טיפול הומאופתי טבעי
בטחורים

טחורים נוצרים מהצטברות של דם וורידי באזור פי הטבעת. הטיפול ההומאופתי פותר את הטחורים מהשורש. לאחר ההבראה ההומאופתית, הטחורים כבר לא חוזרים ופי הטבעת חוזר לבריאות הטבעית שלו. כתבה זאת נועדה למי שרוצה להתעמק ולהבין כיצד ההומאופתיה פותרת מהשורש את הטחורים.

סיבות פיזיולוגיות לטחורים

טחורים נוצרים מהצטברות של דם וורידי באזור פי הטבעת. ברוב המקרים, הסיבה הפיזיולוגית לכך היא החזר וורידי חלש מידי מאזור פי הטבעת כלפי מעלה. כאשר מתבוננים באנטומיה סביב פי הטבעת, רואים שיש שם וורידים שסופגים את החומר שנעקל מהמעיים ומובילים אותו לכבד, כדי שהכבד יספח את חומרי הבניין הדרושים וינטרל את הרעלים של מה שנעקל. ייתכנו טחורים כאשר:

 • הכבד אינו מצליח לעשות את כל העבודה שנדרשת והוא מעדיף להאט את קצב ההחזר הוורידי כדי להקטין את תפוקת העבודה שלו. אז יש דם שמצטבר באזור פי הטבעת וגורם לטחורים.
 • כאשר ההחזר הוורידי בפני עצמו הוא חלש מידי.

תזונה נכונה להקלה על הטחורים

תזונה נכונה מקלה מאוד על הטחורים ויכולה להעלים אותה למשך זמן ארוך. יש לשים לב שתזונה מאוד עוזרת אך אינה פותרת את הבעיה מהשורש. רק לאחר שפתרתם את הבעיה מהשורש, היא לא תחזור.

תרגילים להקלה על הטחורים

ישנם תרגילים שיכולים לעזור להחזר הוורידי ולהפחית את הטחורים, ביניהם:

 • לעמוד על הרגליים, ואז להעלות ולהוריד את העקבים; באופן שבאף שלב העקבים לא נוגעים ברצפה. יש להגדיל בהדרגה את כמות החזרות, באופן זה אפשר להגיע עד 100 חזרות ביום.
 • לעשות "תנוחות הפוכות", למשל לשכב על הגב כשהישבן צמוד לקיר, ולהעלות את הרגליים כלפי מעלה.
 • לעשות נשימות עמוקות: כל נשימה מגדילה את הנפח של בית החזה ובכך יוצרת תת-לחץ בבית החזה, ותת הלחץ עוזר לדם הוורידי לעלות כלפי הלב.

יש לשים לב שהתרגילים לא קשים מידי כדי שלא ייווצר סימפטומים אחרים. כדאי להיוועץ בכך עם מומחה.

ידע מקדים כדי להבין היכן נמצאת הסיבה לטחורים

בכדי להבין מהן הסיבות העמוקות למחלות, קרא את הכתבה "כיצד חוזרים בריאות".

בכדי להבין מדוע בעיה נוצרה דווקה בפי הטבעת ולא במקום אחר, קרא את הכתבה "לחוות את הגוף".

לפתור את הטחורים באופן סופי ואמיתי

לאחר שקראנו את הידע המקדים לעיל, אנו יודעים שבמצב בריא, אנו מחוברים ונותנים תחזוקה לכל הגוף ולכן כל הגוף שלנו מתוחזק היטב וכתוצאה אין לנו מחלות. בניגוד לכך, במצב של חולי, מסיבה מסוימת, יש מקום בגוף שלא מקבל תחזוקה נאותה. אם יגיע לשם ווירוס או חיידק או יתפתח תא סרטני, הגוף יגיב בעוצמה פחותה ולכן במקום זה יש נטייה גדולה יותר שתתפתח דלקת או מחלה אחרת. יש לשים לב שהסימפטום שמפריע לנו משקף בצורה מדוייקת מאוד את הסיבה למחלה.

תפקיד ההומאופת הוא לזהות את הסיבה המדויקת שבעקבותיה יש מחלה ולתת את הטיפול המתאים אשר מאפשר לפתור את הבעיה. לאחר פתרון הבעיה, הגוף כבר לא צריך את המחלה והגוף מסיים אותה. הטיפול מחזק את הגוף ומגיעים לנפש בריאה בגוף בריא.

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם

יחד נגבש תוכנית הבראה המתאימה לכם

  מתרפאים אלה כבר מצאו את הפתרון

  קחו טעימה מההצלחות שלנו

  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מורן י'
  ההומופאתיה והטיפול אצל יאיר עזרו לנו בהרבה מקרים כגון: חום אצל ילדים, טיפול בפרכוסים, דלקות כאלה ואחרים, הילד שלי חטף את מחלת החזרת והם סייעו לנו בהכל בלי התערבות רפואית ב"ה. חרדות או כל מועקה אחרת אחרי טיפול מרגישים הקלה ומגיעים לסיבות ובאופן טבעי לפתרונות... זוג מדהים עם המון אהבת חינם אינסופית שנותנים מזמנם ומעצמם והכל מתוך שמחה וחיוך ולב רחב. ממליצה בחום!!! תנסו לא תתאכזבו
  מרטי ג׳
  הגעתי ליאיר בעקבות המלצה של חברה‎ .‎
  כשהגעתי ליאיר לא היתי הכי בטוחה שאפשר להבריא על ידי טיפול הומואפתי‎ .‎
  להבריא מבחינה נפשית וגם רפואית‎ .‎אני מטופלות כבר שנתיים‎, וגם שני הילדים שלי‎ .‎
  פשוט מתנה מבורא עולם שהגעתי אליהם‎ .‎אני מרגישה מבחינה נפשית‎ מאוד מחוזקת .המוטיבציה שלי עלתה‎ .‎
  יש לי יותר כוחות ויכולת להתמודד עם דברים
  ממלצה בחום
  דבורה א'
  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מור י'
  יאיר עזר לנו בהרבה דברים. קשה לתאר בכמה משפטים אבל ההומופתיה עבורנו הוא הצלה אחת גדולה מאחר והטיפול שלו הוא כל כך שורשי ועמוק ונותן מענה מעבר לטיפול הנקודתי כאשר הרפואה הרגילה מטפלת בסימפטום נטו ההומופאתיה מטפלת בנסיבות העמוקות יותר וממילא מעלימה את הסימפטום. דרך הטיפול ההומופאטי קבלנו הרבה כלים לסייע לילדים ולעצמנו צריך להתנסות בכדי להבין ואני ממליץ בחום!!
  נתנאל ג'
  Open chat
  צריכים עזרה? דברו איתנו!