחינה נפשית וגם רפואית‎ .‎אני מטופלות כבר שנתיים‎, וגם שני הילדים שלי‎ .‎
   פשוט מתנה מבורא עולם שהגעתי אליהם‎ .‎אני מרגישה מבחינה נפשית‎ מאוד מחוזקת .המוטיבציה שלי עלתה‎ .‎
   יש לי יותר כוחות ויכולת להתמודד עם דברים
   ממלצה בחום
   דבורה א'
   הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
   מור י'
   יאיר עזר לנו בהרבה דברים. קשה לתאר בכמה משפטים אבל ההומופתיה עבורנו הוא הצלה אחת גדולה מאחר והטיפול שלו הוא כל כך שורשי ועמוק ונותן מענה מעבר לטיפול הנקודתי כאשר הרפואה הרגילה מטפלת בסימפטום נטו ההומופאתיה מטפלת בנסיבות העמוקות יותר וממילא מעלימה את הסימפטום. דרך הטיפול ההומופאטי קבלנו הרבה כלים לסייע לילדים ולעצמנו צריך להתנסות בכדי להבין ואני ממליץ בחום!!
   נתנאל ג'
   צריכים עזרה? דברו איתנו!