אורח חיים בריא והקשר להומאופתיה

נכתב ע״י: יאיר מימון בתאריך: 30.9.19

אורח חיים בריא הוא מרכיב חשוב ביותר כדי לחיות חיים בריאים. אבל אם יש צורך לתקן אותו, זה סימן שאורח חיים בריא אינו המרכיב החשוב ביותר לבריאות שלנו, אלא שיש מרכיב חשוב יותר. אסביר זאת …

יוגה מומלצת להשגת בריאות איתנה

לכל אדם יש בתוכו שליחות עליונה שבפנים, עמוק בתוכו, יש רצון חזק לקיים אותה. אדם בריא הוא אדם שמחובר לשליחות שלו ושמחובר לאהבה הגבוהה שבתוכו, שיש בה אמת גבוהה. היות שהשליחות חשובה לו מאוד, הוא ישמור על הכוח ועל החיים שלו כדי להשיג את המטרות שלו. כתוצאה מכך הוא ישמור, מתוך הרצון שלו, על אורח חיים בריא – אשר כוללת תזונה נכונה, פעילות גופנית וכו'. באופן טבעי הוא יחשוב וידבר בצורה חיובית ונכונה. הוא יבדוק מה טוב ומה לא טוב עבורו והוא יגיע למסקנות הנכונות עבורו. באופן טבעי, הוא יתרחק ממה שמזיק לו ויתקרב למה שטוב לו. לאדם בריא יש כוח ועוצמה, והוא מרגיש סיפוק, אושר, הגשמה עצמית ואהבה מאוד גדולים. ממש שווה לו להתרחק מדברים שמביאים לתענוג רגעי אם הם מסיטים אותו מהדרך החשובה מאוד של החיים שלו.

דגנים מונבטים עם ירקות
דגנים מונבטים עם ירקות

אדם שאיננו מחובר מספיק לאהבה ולאמת ושתוכו, יעשה דברים שאינם בהכרח טובים עבורו. למשל יהיו מקרים שהוא יעדיף את התענוג הרגעי מאשר בריאות איתנה, אהבה, אושר וסיפוק.

אם אין לנו רצון עז ויכולת לנהל אורח חיים בריא, זה סימן שאיננו מחוברים מספיק לאהבה ולאמת שבתוכנו. במקרה זה, הטיפול ההומאופתי יפתור זאת. ההומאופת מזהה את החסימה שמנתקת אותנו מהאהבה ומהרצון הגבוהים שלנו, ונותן את הטיפול שמחבר אותנו אליהם בחזרה. וכתוצאה ננהל, מתוך הרצון והמאת שלנו, אורח חיים בריא. עד שמגיעים למצב זה, הנחייה לאורח חיים בריא יכולה לשפר מאוד את הבריאות.

מסקנה: הנחייה לאורח חיים בריא היא חשובה מאוד לצורך ההבראה, ועד להשגת ההבראה. לאחר מכן אין צורך להנחות את האדם לאורח חיים בריא היות שהוא יעשה זאת באופן טבעי בצורה הנכונה ביותר עבורו.

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם

יחד נגבש תוכנית הבראה המתאימה לכם

  מתרפאים אלה כבר מצאו את הפתרון

  קחו טעימה מההצלחות שלנו

  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מורן י'
  ההומופאתיה והטיפול אצל יאיר עזרו לנו בהרבה מקרים כגון: חום אצל ילדים, טיפול בפרכוסים, דלקות כאלה ואחרים, הילד שלי חטף את מחלת החזרת והם סייעו לנו בהכל בלי התערבות רפואית ב"ה. חרדות או כל מועקה אחרת אחרי טיפול מרגישים הקלה ומגיעים לסיבות ובאופן טבעי לפתרונות... זוג מדהים עם המון אהבת חינם אינסופית שנותנים מזמנם ומעצמם והכל מתוך שמחה וחיוך ולב רחב. ממליצה בחום!!! תנסו לא תתאכזבו
  מרטי ג׳
  הגעתי ליאיר בעקבות המלצה של חברה‎ .‎
  כשהגעתי ליאיר לא היתי הכי בטוחה שאפשר להבריא על ידי טיפול הומואפתי‎ .‎
  להבריא מבחינה נפשית וגם רפואית‎ .‎אני מטופלות כבר שנתיים‎, וגם שני הילדים שלי‎ .‎
  פשוט מתנה מבורא עולם שהגעתי אליהם‎ .‎אני מרגישה מבחינה נפשית‎ מאוד מחוזקת .המוטיבציה שלי עלתה‎ .‎
  יש לי יותר כוחות ויכולת להתמודד עם דברים
  ממלצה בחום
  דבורה א'
  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מור י'
  יאיר עזר לנו בהרבה דברים. קשה לתאר בכמה משפטים אבל ההומופתיה עבורנו הוא הצלה אחת גדולה מאחר והטיפול שלו הוא כל כך שורשי ועמוק ונותן מענה מעבר לטיפול הנקודתי כאשר הרפואה הרגילה מטפלת בסימפטום נטו ההומופאתיה מטפלת בנסיבות העמוקות יותר וממילא מעלימה את הסימפטום. דרך הטיפול ההומופאטי קבלנו הרבה כלים לסייע לילדים ולעצמנו צריך להתנסות בכדי להבין ואני ממליץ בחום!!
  נתנאל ג'
  Open chat
  צריכים עזרה? דברו איתנו!