מהי רמדי הומאופתית (ארוכה) ?

נכתב ע״י: יאיר מימון בתאריך: 9.12.19
תגיות:

מבנה החומר

לצורך הבנה כיצד מכינים חומר הומיאופתי (רמדי), יש צורך להבין כיצד חומר בנוי.

התבוננו וראו שמבנה העולם נשמר בעזרת קליפות, באופן שכל קליפה שומרת על המבנה ועל האנרגיה של מה שנמצא בתוכה. דוגמאות לקליפות: עור, איבר פנימי, קליפת עץ, דופן של תא, גבול של מולקולה, של אטום, של קוורק וכו'.

על-פי התפיסה ההומיאופתית, חומר מורכב מהמון קליפות, באופן שכל קליפה שומרת על המבנה של מה שנמצא בתוכה. הקליפה איננה בהכרח חומרית, היא יכולה להיות אנרגטית; למשל הכוח שמאגד את הקוורקים שמהווים ביחד את הפרוטונים ואת הניוטרונים הוא קליפה. הכוח החזק שמאגד את הפרוטונים ואת הניוטרונים של הגרעין של האטום מהווה קליפה עבורו, וכו'. באופן זה כאשר נכנסים לתוך חומר, פוגשים קליפות של מולקולה, אח"כ של אטום, אח"כ של קוורק וכו'. כל קליפה פנימית יותר מכילה אנרגיה עוצמתית יותר ופחות חומרית, כלומר יותר רוחנית. למשל האנרגיה בתוך קוורקים עוצמתית יותר מהאנרגיה בתוך אטום, והאנרגיה בתוך אטום עוצמתית יותר מהאנרגיה בתוך מולקולה.

המודל הקלאסי של האטום

אופן הכנת רמדי

הרמדי היא חומר שהופק מחומרים שונים מהטבע: מממלכות המינרל, הצומח או החי. החומר עובר תהליך של דילול וניעור הנקרא "פוטנטיזציה", שבו מסירים מקליפות החומר אחד אחרי השני. ככל שממשיכים בתהליך הפוטנטיזציה, מקבלים חומר בעל אנרגיה יותר עוצמתית ויותר רוחנית. אנרגיה זאת היא הכח שמסוגל לרפא. בהומיאופתיה משתמשים בחומרים שעברו דילול מספיק גדול, באופן שלא נשארת אפילו לא מולקולה אחת של החומר המקורי. בסיום התהליך מספיגים את הנוזל בגלובולים של סוכר. באופן זה הרמדי מכילה כוח רפואי ואינה גורמת לתופעות
לוואי אשר יכולות להיגרם מנטילת החומר המקורי.

שימוש ברמדי

הומיאופתים בדקו באופן מדויק מאוד על אנשים בריאים את ההשפעה של רמדי שונים על גוף האדם.
כאשר מגיע אדם חולה להומיאופת, ההומיאופת חוקר היטב את סיבת החולי ונותן לאדם את הרמדי אשר גורמת באופן מדויק מאוד לאותו החולי. זאת בניגוד ל"תרופה" אשר ניתנת ברפואה מערבית, אשר נוטה לדכא את הסימפטומים שלו ולגרום לסימפטומים חדשים (אשר נקראים תופעות לוואי).

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם

יחד נגבש תוכנית הבראה המתאימה לכם

  מתרפאים אלה כבר מצאו את הפתרון

  קחו טעימה מההצלחות שלנו

  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מורן י'
  ההומופאתיה והטיפול אצל יאיר עזרו לנו בהרבה מקרים כגון: חום אצל ילדים, טיפול בפרכוסים, דלקות כאלה ואחרים, הילד שלי חטף את מחלת החזרת והם סייעו לנו בהכל בלי התערבות רפואית ב"ה. חרדות או כל מועקה אחרת אחרי טיפול מרגישים הקלה ומגיעים לסיבות ובאופן טבעי לפתרונות... זוג מדהים עם המון אהבת חינם אינסופית שנותנים מזמנם ומעצמם והכל מתוך שמחה וחיוך ולב רחב. ממליצה בחום!!! תנסו לא תתאכזבו
  מרטי ג׳
  הגעתי ליאיר בעקבות המלצה של חברה‎ .‎
  כשהגעתי ליאיר לא היתי הכי בטוחה שאפשר להבריא על ידי טיפול הומואפתי‎ .‎
  להבריא מבחינה נפשית וגם רפואית‎ .‎אני מטופלות כבר שנתיים‎, וגם שני הילדים שלי‎ .‎
  פשוט מתנה מבורא עולם שהגעתי אליהם‎ .‎אני מרגישה מבחינה נפשית‎ מאוד מחוזקת .המוטיבציה שלי עלתה‎ .‎
  יש לי יותר כוחות ויכולת להתמודד עם דברים
  ממלצה בחום
  דבורה א'
  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מור י'
  יאיר עזר לנו בהרבה דברים. קשה לתאר בכמה משפטים אבל ההומופתיה עבורנו הוא הצלה אחת גדולה מאחר והטיפול שלו הוא כל כך שורשי ועמוק ונותן מענה מעבר לטיפול הנקודתי כאשר הרפואה הרגילה מטפלת בסימפטום נטו ההומופאתיה מטפלת בנסיבות העמוקות יותר וממילא מעלימה את הסימפטום. דרך הטיפול ההומופאטי קבלנו הרבה כלים לסייע לילדים ולעצמנו צריך להתנסות בכדי להבין ואני ממליץ בחום!!
  נתנאל ג'
  Open chat
  צריכים עזרה? דברו איתנו!