לימודי הילינג – ידע שנובע מהשורש

אנחנו מאמינים ששינוי הוא הדבר היחיד הקבוע בעולמנו. לכן לאורך השנים הקפדנו להמשיך ללמוד, לחקור את נושא הריפוי, להעשיר את הידע הטיפולי ללא הרף, ולרכוש כלי ריפוי חדשים. למדנו אצל מורים נפלאים ומאסטרים מעוררי השראה שפתחו עבורנו צוהר אל טכניקות ריפוי, שהוכיחו את עצמן כלא פחות ממופלאות. כעת אנו מזמינים גם אתכם לגלות ולחוות עוצמות ריפוי חדשות שישיבו איזון, שמחה ושפע לחייכם.

עיינו בקישור זה כדי לקבל מידע האם קורס הילינג מתאים לכם. במידה שזה מעניין אתכם, צפו בשיעור המבוא ללימוד הילינג בשיעור הראשון, השני, השלישי והרביעי של הלימודים.

החלק החשוב ביותר בלימודים הוא החלק אשר מעבר לתאוריה, שהוא רכישת היכולת לחוות את האנרגיות בעצמנו. זה נעשה במהלך התרגול אשר מתבצע תוך תמיכה אנרגטית. התמיכה האנרגטית מאפשרת לתלמיד לרכוש את יכולת החוויה של מה שנלמד.

השיעור החמישי והשיעורים הבאים לא מופיעים באתר היות שהם שיעורים מתקדמים וניתן לגשת אליהם רק אחרי שמטמיעים ומתרגלים את ארבעת השיעורים הראשונים.

לימוד הילינג שלב 1

הכשרה לריפוי אנרגטי

אתם מוזמנים לסדנת הילינג בסיסי, משנת חיים ותודעה, שתחשוף בפניכם את עולמן המופלא של אנרגיות הריפוי. במהלך הקורס נלמד מגוון טכניקות עתיקות וחדשות לריפוי עצמי ושל אחרים באמצעות טיפול אנרגטי טבעי. ההילינג משתלב באופן טבעי ומשפר באופן משמעותי טיפולים בשיטות אחרות כגון פסיכולוגיה, רפלקסולוגיה, עיסוי, דיקור סיני ועוד.

נלמד:

 • על המבנה האנרגטי שלנו.
 • כיצד לאזן נקודות אנרגטיות ומסלולים אנרגטיים ולחוות את השפעתם המרפאת.
 • כיצד לפתור קונפליקטים בתוכנו
 • כלים לריפוי עצמי ולריפוי הזולת
 • כיצד לפתח את היכולות הטמונות בנו: יכולת הביטוי, קבלה עצמית ושל הזולת, שליטה עצמית, זיכרון, פיתוח התכונות האישיות שניתנו לנו במתנה ועוד.

הקליקו כאן לקריאת הסילבוס המלא לקורס הילינג

משך הלימודים הינו 48 שעות לימוד, המתפרסות על פני 12 מפגשים בני 4 שעות, פעם בשבועיים

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם

יחד נגבש תוכנית הבראה המתאימה לכם

  מתרפאים אלה כבר מצאו את הפתרון

  קחו טעימה מההצלחות שלנו

  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מורן י'
  ההומופאתיה והטיפול אצל יאיר עזרו לנו בהרבה מקרים כגון: חום אצל ילדים, טיפול בפרכוסים, דלקות כאלה ואחרים, הילד שלי חטף את מחלת החזרת והם סייעו לנו בהכל בלי התערבות רפואית ב"ה. חרדות או כל מועקה אחרת אחרי טיפול מרגישים הקלה ומגיעים לסיבות ובאופן טבעי לפתרונות... זוג מדהים עם המון אהבת חינם אינסופית שנותנים מזמנם ומעצמם והכל מתוך שמחה וחיוך ולב רחב. ממליצה בחום!!! תנסו לא תתאכזבו
  מרטי ג׳
  הגעתי ליאיר בעקבות המלצה של חברה‎ .‎
  כשהגעתי ליאיר לא היתי הכי בטוחה שאפשר להבריא על ידי טיפול הומואפתי‎ .‎
  להבריא מבחינה נפשית וגם רפואית‎ .‎אני מטופלות כבר שנתיים‎, וגם שני הילדים שלי‎ .‎
  פשוט מתנה מבורא עולם שהגעתי אליהם‎ .‎אני מרגישה מבחינה נפשית‎ מאוד מחוזקת .המוטיבציה שלי עלתה‎ .‎
  יש לי יותר כוחות ויכולת להתמודד עם דברים
  ממלצה בחום
  דבורה א'
  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מור י'
  יאיר עזר לנו בהרבה דברים. קשה לתאר בכמה משפטים אבל ההומופתיה עבורנו הוא הצלה אחת גדולה מאחר והטיפול שלו הוא כל כך שורשי ועמוק ונותן מענה מעבר לטיפול הנקודתי כאשר הרפואה הרגילה מטפלת בסימפטום נטו ההומופאתיה מטפלת בנסיבות העמוקות יותר וממילא מעלימה את הסימפטום. דרך הטיפול ההומופאטי קבלנו הרבה כלים לסייע לילדים ולעצמנו צריך להתנסות בכדי להבין ואני ממליץ בחום!!
  נתנאל ג'
  Open chat
  צריכים עזרה? דברו איתנו!