קסם הריפוי האנרגטי

נכתב ע״י: אריאלה מימון בתאריך: 29.10.20
תגיות:

איך לימודי קורס הילינג הופכים לנקודת מפנה בחיים?

על אף שיסודות שיטת ההילינג מבוססים על ידע קדום, יתרונותיה רלוונטיים היום יותר מתמיד. הניסיון לעמוד בקצב החיים בעידן המודרני, ובדרישות התרבות המערבית התובענית, מביאים לניתוק וחוסר איזון בין הגוף לנפש. בשנים האחרונות מתחזקת התובנה שחוסר איזון זה מוביל לחלק גדול מהתחלואה הפיזית והנפשית המאפיינת את האדם המודרני. על רקע זה הולך וגדל הביקוש לטיפולי הילינג, שנועדו לאזן אנרגטית ולרפא באמצעות החיבור שבין הגוף לנפש. במקביל עולה הביקוש ללימודי הילינג מקצועיים.

קורס הילינג איכותי מאפשר ללומד לעבור מסע קסום של ריפוי וצמיחה אישית, בדרכו להפוך להילר המסייע לאחרים. מסע השינוי וההתפתחות אינם מסתיימים בתום הלימודים, אלא ממשיכים כל הזמן. בשיטה זו המטפל עצמו הוא הכלי הטיפולי העיקרי ובכל טיפול מחדש הוא עובר תהליך ריפוי יחד עם המטופל.

מה זה הילינג?

הילינג היא שיטת טיפול הוליסטית המתבססת על טכניקות טיפוליות עתיקות וגם חדשות, אשר מביאה איזון בין הגוף לנפש. שמה של השיטה מבוסס על הפועל "To heal" באנגלית שמשמעו "לרפא" או "להבריא". על פי שיטה זו, מקור  הכאבים והמחלות הוא בערוצי אנרגיה חסומים, ולפיכך ניתן לרפא מכאובים וחולי על ידי איתור החסימות ופתיחת ערוצי האנרגיה.

מהן טכניקות הטיפול העיקריות בשיטת ההילינג?

 • מגע – למגע עצמו בין המטפל למטופל ישנו אפקט טיפולי, פיזית ונפשית. המגע מאפשר גם מעבר אנרגיות וגם עיסוי, הזרמת דם, חימום האזור בגוף ועוד.
 • ריפוי אנרגטי – הריפוי האנרגטי יכול להיעשות באמצעות מגע פיזי או ממרחק. מטרת הריפוי האנרגטי היא ליצור איזון בין נקודות אנרגטיות, לפתור קונפליקטים פנימיים ולפתוח מסלולים אנרגטיים חסומים. האיזון האנרגטי מביא לבריאות, לצמיחה ולהתפתחות אישית, לחיבור לעצמי ולקבלה עצמית, לשיפור היכולות האישיות ועוד.
 • הרפיה – הסטרס הוא שומר הסף של החסימות האנרגטיות ואינו מאפשר לאנרגיות חדשות להיכנס ולפרוץ את המחסום. ההרפיה נועדה לשחרר את הגוף ואת הנפש מסטרס ולאפשר זרימה של אנרגיות.
 • נשימה – גם הנשימה נועדה לשחרר את הסטרס והיא מייצרת תנועה של אנרגיות בתהליך של שאיפה ונשיפה. הנשיפה מאפשרת להוציא החוצה מן הגוף ומן המחשבה את מה שמעכב ומטריד אותנו, ליצור שקט פנימי, ולפנות מקום לאנרגיות חדשות ונעימות שיכנסו פנימה בנשימה.
 • מדיטציה – המדיטציה מאפשרת מיקוד והקשבה לעצמנו, ברמה הפיזית והנפשית. היא מאפשרת חיבור לעצמי ברמות העמוקות ביותר ומסייעת לזהות בעצמנו את הדפוסים המעכבים שלנו. כמו כן, היא מעניקה כוחות לשינוי ולהתפתחות.
 • דימיון מודרך – גם טכניקת הדימיון המודרך מאפשרת חיבור עמוק לעצמי, באמצעות זרימת מידע מהתת מודע אל המודע. זרימה זאת מאפשרת להגיע לתובנות לגבי דפוסי החשיבה וההתנהגות שלנו במשך כל חיינו ופותחת צוהר ליצירת שינוי ממקום מודע.

השימוש בטכניקות השונות והשילוב ביניהן מצריך לימודים מקצועיים, ברמות הסמכה שונות. מי שלמד הילינג בצורה מקצועית מסוגל לחוש את האנרגיות עצמן. יכולת זאת מאפשרת לכל מי שעוסק במקצועות הריפוי השונים כגון הומאופתיה, פרחי באך, ייעוץ לאורח חיים בריא, דיקור סיני, פסיכולוגיה, רפלקסולוגיה, פיזיותרפיה, מסאג' ועוד, לקבל ידע חשוב ולשפר לאין ערוך את יכולת הריפוי שלו.

בקורס הילינג תקבלו את כל הכלים והידע הנדרשים כדי לעבור התפתחות אישית ולרפא את עצמכם וגם אחרים. בכל מקרה, בין אם מגיעים לתחום זה מתוך רצון לפתח קריירה משמעותית או מתוך רצון לשינוי ברמה האישית – הקסם מתחיל באדם עצמו.

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם

יחד נגבש תוכנית הבראה המתאימה לכם

  מתרפאים אלה כבר מצאו את הפתרון

  קחו טעימה מההצלחות שלנו

  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מורן י'
  ההומופאתיה והטיפול אצל יאיר עזרו לנו בהרבה מקרים כגון: חום אצל ילדים, טיפול בפרכוסים, דלקות כאלה ואחרים, הילד שלי חטף את מחלת החזרת והם סייעו לנו בהכל בלי התערבות רפואית ב"ה. חרדות או כל מועקה אחרת אחרי טיפול מרגישים הקלה ומגיעים לסיבות ובאופן טבעי לפתרונות... זוג מדהים עם המון אהבת חינם אינסופית שנותנים מזמנם ומעצמם והכל מתוך שמחה וחיוך ולב רחב. ממליצה בחום!!! תנסו לא תתאכזבו
  מרטי ג׳
  הגעתי ליאיר בעקבות המלצה של חברה‎ .‎
  כשהגעתי ליאיר לא היתי הכי בטוחה שאפשר להבריא על ידי טיפול הומואפתי‎ .‎
  להבריא מבחינה נפשית וגם רפואית‎ .‎אני מטופלות כבר שנתיים‎, וגם שני הילדים שלי‎ .‎
  פשוט מתנה מבורא עולם שהגעתי אליהם‎ .‎אני מרגישה מבחינה נפשית‎ מאוד מחוזקת .המוטיבציה שלי עלתה‎ .‎
  יש לי יותר כוחות ויכולת להתמודד עם דברים
  ממלצה בחום
  דבורה א'
  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מור י'
  יאיר עזר לנו בהרבה דברים. קשה לתאר בכמה משפטים אבל ההומופתיה עבורנו הוא הצלה אחת גדולה מאחר והטיפול שלו הוא כל כך שורשי ועמוק ונותן מענה מעבר לטיפול הנקודתי כאשר הרפואה הרגילה מטפלת בסימפטום נטו ההומופאתיה מטפלת בנסיבות העמוקות יותר וממילא מעלימה את הסימפטום. דרך הטיפול ההומופאטי קבלנו הרבה כלים לסייע לילדים ולעצמנו צריך להתנסות בכדי להבין ואני ממליץ בחום!!
  נתנאל ג'
  Open chat
  צריכים עזרה? דברו איתנו!