ריפוי ואחדות

נכתב ע״י: יאיר מימון בתאריך: 2.12.19

בכתבה זאת נתאר מה זה הילינג וכיצד בעזרתו ניתן לרפא מהשורש.

הילינג: הבסיס

שורש המילה הילינג הינו מהמילה – "Heal" (באנגלית), שמשמעותה "לרפא".טיפול בהילינג הינו טיפול אנרגטי עדין אך עוצמתי, שנועד לשחרר תחושות, רגשות ומחשבות תקועות שנובעות מקונפליקטים ומסבל, ומאפשר למתרפא להצמיח מחדש את האיזון הטבעי הקיים בתוכו. הטיפול פועל ברבדים העמוקים ביותר של הגוף ושל הנפש וכולל איזון של נקודות ומסלולים אנרגטיים. הטיפול מתבצע עם או ללא מגע ויכול לשמש כטיפול בפני עצמו או כטיפול משלים למגוון שיטות ריפוי. 

ההילינג מתבסס על ידע עתיק יומין המתייחס אל העולם כאחדות מופלאה. העולם כולו נברא מהאחד, ולכן כולנו חלק מהאחד. אחדות זאת היא יסוד היסודות והאמונה הבסיסית ביותר ביהדות. מי שלמד לחזור בתחושה שלו אל האחדות, יכול בעזרתה להבריא את מי שמבקש עזרה.

Healing - Chakras

הילינג: הידע הבסיסי

ההילינג מתבסס על הידע שהשפע מהבריאה מיגע אלינו בשלבים, עד שהוא מתגשם בחומר. החושים שלנו, כמו המדע, קולטים רק את החומר ולא את השלבים שמעליו, שניתן לקרוא להם בצורה מפושטת "אנרגיות".

האנרגיות הן אלה שמפעילות את החומר. כאשר האנרגיות שלנו מפעילות את הנפש ואת הגוף שלנו בצורה תקינה, אז הגוף בריא. כאשר הגוף או הנפש אינו בריא, זה בהכרח סימן שחלק מהאנרגיות אינן מתועלות היטב. כל ניסיון לרפא רק את החומר בהכרח יוביל לכישלון. הדרך היחידה להבראה הינה דרך איזון האנרגיות שלנו. ההילינג מאזן אותן.

מיהו הילר

הילר הוא אדם שמסוגל לרפא בעזרת טיפול אנרגטי. אצל ההילר, האנרגיות וההשפעות שלהן אינן עניין של תיאוריה אלא הן ידע חווייתי. ההילר יודע לחוות את האנרגיות, יודע לזהות מה לא מאוזן (כלומר מה פועל בעודף או בחוסר) ויודע כיצד לרפא את הגוף בעזרת איזון האנרגיות.

הילינג - אאורה

כיצד רצוי לחנוך הילר

תחום ההילינג הנו רחב מאוד ויש גישות מאוד שונות ומגוונות של הילינג. הדרך הנכונה לחנוך הילר היא לעזור לו להגיע לגישות שונות בעזרת לימוד חווייתי כיצד לגשת לאמת שבתוכו, כיצד לחוש אנרגיות מסוגים שונים וכיצד לגשת לאחדות של הבריאה. צריך ללמד את התלמיד כלים שיאפשרו לו להשתמש ביכולות האישיות הטבועות בתוכו כדי להגיע ליעד שלו.

"אי אפשר ללמד אדם את הפתרון לבעיותיו – אבל אפשר לעזור לו למצוא את הפתרון בעצמו"

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם

יחד נגבש תוכנית הבראה המתאימה לכם

  מתרפאים אלה כבר מצאו את הפתרון

  קחו טעימה מההצלחות שלנו

  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מורן י'
  ההומופאתיה והטיפול אצל יאיר עזרו לנו בהרבה מקרים כגון: חום אצל ילדים, טיפול בפרכוסים, דלקות כאלה ואחרים, הילד שלי חטף את מחלת החזרת והם סייעו לנו בהכל בלי התערבות רפואית ב"ה. חרדות או כל מועקה אחרת אחרי טיפול מרגישים הקלה ומגיעים לסיבות ובאופן טבעי לפתרונות... זוג מדהים עם המון אהבת חינם אינסופית שנותנים מזמנם ומעצמם והכל מתוך שמחה וחיוך ולב רחב. ממליצה בחום!!! תנסו לא תתאכזבו
  מרטי ג׳
  הגעתי ליאיר בעקבות המלצה של חברה‎ .‎
  כשהגעתי ליאיר לא היתי הכי בטוחה שאפשר להבריא על ידי טיפול הומואפתי‎ .‎
  להבריא מבחינה נפשית וגם רפואית‎ .‎אני מטופלות כבר שנתיים‎, וגם שני הילדים שלי‎ .‎
  פשוט מתנה מבורא עולם שהגעתי אליהם‎ .‎אני מרגישה מבחינה נפשית‎ מאוד מחוזקת .המוטיבציה שלי עלתה‎ .‎
  יש לי יותר כוחות ויכולת להתמודד עם דברים
  ממלצה בחום
  דבורה א'
  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מור י'
  יאיר עזר לנו בהרבה דברים. קשה לתאר בכמה משפטים אבל ההומופתיה עבורנו הוא הצלה אחת גדולה מאחר והטיפול שלו הוא כל כך שורשי ועמוק ונותן מענה מעבר לטיפול הנקודתי כאשר הרפואה הרגילה מטפלת בסימפטום נטו ההומופאתיה מטפלת בנסיבות העמוקות יותר וממילא מעלימה את הסימפטום. דרך הטיפול ההומופאטי קבלנו הרבה כלים לסייע לילדים ולעצמנו צריך להתנסות בכדי להבין ואני ממליץ בחום!!
  נתנאל ג'
  Open chat
  צריכים עזרה? דברו איתנו!