טיפול הומאופתי טבעי
בהליקובקטר

הליקובקטר הוא חיידק שנפוץ אצל כ- 80% מהאוכלוסיה. ברוב המקרים הוא לא מזיק. יש מצבים שהוא נעשה אלים, מתרבה בכמות גדולה, גורם לנזק ובעקבות כך מתפתחת דלקת.

הטיפול ההומאופתי פותר מהשורש את בעיית ההליקובקטר. לאחר ההבראה ההומאופתית, הדלקת כבר לא חוזרת והקיבה חוזרת לבריאות הטבעית שלה. כתבה זאת נועדה למי שרוצה להבין ולהתעמק כיצד ההומאופתיה פותרת מהשורש את בעיית ההליקובקטר.

ידע מקדים

בכדי להבין מהן הסיבות למחלות, קרא את הכתבה "כיצד חוזרים בריאות".

כדי להבין מהי דלקת ומדוע היא נוצרת, קרא את הכתבה: "טיפול הומאופתי טבעי בדלקת".

לאחר שהבנתם מהי דלקת ומדוע היא נוצרת, בכדי להבין מדוע הדלקת נוצרה דווקא בקיבה ולא במקום אחר, קרא את הכתבה "לחוות את הגוף".

סיבה פיזיולוגית להליקובקטר

חיידק ההליקובקטר מתרבה רק בסביבה חומצית מאוד. אם החיידק התפתח לכם בקיבה, זה סימן שיש לכם חומציות גדולה מידי בדם ובגוף.

הקלה בעזרת תזונה

בכדי להבריא, מומלץ לעבור לתזונה נכונה אשר מקטינה את החומציות בדם ובגוף. מבין המאכלים שמעלים את החומציות נמצאים בשר, עוף, דגים, ביצים, חלב, קפה, שוקולד, מזון מעובד. לכן יש להפחית את הצריכה של מזונות אלה. ייעוץ תזונתי יעזור לכם לשנות את התזונה בצורה חכמה כך שהיא תהיה מזינה, תחזק ותרענן אתכם וגם תאזן את החומציות בדם.

הקלה בעזרת נשימות נכונות

דם חומצי יכול להצביע על כך שאתם לא נושמים נכון: נשימה נכונה מפחיתה את החומציות בדם (החמצן מוציא את החומציות מחוץ לגוף). לכן צריך לעשות פעילות גופנית אארובית ונשימות נכונות ועמוקות באופן מודע. בנוסף לכך צריך להבין מה הסיבה הרוחנית שאתם לא נושמים נכון. סיבה זאת יכולה להוביל ללחץ, חרדה או משהו אחר שמונע מכם לנשום בצורה נכונה.

אסור להתעלם מהסיבה שגרמה להליקובקטר

דם חומצי הוא מסוכן לגוף ובעיקר למוח. האליקובקטר הוא אינדיקציה שקורה אצלכם תהליך מסוכן – עודף חומציות – שדורש טיפול אמיתי. צריך לטפל בחומציות עצמה, ובעקבות הטיפול, האליקובקטר ייעלם מעצמו.

הטיפול האמיתית ייעשה בעזרת פתרון של הסיבה הרוחנית – כמתואר בפרק הבא.

לפתור את ההליקובקטר

לפי ההקדמה שלעיל הבנו שבמצב בריא, אנו מחוברים ונותנים תחזוקה לכל הגוף ולכן כל הגוף שלנו מתוחזק היטב וכתוצאה אין לנו מחלות. בניגוד לכך, במצב של חולי, מסיבה מסוימת, יש מקום בגוף שלא מקבל תחזוקה נאותה. אם יגיע לשם ווירוס או חיידק או יתפתח תא סרטני, הגוף יגיב בעוצמה פחותה ולכן במקום זה יש נטייה גדולה יותר שתתפתח דלקת או מחלה אחרת. יש לשים לב שהסימפטום שמפריע לנו משקף בצורה מדוייקת מאוד את הסיבה למחלה.

תפקיד ההומאופת הוא לזהות את הסיבה המדויקת שבעקבותיה יש דלקות ולתת את הטיפול המתאים אשר מאפשר לפתור את הבעיה. לאחר פתרון הבעיה, הגוף כבר לא צריך את הדלקת והגוף מסיים אותה. הטיפול מחזק את המערכת החיסונית ומגיעים לנפש בריאה בגוף בריא.

החשיבות של בחירת הטיפול שמתאים לכם

בטיפול ההומאופתי אין תופעות לוואי היות שניגשים לשורש הבעיה, מחזקים את המערכת החיסונית ומאפשרים לגוף לרפא את עצמו. הגוף הרוויח מכל הכיוונים.

בניגוד לכך, מי שלוקח תכשיר אנטי-דלקתי (למשל אנטיביוטיקה) פוגע בעצמו בכמה אופנים:

 • התכשיר מפר את האיזון של המיקרו-אורגניזמים בגופו.
 • התכשיר פוגע ומחליש את המערכת החיסונית.
 • התכשיר עלול לגרום לתופעות לוואי.
 • והגרוע מכל: התכשיר לא פותר את הבעיה המהותית שבגללה נוצרה הדלקת. לפיכך הדלקת עלולה לחזור.

לכן בפעם הבאה שיש למישהו דלקת, תחשבו היטב האם אתם רוצים לתת תכשיר אנטי-דלקתי או להבריא בעזרת הומאופתיה. פתרון הומאופתי מוביל לריפוי טבעי של שורש הבעיה וגם של הדלקת. פתרון זה הוא רווח לאדם כולו, בכל המובנים.

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם

יחד נגבש תוכנית הבראה המתאימה לכם

  מתרפאים אלה כבר מצאו את הפתרון

  קחו טעימה מההצלחות שלנו

  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מורן י'
  ההומופאתיה והטיפול אצל יאיר עזרו לנו בהרבה מקרים כגון: חום אצל ילדים, טיפול בפרכוסים, דלקות כאלה ואחרים, הילד שלי חטף את מחלת החזרת והם סייעו לנו בהכל בלי התערבות רפואית ב"ה. חרדות או כל מועקה אחרת אחרי טיפול מרגישים הקלה ומגיעים לסיבות ובאופן טבעי לפתרונות... זוג מדהים עם המון אהבת חינם אינסופית שנותנים מזמנם ומעצמם והכל מתוך שמחה וחיוך ולב רחב. ממליצה בחום!!! תנסו לא תתאכזבו
  מרטי ג׳
  הגעתי ליאיר בעקבות המלצה של חברה‎ .‎
  כשהגעתי ליאיר לא היתי הכי בטוחה שאפשר להבריא על ידי טיפול הומואפתי‎ .‎
  להבריא מבחינה נפשית וגם רפואית‎ .‎אני מטופלות כבר שנתיים‎, וגם שני הילדים שלי‎ .‎
  פשוט מתנה מבורא עולם שהגעתי אליהם‎ .‎אני מרגישה מבחינה נפשית‎ מאוד מחוזקת .המוטיבציה שלי עלתה‎ .‎
  יש לי יותר כוחות ויכולת להתמודד עם דברים
  ממלצה בחום
  דבורה א'
  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מור י'
  יאיר עזר לנו בהרבה דברים. קשה לתאר בכמה משפטים אבל ההומופתיה עבורנו הוא הצלה אחת גדולה מאחר והטיפול שלו הוא כל כך שורשי ועמוק ונותן מענה מעבר לטיפול הנקודתי כאשר הרפואה הרגילה מטפלת בסימפטום נטו ההומופאתיה מטפלת בנסיבות העמוקות יותר וממילא מעלימה את הסימפטום. דרך הטיפול ההומופאטי קבלנו הרבה כלים לסייע לילדים ולעצמנו צריך להתנסות בכדי להבין ואני ממליץ בחום!!
  נתנאל ג'
  Open chat
  צריכים עזרה? דברו איתנו!