לשון הרע, לא מדבר אליי

נכתב ע״י: יאיר מימון בתאריך: 4.11.19

לשון הרע: זאת מחלה

מספר פעמים במהלך עבודתי טיפלתי באנשים שיש יריבות ביניהם ומדברים לשון הרע אחד על השני: לפעמים בני משפחה, לפעמים חברים לשעבר וכו'. לשון הרע הוא מחלה, עם סימפטומים של מחלה.

כיצד ניתן לפרש לשון הרע?

נסביר כיצד לפרש לשון הרע. כדי שלא לנקוט בשמות, אקרא לשני אנשים בשם אדם א' ואדם ב'.

אדם א' מגיע אליי ומספר שאדם ב' עשה לו רשימה של דברים רעים. מכאן ניתן לחשוב שאדם ב' הוא רע. לאחר זמן-מה מגיע אדם ב' ואומר שזה לא היה כך, אלה שזה קרה בעקבות רשימה אחרת של דברים רעים שאדם א' עשה. מכאן ניתן לחשוב שבעצם אדם א' הוא הרע. לאחר זמן-מה שוב חוזר אדם א' ואומר שזה לא היה כך, אלא בגלל וכו' ואז נראה שאדם ב' הוא בעצם רע. אין לזה סוף…

למעשה אנו רואים שאין אפשרות לקבל מידע אובייקטיבי או לשפוט אדם בעקבות מילים שאדם אחר אמר עליו. יש לזכור שכאשר שופטים אדם, כבר אין אפשרות לעזור לו. כדי לעזור למישהו, דרוש להבין אותו, את הסבל שלו ואת המניעים שלו.

בעבודתי כהומאופת יוצא לי הרבה פעמים לשמוע מילים קשות שאדם מספר על אדם אחר. מילים אלה אף פעם לא גורמות לי לחשוב דברים לא טובים או לשפוט (אני הומאופת ולא שופט!), אלא עוזרות לי להבין כיצד האדם שמספר רואה את העולם, מה באמת מפריע לו בנפש שלו ואיפה הסבל הפנימי שלו.

אדם שפועל מתוך האהבה שבתוכו, פועל לצורך הבאת תועלת ואהבה לעולם. על-כן הוא אינו מדבר לשון הרע. אדם שהבריא והתחבר לאהבה שבתוכו אינו מדבר לשון הרע.

על-פי האתיקה המקצועית, כשאני בשיחה עם אדם כלשהו אני אף פעם לא מספר או רומז על משהו שאדם אחר סיפר לי.

ראייה זאת מאפשרת לעזור לאנשים מתוך אהבה, באופן אמיתי, ולהחזיר אותם לבריאות, לשמחה ולאהבה אשר טבועים בתוך כל ואחד ואחד מאיתנו.

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם

יחד נגבש תוכנית הבראה המתאימה לכם

  מתרפאים אלה כבר מצאו את הפתרון

  קחו טעימה מההצלחות שלנו

  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מורן י'
  ההומופאתיה והטיפול אצל יאיר עזרו לנו בהרבה מקרים כגון: חום אצל ילדים, טיפול בפרכוסים, דלקות כאלה ואחרים, הילד שלי חטף את מחלת החזרת והם סייעו לנו בהכל בלי התערבות רפואית ב"ה. חרדות או כל מועקה אחרת אחרי טיפול מרגישים הקלה ומגיעים לסיבות ובאופן טבעי לפתרונות... זוג מדהים עם המון אהבת חינם אינסופית שנותנים מזמנם ומעצמם והכל מתוך שמחה וחיוך ולב רחב. ממליצה בחום!!! תנסו לא תתאכזבו
  מרטי ג׳
  הגעתי ליאיר בעקבות המלצה של חברה‎ .‎
  כשהגעתי ליאיר לא היתי הכי בטוחה שאפשר להבריא על ידי טיפול הומואפתי‎ .‎
  להבריא מבחינה נפשית וגם רפואית‎ .‎אני מטופלות כבר שנתיים‎, וגם שני הילדים שלי‎ .‎
  פשוט מתנה מבורא עולם שהגעתי אליהם‎ .‎אני מרגישה מבחינה נפשית‎ מאוד מחוזקת .המוטיבציה שלי עלתה‎ .‎
  יש לי יותר כוחות ויכולת להתמודד עם דברים
  ממלצה בחום
  דבורה א'
  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מור י'
  יאיר עזר לנו בהרבה דברים. קשה לתאר בכמה משפטים אבל ההומופתיה עבורנו הוא הצלה אחת גדולה מאחר והטיפול שלו הוא כל כך שורשי ועמוק ונותן מענה מעבר לטיפול הנקודתי כאשר הרפואה הרגילה מטפלת בסימפטום נטו ההומופאתיה מטפלת בנסיבות העמוקות יותר וממילא מעלימה את הסימפטום. דרך הטיפול ההומופאטי קבלנו הרבה כלים לסייע לילדים ולעצמנו צריך להתנסות בכדי להבין ואני ממליץ בחום!!
  נתנאל ג'
  Open chat
  צריכים עזרה? דברו איתנו!