טיפול הומאופתי טבעי
בכעסים

כעס הוא רגש נפוץ מאוד שצץ כאשר אנו מרגישים מאויימים. הוא טבעי ואף בריא כאשר אנו:

 • צריכים להגן על הגבולות שלנו
 • יודעים לווסת אותו באופן שהוא תורם להמשך הקיום שלנו וליכולת שלנו לפעול לפי האהבה והרצון שבנו, כדי להגשים את המטרות הגבוהות שלנו.

מצב של כעס הוא פתלוגי ויש לטפל בו כאשר הוא מופעל במצבים שאין בו צורך ושהוא הורס. הכעס יכול לגרום להרס גם בגוף, למשל לגרום ללחץ דם גבוה, למחלות לב ועוד.

קיימות סיבות, שהן מעבר למודעות שלנו, שגורמות לכעס הפתלוגי. הסיבות העיקריות הן:

 1. בגלל שאנו כועסים על עצמינו

ניקח לדוגמא ילד שבילדותו לא אהב לסדר את הבית והשאיר בית מבולגן. הוריו כעסו עליו והענישו אותו, עד כדי כך שלא היתה לו ברירה אלא  לרסן את עצמו ע"י פחד וכעס עצמי, כדי להיות מסודר. בתוך-תוכו הוא כועס על עצמו שאינו מסודר וזה מאפשר לו להיות מסודר. נכנס לו לתודעה שצריך לכעוס על אדם שאינו מסודר, כדי שאדם זה יהיה מסודר. אדם זה כועס על אנשים לא מסודרים בגלל שהוא כועס על עצמו שאינו מסודר!

מכאן הכלל הראשון: אנו כועסים על אחרים על אותם הדברים שאנו כועסים על עצמינו.

2. בגלל שהכעס שייך למשהו מהעבר שנעלם

להלן משל שמסביר זאת:
במהלך ניסוי שמו קופים בתוך כלוב שמהתקרה שלו תלויה בננה, ועל הרצפה מוצב סולם שמגיע לבננה. כאשר קוף עולה על הסולם אז כל הקופים שנשארו על הרצפה מתחשמלים. נוצר מצב שכאשר קוף עולה על הסולם אז כל הקופים כועסים עליו ומתנפלים עליו. בהדרגה מחליפים כל מספר שבועות קוף אחד מהכלוב עם קוף חדש שאף פעם לא היה בכלוב. כאשר הקוף החדש עולה על הסולם אז כל הקופים כועסים ומתנפלים עליו. הקוף החדש לומד שכועסים על הקוף שעולה על הסולם, וגם הוא מקבל התנהגות כזאת למרות שלא יודע מדוע. לאחר זמן-מה לאחר שכל הקופים התחלפו, אף אחד מהקופים לא התחשמל וניטרלו את המערכת שמחשמלת את הקופים. למרות זאת, כאשר נכנס קוף חדש לכלוב והוא עולה על הסולם אז כל הקופים כועסים ומתנפלים עליו כאשר הוא עולה על הסולם. הסיבה להתנהגות הזאת של הקופים כבר לא קיימת, אך ההתנהגות לא השתנתה.

מכאן הכלל השני: הסיבות לכעס פתלוגי ברוב המקרים שייכות לעבר, האיום היה קיים בעבר ואינו קיים עוד. בכדי לפתור את הכעס צריך לחזור לאמת שלנו, ולבדוק מתוך האמת שלנו מה המציאות ואיך להגיב בצורה מעודכנת למציאות.

3. בגלל המחשבה (השגויה) שמגיע לנו לקבל את מה שאנחנו רוצים

אדם בריא יודע שהיקום לא יתן לו משהו שלא טוב עבורו; הוא יודע שאי-שם ביקום מחליטים מה טוב לו לקבל והוא יודע שהוא יקבל את מה שטוב לו לקבל – גם אם זה לא מה שהוא רוצה. אדם בריא אינו כועס כאשר אינו מקבל את מה שהוא רוצה. לעיתים קרובות אדם שכועס חושב שהוא יכול להחליט מה הוא יקבל ומה לא, ואם זה לא לפי רצונו אז הוא כועס.

מתנת הכעס

הכעס יכול מאוד לפגוע, ורוב הפעמים איננו מודעים להשפעה הגדולה שלו. דוגמא למנהל שאשתו באותו הבוקר כעסה עליו בנושא שלא היה מוצדק בעיניו. הוא יגיע לעבודה במצב רוח כועס וכתוצאה, באותו היום, הוא יכעס על אחד העובדים שלו. העובד ממורמר, מגיע הביתה וכועס על אשתו, שאף היא מרגישה שזה לא מוצדק. היא תכעס על הבת הגדולה שלה, הבת תכעס על אחיה הקטן ובסופו של דבר האח הקטן כועס על החתול ונותן לו בעיטה. אנו רואים שהכעס עובר "במתנה" והוא יכול לפגוע במעגלים הולכים וגדלים שאנו אף לא יכולים לדמיין. לכן חשוב לטפל בכעס, בצורה חיובית.

כיצד להבריא מהכעס

הטיפול ההומאופתי חושף לאדם, ברמה האינטואיטיבית (מעבר לרמת השכלית) את הסיבה שבגללה יש לו כעסים. בעקבות זאת האדם מפסיק לכעוס על עצמו, הוא לא מסכים לקבל את "המתנה של הכעס", הוא מקבל את החיים ברוגע ובחוכמה והוא חוזר לשלווה האמיתית הטבעית שבתוכו.

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם

יחד נגבש תוכנית הבראה המתאימה לכם

  מתרפאים אלה כבר מצאו את הפתרון

  קחו טעימה מההצלחות שלנו

  הפניה שלי ליאיר היתה בנושא לא סטנדרטי וקשה להגדרה. פניתי אליו מכיוון שהמצב הנפשי והרגשי שלי ושל הבת שלי לא היה משביע רצון. מדובר בתגובות עוצמתיות על ארועים יומיומיים, עקשנות בלתי סבירה ונטיה להתנגח על כל דבר. אצלי היו סימנים של דכאונות קשיי התמודדות עם רגשות וכו'. יאיר מאוד עזר לנו.
  מהחויה שלי יאיר מטפל קשוב, רגיש ונעים.
  ג'ני ו'
  ניגשתי לטיפול בגלל שהילד שלי נחר בלילה, והנשימה שלו היתה כבדה. לאחר שיחה עם יאיר הבנתי כי זה לא הדבר היחיד שדורש טיפול אלא גם ההתנהגות שלו צריכה חיזוק. אחרי הטיפול ההטבה הורגשה באופן מיידי, אחרי כמעט 4 שנים שאני יכולה לשמוע את נשימותיו של בני מהחדר הסמוך הפסקתי לשמוע אותו, הייתי ניגשת אליו כמה פעמים על מנת לבדוק שאכן הכל בסדר, ומגלה שהוא ישן בנוחות.
  יפעת ת'
  הגעתי ליאיר אחרי תקופה של כאבי ראש, מיגרנות מאד חזקות שלא אפשרו לי לתפקד בחיי היום יום, עייפות, מיגרנות חזקות לפני מחזור. היום נעלמו כאבי הראש והמיגרנות ואני פחות עצבנית ויותר רגועה.
  דוד ר'
  בני קיבל טיפול הומאופתי מיאיר בעניין של אי שקט וסגור כלפי חוץ.
  היום הילד יותר רגוע, פחות עקשן, יותר עצמאי ויותר פתוח לאחרים.
  כוכבה כ'
  יש לציין שהתחלתי טיפול אצל יאיר ואריאלה
  כבר יש שיפור משמעותי במצבי (הגעתי בעקבות פיברומיאלגיה והתופעות שבצידה)
  תודה לכם מקסימים שאתם
  מאמינה שאני בדרך הנכונה להחלמה .
  סיגי צ'
  תודה רבה על הטיפול המשפחתי.
  אני בהחלט רואה תוצאות חיוביות, ואפילו תוצאות מהירות ומפתיעות אצל הילדה.
  וכמובן אני מעבירה ומשווקת הלאה.
  שתזכו תמיד לעשות רק טוב ולסייע בדרכיכם האנושית והנעימה.
  תקווה א'
  הכדורים רק משתיקים את הבעיה יאיר מימון פותר אותה מהשורש
  הומאופתיה זאת הנוסחה לחיים טובים יותר
  כשיש פתרון טבעי אומרים לא! לכימיקליםם!
  יאיר מימון מספר 1 בבריאות
  פרי פ'
  מאוד נהניתי מהטיפול. יאיר הבין אותי בצורה יוצאת מן הכלל, הוא הבין ואף הסביר לי עליי הרבה מעבר למה שסיפרתי לו. בזכות הטיפול שלו חזרתי לעצמי. תודה יאיר.
  אורטל ב'
  הכרתי את יאיר לראשונה כשהבאתי את בני שסבל מקשיי התנהגות וחרדות. היינו כל כך מרוצים שבסוף כל המשפחה עשתה טיפול אצלו והאווירה בבית השתנתה לגמרי בזכות הטיפולים. כל אחד חזר לרוגע ולאושר שלו. יאיר שליח ציבור גדול
  מרים ד'
  ילדתי שלקחה ריטלין מגיל מאד צעיר ולא ראינו שיפור ואחרי שבאנו לטיפול הומאופתי אצל יאיר הילדה נכנסת לשיעורים והריכוז שלה השתפר. אני ממליצה מאד.
  דוד ר'
  שלום שמי שמואל סאפר. יאיר בנאדם ומרפא מדהים לא פשוט למצוא מרפא ברמה כזאת גבוהה שמשקיע את כל כולו ...
  טיפול קל ותוצאות אדירות
  האיש היקר הזה הציל את החיים שלי ריפא אותי ועשה ממני אדם חדש ממליץ בחום
  שמואל ס'
  תודה לאל שזכיתי להגיע לטיפול אצל יאיר, תודה ששיניתם לי את החיים, אני אישה מאושרת בזכות הטיפול. תודה ותודה
  אמירה ד'
  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מורן י'
  ההומופאתיה והטיפול אצל יאיר עזרו לנו בהרבה מקרים כגון: חום אצל ילדים, טיפול בפרכוסים, דלקות , הילד שלי חטף את מחלת החזרת והם סייעו לנו בהכל בלי התערבות רפואית ב"ה. חרדות או כל מועקה אחרת אחרי טיפול מרגישים הקלה ומגיעים לסיבות ובאופן טבעי לפתרונות... זוג מדהים עם המון אהבת חינם אינסופית שנותנים מזמנם ומעצמם והכל מתוך שמחה וחיוך ולב רחב. ממליצה בחום!!! תנסו לא תתאכזבו
  מרטי ג׳
  הגעתי ליאיר בעקבות המלצה של חברה‎ .‎
  כשהגעתי ליאיר לא היתי הכי בטוחה שאפשר להבריא על ידי טיפול הומואפתי‎ .‎
  להבריא מבחינה נפשית וגם רפואית‎ .‎אני מטופלות כבר שנתיים‎, וגם שני הילדים שלי‎ .‎
  פשוט מתנה מבורא עולם שהגעתי אליהם‎ .‎אני מרגישה מבחינה נפשית‎ מאוד מחוזקת .המוטיבציה שלי עלתה‎ .‎
  יש לי יותר כוחות ויכולת להתמודד עם דברים
  ממלצה בחום
  דבורה א'
  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מור י'
  יאיר עזר לנו בהרבה דברים. קשה לתאר בכמה משפטים אבל ההומופתיה עבורנו הוא הצלה אחת גדולה מאחר והטיפול שלו הוא כל כך שורשי ועמוק ונותן מענה מעבר לטיפול הנקודתי כאשר הרפואה הרגילה מטפלת בסימפטום נטו ההומופאתיה מטפלת בנסיבות העמוקות יותר וממילא מעלימה את הסימפטום. דרך הטיפול ההומופאטי קבלנו הרבה כלים לסייע לילדים ולעצמנו צריך להתנסות בכדי להבין ואני ממליץ בחום!!
  נתנאל ג'
  Open chat
  צריכים עזרה? דברו איתנו!