כל מה שצריך לדעת לפני שמתחילים ללמוד הילינג

נכתב ע״י: יאיר מימון בתאריך: 29.10.20
תגיות:

לימודי הילינג הפכו להיות פופולאריים במיוחד לאחרונה. רבים רוצים להכיר מקרוב את שיטת הטיפול המסקרנת, המשלבת יסודות רוחניים עתיקים עם טכניקות טיפול חדשניות. אז מה זה הילינג ומה הופך אותו למיוחד כל כך? ריכזנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת לפני שנרשמים לקורס הילינג. 

עצור! חסימת אנרגיות לפניך!

שיטת ההילינג מבוססת על ההנחה שהתודעה שלנו מורכבת מאנרגיות. המחשבות שעוברות לנו בראש והרגשות שאנחנו חשים הם למעשה סוגים של אנרגיות, המשפיעים על הגוף ועל הנפש. לכן, כל מצב של בלבול, עצבות, תקיעות, מחלה, כאבים וכו' מוסברים על ידי שיטת ההילינג כמצב של חוסר איזון אנרגטי או חסימה אנרגטית. מטרת ההילינג היא להביא לאיזון אנרגטי ובכך לשחרר את החסימה האנרגטית, לרפא את הגוף והנפש ולהביא לתחושות חיוביות של שמחה ואושר.

מה קשור עכשיו איזון אנרגטי?

קשור מאוד! להילינג אולי יש יסודות עתיקים, אבל היא מאוד רלוונטית לעידן שאנחנו חיים בו היום. החיים שלנו מאוד עמוסים, אנחנו עובדים שעות רבות, אנחנו מנהלים בו זמנית הרבה "כובעים" ותפקידים ומתמודדים עם זרם בלתי פוסק של אינפורמציה שצריך לעבד. מצב זה הוא בדיוק המתכון לחוסר איזון אנרגטי, ואנחנו מרגישים אותו כשאנחנו חווים חרדה או סטרס ואפילו מכאובים פיזיים. זו הסיבה שטיפולי ההילינג הפכו להיות כל כך מבוקשים בקרב אנשים רבים ושונים – בסופו של דבר כולנו זקוקים לאנחת הרווחה הזו שאפשר להשיג באמצעות האיזון האנרגטי!

אוקיי, אז איך הפלא הזה עובד?

האמת שזה לא כזה פלא. מדובר בשיטת ריפוי הוליסטית שבה המרפא חש את האנרגיות של המטופל, חש מה הצרכים שלו ומה לא מאוזן אצלו. המרפא פותח את החסימות ומאזן את האנרגיות של המטופל. למעשה כל שיטת טיפול תמיד משפיעה בצורה אנרגטית ולכן ההילינג מכיל בתוכו את כל שיטות הריפוי. בלימודי הילינג לומדים לשלב בין טכניקות טיפוליות שונות אשר משפיעות על הרבדים השונים של האדם. אחת הטכניקות היא מעבר של אנרגיות  מהמטפל, המכונה גם 'הילר',  אל המטופל. האנרגיה מופנית לאזורי החסימה האנרגטית, במטרה לעודד תנועה של אנרגיות בגוף. הטיפול יכול להיעשות באמצעות מגע ישיר או ממרחק. בנוסף, הגישה משלבת טכניקות כמו מדיטציה, הרפיה, דמיון מודרך ועוד.   

הילינג: האם זאת גישה יהודית?

הגישה של ההילינג מסתדרת יפה עם הגישה היהודית. ההילינג אינו עוסק בתקשור עם דברים שקריים אלא ההפך, הוא פותח אותנו לאמת. הגישה של ההילינג היא לפתוח את ערוצי הקליטה שלנו לאנרגיות ולמידע שקיים בתוכנו וגם סביבנו. כאשר הורדנו את החסימות בתוכנו, אז הקטנו את הרעש שבתוכנו והגדלנו את רגישות הקליטה שלנו. כתוצאה אנו קולטים טוב יותר את המידע שבתוכנו וגם סביבנו שבליו הכי קיים, אנו יכולים להבין ולקבל את המצב הקיים בתוכנו וגם סביבנו, ומתוך כך אנו יכולים להסיר את החסימות על-מנת להגיע למקור. מתוך כך אנו מסוגלים להתחבר למקור ולשורשים הרוחניים שלנו וזה מביא לנו התפתחות רוחנית שבאה מתוך אמת.

ואני? מה יוצא לי מזה?

מי שלומד הילינג יכול לקחת את הכלים שלמד לכיוונים שונים. ראשית, הלימודים מעניקים כלים להתפתחות ברמה האישית, מאפשרים לאדם עצמו לעבור תהליך מעמיק של חיבור עצמי, חיבור לתודעה ולגוף, במטרה להגיע לאיזון נפשי ורגשי ולחיות חיים שלווים ומאושרים יותר. במקביל לכך, יש כאן הזדמנויות למסלול קריירה משמעותי עם יכולת נתינה ועזרה לאחרים. בין אם אתם בתחילת דרככם המקצועית או שאתם כבר בעלי מקצוע בתחום טיפולי או תרפי – ההילינג יעניק לכם ידע וכלים מקצועיים למינוף הקריירה ולהשפעה חיובית על חייהם של אחרים. רבים מבוגרי קורס הילינג הופכים להילרים וחלקם אף ממשיכים להסמכת 'מטפל הילינג בכיר' והופכים למדריכים לדור המטפלים הבא.  

אז עכשיו שאתם יודעים מה זה הילינג, למה הוא הפך להיות מבוקש לאחרונה ומה הוא יכול לתרום לכם ברמה האישית והמקצועית, תוכלו לקבל החלטה מושכלת לגבי לימודי הילינג מקצועיים.  

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם

יחד נגבש תוכנית הבראה המתאימה לכם

    מתרפאים אלה כבר מצאו את הפתרון

    קחו טעימה מההצלחות שלנו

    Cher Yaïr, j'ai eu vos coordonées de la plus belle sœur Brigitte. Ma famille et mois vous remercions de nous avoir traîtés à distance. Vous avez la grâce de D. pour aider même à distance ceux qui souffrent. Vous avez pris soin de moi et de mes enfants qui souffraient du Covid. Le pire que nous avions était d'avoir de la fièvre pendant 2 jours et maintenant nous sommes parfaitement guéries
    Madvee
    הפניה שלי ליאיר היתה בנושא לא סטנדרטי וקשה להגדרה. פניתי אליו מכיוון שהמצב הנפשי והרגשי שלי ושל הבת שלי לא היה משביע רצון. מדובר בתגובות עוצמתיות על ארועים יומיומיים, עקשנות בלתי סבירה ונטיה להתנגח על כל דבר. אצלי היו סימנים של דכאונות קשיי התמודדות עם רגשות וכו'. יאיר מאוד עזר לנו.
    מהחויה שלי יאיר מטפל קשוב, רגיש ונעים.
    ג'ני ו'
    ניגשתי לטיפול בגלל שהילד שלי נחר בלילה, והנשימה שלו היתה כבדה. לאחר שיחה עם יאיר הבנתי כי זה לא הדבר היחיד שדורש טיפול אלא גם ההתנהגות שלו צריכה חיזוק. אחרי הטיפול ההטבה הורגשה באופן מיידי, אחרי כמעט 4 שנים שאני יכולה לשמוע את נשימותיו של בני מהחדר הסמוך הפסקתי לשמוע אותו, הייתי ניגשת אליו כמה פעמים על מנת לבדוק שאכן הכל בסדר, ומגלה שהוא ישן בנוחות.
    יפעת ת'
    הגעתי ליאיר אחרי תקופה של כאבי ראש, מיגרנות מאד חזקות שלא אפשרו לי לתפקד בחיי היום יום, עייפות, מיגרנות חזקות לפני מחזור. היום נעלמו כאבי הראש והמיגרנות ואני פחות עצבנית ויותר רגועה.
    דוד ר'
    בני קיבל טיפול הומאופתי מיאיר בעניין של אי שקט וסגור כלפי חוץ.
    היום הילד יותר רגוע, פחות עקשן, יותר עצמאי ויותר פתוח לאחרים.
    כוכבה כ'
    יש לציין שהתחלתי טיפול אצל יאיר ואריאלה
    כבר יש שיפור משמעותי במצבי (הגעתי בעקבות פיברומיאלגיה והתופעות שבצידה)
    תודה לכם מקסימים שאתם
    מאמינה שאני בדרך הנכונה להחלמה .
    סיגי צ'
    תודה רבה על הטיפול המשפחתי.
    אני בהחלט רואה תוצאות חיוביות, ואפילו תוצאות מהירות ומפתיעות אצל הילדה.
    וכמובן אני מעבירה ומשווקת הלאה.
    שתזכו תמיד לעשות רק טוב ולסייע בדרכיכם האנושית והנעימה.
    תקווה א'
    הכדורים רק משתיקים את הבעיה יאיר מימון פותר אותה מהשורש
    הומאופתיה זאת הנוסחה לחיים טובים יותר
    כשיש פתרון טבעי אומרים לא! לכימיקליםם!
    יאיר מימון מספר 1 בבריאות
    פרי פ'
    מאוד נהניתי מהטיפול. יאיר הבין אותי בצורה יוצאת מן הכלל, הוא הבין ואף הסביר לי עליי הרבה מעבר למה שסיפרתי לו. בזכות הטיפול שלו חזרתי לעצמי. תודה יאיר.
    אורטל ב'
    הכרתי את יאיר לראשונה כשהבאתי את בני שסבל מקשיי התנהגות וחרדות. היינו כל כך מרוצים שבסוף כל המשפחה עשתה טיפול אצלו והאווירה בבית השתנתה לגמרי בזכות הטיפולים. כל אחד חזר לרוגע ולאושר שלו. יאיר שליח ציבור גדול
    מרים ד'
    ילדתי שלקחה ריטלין מגיל מאד צעיר ולא ראינו שיפור ואחרי שבאנו לטיפול הומאופתי אצל יאיר הילדה נכנסת לשיעורים והריכוז שלה השתפר. אני ממליצה מאד.
    דוד ר'
    שלום שמי שמואל סאפר. יאיר בנאדם ומרפא מדהים לא פשוט למצוא מרפא ברמה כזאת גבוהה שמשקיע את כל כולו ...
    טיפול קל ותוצאות אדירות
    האיש היקר הזה הציל את החיים שלי ריפא אותי ועשה ממני אדם חדש ממליץ בחום
    שמואל ס'
    תודה לאל שזכיתי להגיע לטיפול אצל יאיר, תודה ששיניתם לי את החיים, אני אישה מאושרת בזכות הטיפול. תודה ותודה
    אמירה ד'
    הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
    מורן י'
    ההומופאתיה והטיפול אצל יאיר עזרו לנו בהרבה מקרים כגון: חום אצל ילדים, טיפול בפרכוסים, דלקות , הילד שלי חטף את מחלת החזרת והם סייעו לנו בהכל בלי התערבות רפואית ב"ה. חרדות או כל מועקה אחרת אחרי טיפול מרגישים הקלה ומגיעים לסיבות ובאופן טבעי לפתרונות... זוג מדהים עם המון אהבת חינם אינסופית שנותנים מזמנם ומעצמם והכל מתוך שמחה וחיוך ולב רחב. ממליצה בחום!!! תנסו לא תתאכזבו
    מרטי ג׳
    הגעתי ליאיר בעקבות המלצה של חברה‎ .‎
    כשהגעתי ליאיר לא היתי הכי בטוחה שאפשר להבריא על ידי טיפול הומואפתי‎ .‎
    להבריא מבחינה נפשית וגם רפואית‎ .‎אני מטופלות כבר שנתיים‎, וגם שני הילדים שלי‎ .‎
    פשוט מתנה מבורא עולם שהגעתי אליהם‎ .‎אני מרגישה מבחינה נפשית‎ מאוד מחוזקת .המוטיבציה שלי עלתה‎ .‎
    יש לי יותר כוחות ויכולת להתמודד עם דברים
    ממלצה בחום
    דבורה א'
    הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
    מור י'
    יאיר עזר לנו בהרבה דברים. קשה לתאר בכמה משפטים אבל ההומופתיה עבורנו הוא הצלה אחת גדולה מאחר והטיפול שלו הוא כל כך שורשי ועמוק ונותן מענה מעבר לטיפול הנקודתי כאשר הרפואה הרגילה מטפלת בסימפטום נטו ההומופאתיה מטפלת בנסיבות העמוקות יותר וממילא מעלימה את הסימפטום. דרך הטיפול ההומופאטי קבלנו הרבה כלים לסייע לילדים ולעצמנו צריך להתנסות בכדי להבין ואני ממליץ בחום!!
    נתנאל ג'
    צריכים עזרה? דברו איתנו!