טיפל הומאופתי טבעי
בדלקות

החשיבות של הדלקת

דלקת היא חלק מתגובה טבעית ובריאה במצבים של הרס בגוף. למרות שהיא לא נעימה, הדלקת מאפשרת להזרים יותר דם למקומות פגועים ובכך לספק יותר חומרי בנייה ויותר חמצן כנגד ההרס. הדלקת מאפשרת  לעצור את הסיבה להרס, לנקות פסולת (למשל של תאים שנהרסו), לתקן וגם לבנות.

בכתבה זאת מתוארות שתי הדרכים היעילה ביותר כיצד לפתור דלקות, בצורה שבונה ומחזקת את הגוף.

כדי להבין את השיטות האלה, צריך להבין שמי שיוזמת את הדלקת היא מערכת הבקרה העליונה שלנו. חשוב מאוד לא להפריע לה לפעול אלא ההפך, לעזור לה לפעול בצורה המיטבית.

יש לשים לב שדלקת אינה מילה נרדפת לזיהום. הזיהום מתאר את תגובת הגוף למיקרו-אורגניזמים שגורמים להרס, אך דלקת מתארת ​​אך ורק את התגובה החיסונית של הגוף, תהיה הסיבה אשר תהיה. יש דלקות זיהומיות ודלקות שאינן זיהומיות.

הסיבות לדלקות

ישנן 2 סיבות עיקריות לדלקת:

 • סיבה חיצונית, לדוגמא:
  • פגיעה פיזית: כוויות (של חום, של קור או של חומר כימי), עקיצות, פגיעה חודרת, מכה יבשה ועוד.
  • קרינה מייננת
 • סיבה פנימית, לדוגמא:
  • שחיקה גדולה של רקמה בעקבות שימוש יתר, כמו שימוש יתר במקלדת של מחשב, פעילות גופנית מאומצת מידי ועוד.

כל דלקת היא ניסיון של הגוף לפנות פסולת ולבנות את הגוף ולכן אסור להפריע לה. עצירת דלקת חייבת להתבצע ע"י הגוף לאחר סיום הפרשת הרעלים. אם נעצור את הדלקת לפני הזמן, הנזק יהיה ארוך-טווח. ברגע שהגוף יגיע לניקוי, המאזן חוזר למצב הבריא.

מתי יש לטפל בדלקת

קיימת בעיה בגוף כאשר:

 • התהליך הדלקתי אינו מספיק חזק על-מנת לשקם את הרקמות
 • תהליך ההרס הוא חזק מידי באופן שהדלקת, אפילו כאשר היא חריפה מאוד, אינה מצליחה להתגבר על ההרס.

היות שהדלקת עוצרת את סיבת ההרס ומשקמת את הגוף, אז היא הכרחית עבור הגוף ואסור לדכא אותה! כל ניסיון לעצור את הדלקת בצורה מלאכותית על-ידי תכשיר או תרופה, אפילו אם הוא טבעי, עלול:

 • לפגוע בשיקום ולגרום לנזק ולהרס בגוף
 • לגרום לנטייה לדלקות חוזרות

כיצד לפתור דלקת

שתי הדרכים היעילות ביותר שאני מכיר כדי לפתור דלקות הן:

 1. טיפול הומאופתי מרפא באופן טבעי את הסיבה של הדלקות. ההומאופת מזהה את הסיבה מדוע הגוף לא הגיב בצורה נכונה ונותן טיפול שגורם לגוף להגיב בצורה הנכונה ביותר. הטיפול מחזק את המערכת החיסונית ונותן לה כלים כדי לפעול נכון. באופן זה הגוף מגיב בצורה ובעוצמה הרצויות והבריאות ביותר עבורו, באופן שהדלקת תסיים את פעולתה באופן טבעי ובכך תסיים את תפקידה ותיעלם. אין לטיפול ההומאופתי תופעות לוואי.
 2. ניקוי גוף אשר מאפשר לגוף להתנקות, להתחדש ולהיבנות בצורה הרבה יותר יעילה. יש לעשות אותו בליווי איש מקצוע שהוכשר לכך.

בעזרת טיפול טבעי, דלקות אקוטיות נעלמות, לרוב בין יום אחד לבין 3 ימים מרגע התחלת הטיפול. דלקות כרוניות נעלמות לרוב תוך מספר שבועות.

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם

יחד נגבש תוכנית הבראה המתאימה לכם

  מתרפאים אלה כבר מצאו את הפתרון

  קחו טעימה מההצלחות שלנו

  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מורן י'
  ההומופאתיה והטיפול אצל יאיר עזרו לנו בהרבה מקרים כגון: חום אצל ילדים, טיפול בפרכוסים, דלקות כאלה ואחרים, הילד שלי חטף את מחלת החזרת והם סייעו לנו בהכל בלי התערבות רפואית ב"ה. חרדות או כל מועקה אחרת אחרי טיפול מרגישים הקלה ומגיעים לסיבות ובאופן טבעי לפתרונות... זוג מדהים עם המון אהבת חינם אינסופית שנותנים מזמנם ומעצמם והכל מתוך שמחה וחיוך ולב רחב. ממליצה בחום!!! תנסו לא תתאכזבו
  מרטי ג׳
  הגעתי ליאיר בעקבות המלצה של חברה‎ .‎
  כשהגעתי ליאיר לא היתי הכי בטוחה שאפשר להבריא על ידי טיפול הומואפתי‎ .‎
  להבריא מבחינה נפשית וגם רפואית‎ .‎אני מטופלות כבר שנתיים‎, וגם שני הילדים שלי‎ .‎
  פשוט מתנה מבורא עולם שהגעתי אליהם‎ .‎אני מרגישה מבחינה נפשית‎ מאוד מחוזקת .המוטיבציה שלי עלתה‎ .‎
  יש לי יותר כוחות ויכולת להתמודד עם דברים
  ממלצה בחום
  דבורה א'
  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מור י'
  יאיר עזר לנו בהרבה דברים. קשה לתאר בכמה משפטים אבל ההומופתיה עבורנו הוא הצלה אחת גדולה מאחר והטיפול שלו הוא כל כך שורשי ועמוק ונותן מענה מעבר לטיפול הנקודתי כאשר הרפואה הרגילה מטפלת בסימפטום נטו ההומופאתיה מטפלת בנסיבות העמוקות יותר וממילא מעלימה את הסימפטום. דרך הטיפול ההומופאטי קבלנו הרבה כלים לסייע לילדים ולעצמנו צריך להתנסות בכדי להבין ואני ממליץ בחום!!
  נתנאל ג'
  Open chat
  צריכים עזרה? דברו איתנו!