טיפול הומאופתי טבעי
בדלקת בשתן

הטיפול ההומאופתי פותר מהשורש דלקת בדרכי השתן. לאחר ההבראה ההומאופתית, הדלקת כבר לא חוזרת ודרכי השתן חוזרות לבריאות הטבעית שלהן. כתבה זאת נועדה למי שרוצה להבין ולהתעמק כיצד ההומאופתיה פותרת מהשורש דלקת בדרכי השתן.

ידע מקדים

בכדי להבין מהן הסיבות למחלות, קרא את הכתבה "כיצד חוזרים בריאות".

כדי להבין מהי דלקת ומדוע היא נוצרת, קרא את הכתבה: "טיפול הומאופתי טבעי בדלקת".

לאחר שהבנתם מהי דלקת ומדוע היא נוצרת, בכדי להבין מדוע הדלקת נוצרה דווקא בדרכי השתן ולא במקום אחר, קרא את הכתבה "לחוות את הגוף".

לפתור את הדלקת בדרכי השתן

לאחר שהבנתם שלא רק במוח אלא שגם בכל הגוף יש חוויות, ושחוויות מסוימות עשויות לגרום לסימפטומים, צריך להבין איזו חוויה לא נעימה גרמה לדלקת בדרכי השתן. דלקת בדרכי השתן יכלה להימצות בדרכי השתן השונות, שהן בכליות, בשלפוחית השתן או בשופכה.

חוויה בכלויות

החוויה בכליות היא רצון עז לזהות ללא הפסקה מה נכון ומה לא נכון ולסנן בין הנכון לבין מה שלא נכון. מסיבה זאת נוצר המושג "מוסר כליות" – הכליות יודעות לסנן בין טוב לרע. הכליות הן אקטיביות מאוד. תכונה זאת מאפשרת לכליות לסנן את הדם, להשאיר את מה שהגוף צריך בתוך הגוף ולזרוק את מה שהגוף אינו צריך מחוץ לגוף.

חוויה בשלפוחית

שלפוחית השתן, בניגוד לכליות, היא פאסיבית והיא ממושמעת. יש בה חוויה של נעימות ושל מופנמות. שלפוחית השתן נקראית איבר "חברתי"; אם היא לא קיימת אצל מישהו אז היה נוצר סבל כשהוא בתוך חברה. תכונות אלה מאפשרות לשלפוחית לאגור את השתן בשקט, עד שיש צורך לפנות אותו.

חוייה בשופכה

בחוויה בשופכה, בניגוד לשלפוחית השתן, יש רצון לביטוי, להוצאה החוצה של כל התוכן שקיים, "לשפוך החוצה", גם אם נדרשת חוצפה לכך.

מי שמנהל את דרכי השתן זה אנחנו, ולכן כאשר יש לנו את התכונות המתאימות בתוכינו, אנחנו יודעים לנהל אותם נכון והם יפעלו כראוי. סוג הפתולוגיה בדרכי השתן נוצר בהתאם למצב הרוחני שלנו.

למשל ייתכנו דלקות בדרכי השתן אצל אדם שחווה – או שחוו בדורות שמעליו – סביבה עם שקרים או חוצפה או חוסר דאגה אחד כלפי השני.

ייתכנו עוד אלפי סיבות אפשרויות מדוע יש דלקת בדרכי השתן. יש לזכור שהסימפטום שמפריע לנו משקף בצורה מדוייקת מאוד את הסיבה הרוחנית למחלה.

אומנות ההומאופת היא לזהות את הסיבה המדויקת שבעקבותיה יש דלקות ולתת את הטיפול המתאים אשר מאפשר לפתור את הבעיה. לאחר פתרון הבעיה, הגוף כבר לא צריך את הדלקת והגוף מסיים אותה. הטיפול מחזק את המערכת החיסונית ומגיעים לנפש בריאה בגוף בריא.

החשיבות של בחירת הטיפול שמתאים לכם

בטיפול ההומאופתי אין תופעות לוואי היות שניגשים לשורש הבעיה, מחזקים את המערכת החיסונית ומאפשרים לגוף לרפא את עצמו. הגוף הרוויח מכל הכיוונים.

בניגוד לכך, מי שלוקח תכשיר אנטי-דלקתי (למשל אנטיביוטיקה) פוגע בעצמו בכמה אופנים:

 • התכשיר מפר את האיזון של המיקרו-אורגניזמים בגופו.
 • התכשיר פוגע ומחליש את המערכת החיסונית.
 • התכשיר עלול לגרום לתופעות לוואי.
 • והגרוע מכל: התכשיר לא פותר את הבעיה המהותית שבגללה נוצרה הדלקת. לפיכך הדלקת עלולה לחזור.

לכן בפעם הבאה שיש למישהו דלקת, תחשבו היטב האם אתם רוצים לתת תכשיר אנטי-דלקתי או להבריא בעזרת הומאופתיה. פתרון הומאופתי מוביל לריפוי טבעי של שורש הבעיה וגם של הדלקת. פתרון זה הוא רווח לאדם כולו, בכל המובנים.

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם

יחד נגבש תוכנית הבראה המתאימה לכם

  מתרפאים אלה כבר מצאו את הפתרון

  קחו טעימה מההצלחות שלנו

  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מורן י'
  ההומופאתיה והטיפול אצל יאיר עזרו לנו בהרבה מקרים כגון: חום אצל ילדים, טיפול בפרכוסים, דלקות כאלה ואחרים, הילד שלי חטף את מחלת החזרת והם סייעו לנו בהכל בלי התערבות רפואית ב"ה. חרדות או כל מועקה אחרת אחרי טיפול מרגישים הקלה ומגיעים לסיבות ובאופן טבעי לפתרונות... זוג מדהים עם המון אהבת חינם אינסופית שנותנים מזמנם ומעצמם והכל מתוך שמחה וחיוך ולב רחב. ממליצה בחום!!! תנסו לא תתאכזבו
  מרטי ג׳
  הגעתי ליאיר בעקבות המלצה של חברה‎ .‎
  כשהגעתי ליאיר לא היתי הכי בטוחה שאפשר להבריא על ידי טיפול הומואפתי‎ .‎
  להבריא מבחינה נפשית וגם רפואית‎ .‎אני מטופלות כבר שנתיים‎, וגם שני הילדים שלי‎ .‎
  פשוט מתנה מבורא עולם שהגעתי אליהם‎ .‎אני מרגישה מבחינה נפשית‎ מאוד מחוזקת .המוטיבציה שלי עלתה‎ .‎
  יש לי יותר כוחות ויכולת להתמודד עם דברים
  ממלצה בחום
  דבורה א'
  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מור י'
  יאיר עזר לנו בהרבה דברים. קשה לתאר בכמה משפטים אבל ההומופתיה עבורנו הוא הצלה אחת גדולה מאחר והטיפול שלו הוא כל כך שורשי ועמוק ונותן מענה מעבר לטיפול הנקודתי כאשר הרפואה הרגילה מטפלת בסימפטום נטו ההומופאתיה מטפלת בנסיבות העמוקות יותר וממילא מעלימה את הסימפטום. דרך הטיפול ההומופאטי קבלנו הרבה כלים לסייע לילדים ולעצמנו צריך להתנסות בכדי להבין ואני ממליץ בחום!!
  נתנאל ג'
  Open chat
  צריכים עזרה? דברו איתנו!