טיפול הומאופתי טבעי
בתולעים

טיפול בתולעים, בדומה לטיפולים נוספים, חייב לטפל בסיבה ולא בסימפטום, אחרת יכול להיגרם נזק. ההומאופתיה מרפאת את הסיבה שבגללה תולעים נכנסות לגוף ובכך תמנע הדבקה חוזרת מתולעים.

העובדה שבתוך גן ילדים לא כולם נדבקים מתולעים מעידה שיש סיבה להידבקות, מעבר להימצאות תולעים. תולעים ניזונות מסוכר, והסיבה העיקרית להימצאות תולעים היא רמת סוכר לא מאוזנת. לכן, למעשה, תולעים שנכנסות לגוף עוזרות לגוף; בלעדיהן רמת הסוכר היתה גבוהה מידי ומזיקה.

ראיתי בניסיון הקליני שלי מספר פעמים שאחרי שהרגו את התולעים עם חומר כלשהו – אפילו טבעי – אז נוצר בגוף סימפטום אחר שקשור לסוכר, וברוב המקרים לא קישרו ביניהם. למשל לאחר זמן-מה הופיעה פטריה על העור. הפטריה גם כן ניזונה מסוכר ואני מסיק מכך שהפטריה הגיעה כדי לעזור לגוף – היא אכלה את הסוכר העודף.

יש לזכור שהגוף הוא מערכת מאוד מאוד חכמה, שמוח אנושי אינו יכול להבין לעומק. לכן מסוכן מאוד להתערב בסימפטום ולעצור אותו בלי לדעת מדוע הוא הופיע.

אני רואה בניסיון הקליני שלי שדרך טובה לעצור תולעים היא להפסיק לאכול את מה שמזין את התולעים. לכן יש צורך להימנע מאוכל שמכיל סוכרים שמתפרקים מהר. כאשר עושים זאת, ההבראה מתרחשת לפי השלבים הבאים:

 • בשלב הראשון, מרגישים יותר חזק את התולעים. הסיבה לכך היא שהתולעים מחפשות סוכרים ומתרוצצות במעיים כדי לנסות למצוא הסוכר.
 • בשלב השני, יש הקלה מהתולעים היות שהן מתות מרעב.
 • בשלב השלישי שוב מרגישים תולעים: אלה תולעים שבקעו מהביצים שהיו קיימות בהתחלת הדיאטה ללא סוכר.
 • בשלב הרביעי, גם תולעים אלה מתות.

אם רוצים לחזור לדיאטה נוחה בלי לקבל שוב תולעים אז יש צורך להגיע לטיפול הומאופתי אשר יתן לגוף את היכולת להתמודד טוב יותר עם סוכרים.

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם

יחד נגבש תוכנית הבראה המתאימה לכם

  מתרפאים אלה כבר מצאו את הפתרון

  קחו טעימה מההצלחות שלנו

  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מורן י'
  ההומופאתיה והטיפול אצל יאיר עזרו לנו בהרבה מקרים כגון: חום אצל ילדים, טיפול בפרכוסים, דלקות כאלה ואחרים, הילד שלי חטף את מחלת החזרת והם סייעו לנו בהכל בלי התערבות רפואית ב"ה. חרדות או כל מועקה אחרת אחרי טיפול מרגישים הקלה ומגיעים לסיבות ובאופן טבעי לפתרונות... זוג מדהים עם המון אהבת חינם אינסופית שנותנים מזמנם ומעצמם והכל מתוך שמחה וחיוך ולב רחב. ממליצה בחום!!! תנסו לא תתאכזבו
  מרטי ג׳
  הגעתי ליאיר בעקבות המלצה של חברה‎ .‎
  כשהגעתי ליאיר לא היתי הכי בטוחה שאפשר להבריא על ידי טיפול הומואפתי‎ .‎
  להבריא מבחינה נפשית וגם רפואית‎ .‎אני מטופלות כבר שנתיים‎, וגם שני הילדים שלי‎ .‎
  פשוט מתנה מבורא עולם שהגעתי אליהם‎ .‎אני מרגישה מבחינה נפשית‎ מאוד מחוזקת .המוטיבציה שלי עלתה‎ .‎
  יש לי יותר כוחות ויכולת להתמודד עם דברים
  ממלצה בחום
  דבורה א'
  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מור י'
  יאיר עזר לנו בהרבה דברים. קשה לתאר בכמה משפטים אבל ההומופתיה עבורנו הוא הצלה אחת גדולה מאחר והטיפול שלו הוא כל כך שורשי ועמוק ונותן מענה מעבר לטיפול הנקודתי כאשר הרפואה הרגילה מטפלת בסימפטום נטו ההומופאתיה מטפלת בנסיבות העמוקות יותר וממילא מעלימה את הסימפטום. דרך הטיפול ההומופאטי קבלנו הרבה כלים לסייע לילדים ולעצמנו צריך להתנסות בכדי להבין ואני ממליץ בחום!!
  נתנאל ג'
  Open chat
  צריכים עזרה? דברו איתנו!