איך משיגים ריפוי יסודי?

נכתב ע״י: יאיר מימון בתאריך: 4.10.19

כתבה זאת נועדה למי שהספיק להתעמק בעולם ההומאופתיה, והיא המשך של הכתבה "יסודות הבריאה מהווים את יסודות הבריאות".

יש חשיבות גדולה מאוד להבין את הרמדיז מממלכת האטומים אשר מרכיבים את כל עולם החומר, היות שהנשמה שלנו שהתגשמה בתוך גוף מרגישה דרך החומר. הבנת רמדיז מממלכת החומר מאפשרת לנו להבין את המודעות שלנו בעולם החומר שבו אנו חיים.

יש באטומים הפשוטים חוויה של קיום, פשוט קיום. אין צורך להסתדר עם דברים אחרים (כפי שרואים בממלכת המולקולות) ואין צורך לשרוד (כפי שרואים בממלכת הצומח והחי).

היות שהאטומים הם הבסיס לעולם החומר, אז אפשר להשיג בזכות האטומים רמות ריפוי עמוקות ביותר. הזמנתי את כל הרמדיז הקיימות בעולם שעשויות מאטומים אך ראיתי שאין שלמות: היו חסרים הרבה אטומים, ולכן לא תמיד היה ניתן להתאים לכל מתרפא אטום שירפא אותו.

היות שההבראה בעזרת אטומים היא העמוקה ביותר שאני מכיר ושלא היה בעולם את כל האטומים בצורה של רמדיז, אז השלמתי בעצמי את כל הרמדיז מעולם האטומים (natrum, kalium, barium, radium, fluor ועוד) שטרם הצליחו לייצר אותם בשיטה הסטנדרתית.

ייצרתי את הרמדיז בעזרת השיטה הבאה:

 1. למדתי מהי האנרגיה של כל אטום, כדי שבעזרתה אייצר את הרמדי מאטום זה. למדתי אנרגיה של אטום בודד שלא קיימת רמדי עבורו, מתוך רמדי שמכיל את האטום בצורה של מולקולה בעזרת אחת השיטות הבאות:
  1. בהתחלה עשיתי זאת בעזרת חיפוש מה משותף בחוויה של מספר מולקולות שמכילות את אותו האטום. למשל בדקתי מה האנרגיה המשותפת בין הרמדיז natrum-arsenicosinum, natrum-carbonicum, natrum-phosphoricum ו- natrum-sulphuricum ובכזותה זיהיתי מה האנרגיה של האטום natrum.
  2. לאחר מכן למדתי כיצד להרגיש את האנרגיה של אטום אפילו מתוך רמדי אחת בלבד של מולקולה שמכילה אותו. למשל יש לי רק רמדי אחת שעשויה מ- plutonium אשר נקראת plutonium-nitricum. מתוכה זיהיתי מהי האנרגיה של plutonium טהור.
 2. שמתי אלכוהול 95% בתוך מבחנה, החזקתי את המבחנה ביד והעברתי את האנרגיה של האטום לתוך האלכוהול, עד שהרגשתי שהאנרגיה קיימת בתוך האלכוהול.
 3. שפכתי מעט מאלכוהול זה על גלובולים. גלובולים אלה הם הרמדי של האטום.

לאחר מכן גיליתי שקיימת גם אפשרות להעביר את האנרגיה של הרמדי ישירות לתוך גלובולים.

באופן זה מתקבלות רמדיז טהורות, כלומר עם תדרים מאוד חדים ונקיים (ככל הנראה, כאשר מכינים רמדיז בצורה הקונבנציונלית, נכנסים תדרים נוספים, של התדרים של הסביבה ושל האדם שהכין אותם).

יצרתי בצורה כזאת רמדיז בגבהים שונים של כל אטום. יתרונות ליצירת רמדי בצורה אנרגטית הן:

 • שניתן להכין פוטנצים נמוכים וחלשים שלא מוצאים בשוק, למשל curium 12D.
 • שניתן להכין פוטנצים בעלי תדר חד יותר. הסבר: כאשר מנערים את הפוטנץ ע"מ לייצר ממנו פוטנץ חזק יותר, אז חלק מהנוזל מתנער יותר וחלק פחות, ולכן בפוטנץ גבוה יש גם תדרים של פוטנצים נמוכים יותר. בהכנת גובה הפוטנץ באופן ישיר, התדר הוא חד יותר ואני רואה שההבראה עדינה יותר.
 • שניתן להכין פוטנצים נמוכים, עם דלול נמוך יותר ממספר Avogadro (למשל protactinum 6D) ללא כימיקלים כלל.

יש אטומים שעיין אנושית טרם ראתה אפילו מולקולה שמכילה אותם, ואף מהם רציתי לייצר רמדי. ייצרתי רמדיז של יסודות כאלה בעזרת לימוד האנרגיה המשותפת בין העמודה והשורה של כל יסוד בטבלה המחזורית. למשל ייצרתי את הרמדי francium  בעזרת לימוד האנרגיה המשותפת בין cesium ל- radium, כלומר האנרגיה המשותפת בין העמודה הראשונה והשורה השביעית של הטבלה המחזורית.

צריך לדעת ממי לשערך אטומים בעלי מספר אטומי גדול: יש צורך לשערך אותם בעזרת אטומים השייכים לאותו הבלוק. למשל התקבל על פי בדיקה, ש- hafnium דומה למשותף בין barium ו- zirconium, ולא למשותף בין lanthanum ו- zirconium, וזה הגיוני היות של- barium ול- zirconium יש את אותו הבלוק. השלמתי את האטומים בעלי מספר אטומי בין 104 ל- 118 בעזרת בדיקת המשותף בין כל עמודה של היסוד לבין השורה השביעית של הטבלה המחזורית.

חלק גדול מהרמדיז שיצרתי כבר היוו similimum עבור מטופלים מסוימים, והם השיגו ריפויים מאוד יפים ומעמיקים. לדוגמא, הרמדי moscovium היה יעיל ביותר לריפוי רוב המקרים של קורונה (הוא ריפא קורונה תוך ימים בודדים) בזמן השלב הראשון של המגפה (רוב יתר המקרים נפתרו על ידי הרמדיז arsenicum album או polio).

סידור הבלוקים (blocks) בטבלה המחזורית.

על-כן המחקר שעשיתי הוביל לפריצת דרך, שבה הצלחתי לייצר רמדיז מכל האטומים הקיימים בטבלה המחזורית ולדעת כיצד להתאים כל אחד למתרפא שבא לבקש עזרה.

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם

יחד נגבש תוכנית הבראה המתאימה לכם

  מתרפאים אלה כבר מצאו את הפתרון

  קחו טעימה מההצלחות שלנו

  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מורן י'
  ההומופאתיה והטיפול אצל יאיר עזרו לנו בהרבה מקרים כגון: חום אצל ילדים, טיפול בפרכוסים, דלקות כאלה ואחרים, הילד שלי חטף את מחלת החזרת והם סייעו לנו בהכל בלי התערבות רפואית ב"ה. חרדות או כל מועקה אחרת אחרי טיפול מרגישים הקלה ומגיעים לסיבות ובאופן טבעי לפתרונות... זוג מדהים עם המון אהבת חינם אינסופית שנותנים מזמנם ומעצמם והכל מתוך שמחה וחיוך ולב רחב. ממליצה בחום!!! תנסו לא תתאכזבו
  מרטי ג׳
  הגעתי ליאיר בעקבות המלצה של חברה‎ .‎
  כשהגעתי ליאיר לא היתי הכי בטוחה שאפשר להבריא על ידי טיפול הומואפתי‎ .‎
  להבריא מבחינה נפשית וגם רפואית‎ .‎אני מטופלות כבר שנתיים‎, וגם שני הילדים שלי‎ .‎
  פשוט מתנה מבורא עולם שהגעתי אליהם‎ .‎אני מרגישה מבחינה נפשית‎ מאוד מחוזקת .המוטיבציה שלי עלתה‎ .‎
  יש לי יותר כוחות ויכולת להתמודד עם דברים
  ממלצה בחום
  דבורה א'
  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מור י'
  יאיר עזר לנו בהרבה דברים. קשה לתאר בכמה משפטים אבל ההומופתיה עבורנו הוא הצלה אחת גדולה מאחר והטיפול שלו הוא כל כך שורשי ועמוק ונותן מענה מעבר לטיפול הנקודתי כאשר הרפואה הרגילה מטפלת בסימפטום נטו ההומופאתיה מטפלת בנסיבות העמוקות יותר וממילא מעלימה את הסימפטום. דרך הטיפול ההומופאטי קבלנו הרבה כלים לסייע לילדים ולעצמנו צריך להתנסות בכדי להבין ואני ממליץ בחום!!
  נתנאל ג'
  Open chat
  צריכים עזרה? דברו איתנו!