לפתוח את הצ'אקרות

נכתב ע״י: יאיר מימון בתאריך: 29.10.20
תגיות:

למה קורס הילינג זו המתנה הכי טובה שתוכלו להעניק לעצמכם?

הקשר בין המצב הפיזי למצב הנפשי שלנו כבר הוכח מחקרית מזמן. והאמת היא שאנחנו לא ממש זקוקים למחקרים כדי לדעת שכאשר המצב הרגשי מעורער מסיבה כלשהי, הגוף עלול לצאת מאיזון ולהגיב במחלות ובכאבים באזורים שונים.

על מנת להתמודד עם מצבים מסוג זה כדאי מאוד שנעסוק מצד אחד בריפוי המצב הקיים ומצד שני במניעה ובחיזוק הגוף והנפש. זהו בדיוק הקסם של שיטת ההילינג! היא מציעה לנו "ערכת עזרה ראשונה" לטיפול בחסימת אנרגיה בגוף ולאחר מכן "ארגז כלים" לשמירת האיזון האנרגטי בגוף.

אפשר לחשוב על זה כמו על הטלפון הנייד שלנו – הוא משרת אותנו היטב כל עוד הוא פועל. אבל כדי לפעול הוא חייב טעינה מתמדת! עם זאת, לפעמים מגיע הרגע שהפלאפון קורס לגמרי והטענת האנרגיה השוטפת כבר אינה מספיקה. במצב זה אנחנו נדרשים "לרפא" אותו באמצעות תיקון או להחליף אותו בחדש.

את הגוף שלנו אנחנו לא יכולים להחליף בחדש ולכן כדאי מאוד שנזהה את הסימנים המוקדמים ושנלמד לרפא ולחזק אותו כאשר הוא זקוק לכך, מבעוד מועד. 

קצת על שיטת ההילינג

הילינג היא שיטה טיפולית רוחנית המתבססת על עיקרון האיזון האנרגטי. זוהי שיטה המשלבת בין טכניקות טיפול עתיקות וגם חדשניות ונחשבת כיום לגישה מובילה בעולם הרפואה המשלימה. על פי השיטה, כאשר אנחנו במצב של איזון אנרגטי, יש תנועה של אנרגיות, ואנחנו נמצאים במקום חיובי בחיים שלנו. ההילינג מאפשר לתחזק את תנועת האנרגיות בגוף ולשמור על האיזון הרצוי. לעומת זאת, כאשר נוצרת חסימה של אנרגיה באזור מסוים בגוף, הדבר יבוא לידי ביטוי על ידי תחושת שליליות, מצב רגשי ירוד, תחושת תקיעות בחיים, מחלה פיזית או תחושות של כאב. ההילינג מאפשר ריפוי על ידי זיהוי מקור חסימת האנרגיה ושחרורה בדרכים נעימות וממלאות, תוך כדי לימוד מדוע זה קרה וכיצד למנוע את זה בעתיד.

צ'אקרות פתוחות לרווחה

ההילינג מלמד אותנו כי בגופנו קיימים 7 אזורים המכונים צ'אקרות ומהווים למעשה מקורות אנרגיה עיקריים. אלו הן שבעת הצ'אקרות מלמעלה למטה:

 1. בראש – צ'אקרת הכתר (Crown)
 2. במצח – צ'אקרת העין השלישית (Third Eye)
 3. בגרון – צ'אקרת הגרון (Throat)
 4. בבית החזה – צ'אקרת הלב (Heart)
 5. בבטן באזור הסרעפת – צ'אקרת השמש (Solar Plexus)
 6. בבטן התחתונה – צ'אקרת המין (Sacral)
 7. בחלק התחתון של עמוד השדרה – צ'אקרת הבסיס (Root)

כל עוד הצ'אקרות פתוחות ואין מחסומים, האנרגיה זורמת, מטעינה ומאזנת את הנפש ואת הגוף שלנו. הביטוי לכך הוא בריאות פיזית ונפשית, הצלחה בחיים, מימוש עצמי, תחושת אושר, אותנטיות וחיבור לעצמי. לכן, חשוב מאוד שהצ'אקרות יישארו פתוחות.

לעומת זאת, כאשר נוצרת חסימה, ממש כמו מחסום פיזי בסכר של נחל, האנרגיה אינה מצליחה לעבור.  במצב זה מצטברת בצ'אקרה אנרגיה תקועה לפני החסימה וחוסר אנרגיה אחריה. זאת דוגמא לחוסר איזון אנרגטי מאוד לא  נעים, שניתן לרפא באמצעות הטכניקות הטיפוליות של שיטת ההילינג.

את מהות שיטת ההילינג, עקרונותיה והטכניקות הטיפוליות שהיא מציעה ניתן לרכוש בקורס הילינג מקצועי. לימודי ההילינג מאפשרים ללמוד וליישם את הכלים על עצמכם או לסייע לאחרים לטפל במצבים של חוסר איזון וגם כמובן ללמוד כיצד לשמור על האיזון האנרגטי.

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם

יחד נגבש תוכנית הבראה המתאימה לכם

  מתרפאים אלה כבר מצאו את הפתרון

  קחו טעימה מההצלחות שלנו

  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מורן י'
  ההומופאתיה והטיפול אצל יאיר עזרו לנו בהרבה מקרים כגון: חום אצל ילדים, טיפול בפרכוסים, דלקות כאלה ואחרים, הילד שלי חטף את מחלת החזרת והם סייעו לנו בהכל בלי התערבות רפואית ב"ה. חרדות או כל מועקה אחרת אחרי טיפול מרגישים הקלה ומגיעים לסיבות ובאופן טבעי לפתרונות... זוג מדהים עם המון אהבת חינם אינסופית שנותנים מזמנם ומעצמם והכל מתוך שמחה וחיוך ולב רחב. ממליצה בחום!!! תנסו לא תתאכזבו
  מרטי ג׳
  הגעתי ליאיר בעקבות המלצה של חברה‎ .‎
  כשהגעתי ליאיר לא היתי הכי בטוחה שאפשר להבריא על ידי טיפול הומואפתי‎ .‎
  להבריא מבחינה נפשית וגם רפואית‎ .‎אני מטופלות כבר שנתיים‎, וגם שני הילדים שלי‎ .‎
  פשוט מתנה מבורא עולם שהגעתי אליהם‎ .‎אני מרגישה מבחינה נפשית‎ מאוד מחוזקת .המוטיבציה שלי עלתה‎ .‎
  יש לי יותר כוחות ויכולת להתמודד עם דברים
  ממלצה בחום
  דבורה א'
  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מור י'
  יאיר עזר לנו בהרבה דברים. קשה לתאר בכמה משפטים אבל ההומופתיה עבורנו הוא הצלה אחת גדולה מאחר והטיפול שלו הוא כל כך שורשי ועמוק ונותן מענה מעבר לטיפול הנקודתי כאשר הרפואה הרגילה מטפלת בסימפטום נטו ההומופאתיה מטפלת בנסיבות העמוקות יותר וממילא מעלימה את הסימפטום. דרך הטיפול ההומופאטי קבלנו הרבה כלים לסייע לילדים ולעצמנו צריך להתנסות בכדי להבין ואני ממליץ בחום!!
  נתנאל ג'
  Open chat
  צריכים עזרה? דברו איתנו!