סיפמטומים נוספים ומחלות נדירות

סובלים מבעיה בריאותית שעדיין לא מצאתם לה פתרון? ניסיתם כל מיני שיטות, אבל כל פעם הבעיה חזרה להציק? מפחדים שהיא תלווה אתכם כל החיים? אתם לא לבד.

רובנו סובלים מסימפטום כזה או אחר. הבעיה היא שלרוב מנסים להעלים אותו עם משחה או תרופה, מבלי לרפא את הסיבה לקיומו. כל עוד לא ניגשים לסיבה, הבעיה תחזור להציק וכנראה גם תחמיר.

הבשורה הטובה היא שההומאופתיה ניגשת ישירות לסיבה שמייצרת את הסימפטומים ומרפאת אותה. הסיבה נמצאת במערכת הבקרה העליונה שלכם, זאת שמפקחת על הגוף ועל הנפש. 

כשהבקרה מאזנת אתכם היטב, אז בהכרח הגוף והנפש יהיו בריאים. אם הבקרה לא מאזנת היטב, אז יופיעו אוסף של סימפטומים. לכן הדרך שלכם לדעת שפתרתם את הסיבה הבסיסית, היא שלא רק בעיה אחת נעלמה –  אלא שרוב הבעיות שלכם גם הנפשיות וגם הגופניות נעלמו. 

אם תנסו לעצור סימפטום בלי לגשת לסיבה – אז תגלו שלאחר זמן מה יופיע לכם סימפטום נוסף, נפשי או גופני. ולמה? בגלל שיש סיבה לסימפטום. 

למשל, אם הכבד לא עובד טוב, אז הוא לא מנקה טוב את הדם ולכן יש בגוף פסולת, והדרך הטובה ביותר למערכת הבקרה להוציא את הפסולת היא דרך העור, למשל ע"י פצעים. אם עצרתם את הוצאת הפסולת דרך העור, אז הפסולת תישאר בתוך הגוף ולכן יכולים להיווצר סימפטומים נוספות, כמו כאבי ראש, נזלת, אסטמה, עייפות, חרדות וסימפטומים נוספים, נפוצים או נדירים.

ההומאופתיה יודעת לגשת לסיבה ולרפא את הסימפטומים מבלי ליצור סימפטומים נוספים. בעזרת הידע על יותר 600 רמדיז שחקרתי את השפעתם גם על עצמי, והידע הנרחב שצברתי בתחום ההילינג במשך 20 שנה, אני יודע להחזיר את מערכת הבקרה העליונה לאיזון הבריא. 

בשנות פעילותנו בקליניקה, זכינו ללוות מתרפאים רבים ולסייע להם בתהליכי הבראה ממגוון רחב של מחלות – קלות, קשות, נפוצות ונדירות. 

דוגמאות לסימפטומים נוספים שאנו יודעים לרפא.

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם

יחד נגבש תוכנית הבראה המתאימה לכם

  מתרפאים אלה כבר מצאו את הפתרון

  קחו טעימה מההצלחות שלנו

  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מורן י'
  ההומופאתיה והטיפול אצל יאיר עזרו לנו בהרבה מקרים כגון: חום אצל ילדים, טיפול בפרכוסים, דלקות כאלה ואחרים, הילד שלי חטף את מחלת החזרת והם סייעו לנו בהכל בלי התערבות רפואית ב"ה. חרדות או כל מועקה אחרת אחרי טיפול מרגישים הקלה ומגיעים לסיבות ובאופן טבעי לפתרונות... זוג מדהים עם המון אהבת חינם אינסופית שנותנים מזמנם ומעצמם והכל מתוך שמחה וחיוך ולב רחב. ממליצה בחום!!! תנסו לא תתאכזבו
  מרטי ג׳
  הגעתי ליאיר בעקבות המלצה של חברה‎ .‎
  כשהגעתי ליאיר לא היתי הכי בטוחה שאפשר להבריא על ידי טיפול הומואפתי‎ .‎
  להבריא מבחינה נפשית וגם רפואית‎ .‎אני מטופלות כבר שנתיים‎, וגם שני הילדים שלי‎ .‎
  פשוט מתנה מבורא עולם שהגעתי אליהם‎ .‎אני מרגישה מבחינה נפשית‎ מאוד מחוזקת .המוטיבציה שלי עלתה‎ .‎
  יש לי יותר כוחות ויכולת להתמודד עם דברים
  ממלצה בחום
  דבורה א'
  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מור י'
  יאיר עזר לנו בהרבה דברים. קשה לתאר בכמה משפטים אבל ההומופתיה עבורנו הוא הצלה אחת גדולה מאחר והטיפול שלו הוא כל כך שורשי ועמוק ונותן מענה מעבר לטיפול הנקודתי כאשר הרפואה הרגילה מטפלת בסימפטום נטו ההומופאתיה מטפלת בנסיבות העמוקות יותר וממילא מעלימה את הסימפטום. דרך הטיפול ההומופאטי קבלנו הרבה כלים לסייע לילדים ולעצמנו צריך להתנסות בכדי להבין ואני ממליץ בחום!!
  נתנאל ג'
  Open chat
  צריכים עזרה? דברו איתנו!