טיפול הומאופתי טבעי
בקשקשים

בכדי להבין ממה נובעים קשקשים, נדרש להבין מהו מבנה העור. האיור למטה מציג את מבנה העור.

מבנה העור: 1 – אפידרמיס, 2- שכבת הנביטה, 3- דרמיס, 4 -היפורדרמיס.

תאי העור באופן טבעי מחדשים את עצמם. תאי עור בשכבת הנביטה צומחים כלפי האפידרמיס ובהדרגה מחדשים את האפידרמיס. תאי האפידרמיס החיצוניים ביותר נושרים בהדרגה ועוזבים את הגוף כדי לתת מקום לתאים החדשים שצמחו משכבת הנביטה.

אצל כולנו יש נשירה של תאי עור. במצב הבריא, תאי העור – כולל בקרקפת – נושרים בקצב איטי ולא שמים לב לכך – ולכן לא נוצרת בעיה אסתטית.

קשקשים – בקרקפת או באזור הזקן – נוצרים נוצרים לרוב כתוצאה של תהליך דלקתי בקרקפת, מהתחדשות והתרבת מהירה והשרה מהירה מידי של תאי עור. לקשקשים מתלווים לפעמים תופעות נוספות כגון גרד או אדמומיות או פצעים. קשקשים גורמים לפעמים לחוסר נעימות אסתטית ויש אנשים שמרגישים מכך בעיות חברתיות או פגיעה בדימוי העצמי.

הגורמים הגופניים לקשרשים הם לרוב:

 • סבוריאה
 • פסוריאזיס
 • כמות גדולה של כינים
 • פטרייה
 • מחלת עור

כאשר מתבוננים היטב רואים שיש לגוף סיבה שהוא מייצר את הקשקשת. הוא מייצר אותה כדי לזרוק מחוץ לגוף פסולת שאילו היתה נשארת בגוף, היא היתה מייצרת סימפטומים פנימיים, אשר גרועים יותר מהקשקשת. לכן למרות חוסר הנעימות הנגרמת מקשקשת, לא מומלץ להפסיק אותה באופן מלאכותי על-ידי שימוש בתכשירים, אפילו אם הם טבעיים.

הגוף הוא מערכת חכמה מאוד ויש תמיד סיבה לכל פעולה שלו. שיבוש פעולה מסויימת של הגוף מבלי להבין את הסיבה של פעולה זאת עלול לגרום נזק.

כדי להבריא מהקשקשים, יש צורך להבין מדוע הגוף מייצר אותה.

פגישת האבחון ההומאופתית מאפשרת להבין את הסיבה העמוקה לקשקשת, לפתור את הסיבה ובאופן זה להבריא באופן טבעי, פנימי ואמיתי.

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם

יחד נגבש תוכנית הבראה המתאימה לכם

  מתרפאים אלה כבר מצאו את הפתרון

  קחו טעימה מההצלחות שלנו

  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מורן י'
  ההומופאתיה והטיפול אצל יאיר עזרו לנו בהרבה מקרים כגון: חום אצל ילדים, טיפול בפרכוסים, דלקות כאלה ואחרים, הילד שלי חטף את מחלת החזרת והם סייעו לנו בהכל בלי התערבות רפואית ב"ה. חרדות או כל מועקה אחרת אחרי טיפול מרגישים הקלה ומגיעים לסיבות ובאופן טבעי לפתרונות... זוג מדהים עם המון אהבת חינם אינסופית שנותנים מזמנם ומעצמם והכל מתוך שמחה וחיוך ולב רחב. ממליצה בחום!!! תנסו לא תתאכזבו
  מרטי ג׳
  הגעתי ליאיר בעקבות המלצה של חברה‎ .‎
  כשהגעתי ליאיר לא היתי הכי בטוחה שאפשר להבריא על ידי טיפול הומואפתי‎ .‎
  להבריא מבחינה נפשית וגם רפואית‎ .‎אני מטופלות כבר שנתיים‎, וגם שני הילדים שלי‎ .‎
  פשוט מתנה מבורא עולם שהגעתי אליהם‎ .‎אני מרגישה מבחינה נפשית‎ מאוד מחוזקת .המוטיבציה שלי עלתה‎ .‎
  יש לי יותר כוחות ויכולת להתמודד עם דברים
  ממלצה בחום
  דבורה א'
  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מור י'
  יאיר עזר לנו בהרבה דברים. קשה לתאר בכמה משפטים אבל ההומופתיה עבורנו הוא הצלה אחת גדולה מאחר והטיפול שלו הוא כל כך שורשי ועמוק ונותן מענה מעבר לטיפול הנקודתי כאשר הרפואה הרגילה מטפלת בסימפטום נטו ההומופאתיה מטפלת בנסיבות העמוקות יותר וממילא מעלימה את הסימפטום. דרך הטיפול ההומופאטי קבלנו הרבה כלים לסייע לילדים ולעצמנו צריך להתנסות בכדי להבין ואני ממליץ בחום!!
  נתנאל ג'
  Open chat
  צריכים עזרה? דברו איתנו!