טיפול טבעי בדלקות זיהומיות

נכתב ע״י: יאיר מימון בתאריך: 23.11.19

יש לשים לב שדלקת אינה מילה נרדפת לזיהום (להבנת ההבדל לחץ כאן).

אני רואה בקליניקה שלי אנשים שיש להם דלקות זיהומיות חוזרות ונשנות ואנשים אחרים שאין להם אף פעם דלקות. למשל ראיתי אחים שישנים באותו החדר, הולכים לאותו הגן ואוכלים ביחד. לאחד מהם יש דלקות חוזרות בגרון ולשני אין בכלל דלקות למרות שהם חשופים בדיוק לאותה הסביבה, לאותם האנשים ולאותם המזונות.

התבוננות מעמיקה מראה שהסיבה לדלקות איננה מגע עם חיידקים (כי חיידקים יש תמיד מסביבנו ובתוכינו) אלא שהגוף  הספציפי מאפשר לחיידקים שבתוכו להתרבות באופן מואץ ובכך לאפר את האיזון של המיקרואורגניזמים שבתוכו.

חיידקים ניזונים מפסולת שהגוף לא הצליח להוציא החוצה והתרבותם בכמות גדולה גורמת לדלקת זיהומית במקום. העובדה שיש לילד דלקות גרון חוזרות מצביעה על כך שיש באזור הגרון פסולת. מאחר ופסולת שנשארת בגוף עשויה להזיק לנו, אז החיידקים למעשה עוזרים לנו בכך שהם מפרקים לנו את הפסולת. אולם כתוצאה מפירוק הפסולת הם משחררים רעלנים שפוגעים ברקמה שלנו וגורמים לדלקת במקום. אנטיביוטיקה תהרוג את אוכלוסיית החיידקים  אך לא תסלק את הפסולת שהצטברה בגרון ולכן לאחר סיום השפעת האנטיביוטיקה, אם יש עדין (או שוב) פסולת, אז יש סיכוי שחיידקים שוב יתרבו במקום. לכן הבעיה היא לא החיידקים אלא הפסולת שהגוף לא הצליח להוציא החוצה מסיבה מסוימת. אנטיביוטיקה לא פותרת את הבעיה כי היא לא מסלקת את הפסולת. טיפול אנטיביוטי אף מזיק לגוף עקב תופעות הלוואי שלו וגם בגלל שהוא משנה את המאזן של המיקרו-אורגניזמים בגוף וגם בגלל שאינו מאפשר לזהות את שורש הבעיה, במקרה זה שיש פסולת בתוך הגוף.

בכדי לפתור את הדלקת באופן סופי, יש לזהות מה הסיבה שלה ולפתור אותה. הטיפול ההומאופתי מטפל בשורש הבעיה (למשל מדוע יש שם פסולת/דלקת) ופותר אותה באופן סופי. אני רואה בטיפוליי בקליניקה שבסיום תהליך ההבראה ההומאופתי, גם אצל ילדים וגם אצל מבוגרים הגוף נעשה חסון ובריא והדלקות כבר לא חוזרות. ריפאנו בקליניקה סוגים רבים של דלקות כמו: דלקות גרון, הרפס, דלקות אוזניים, אלרגיה, אקנה, דלקות ריאות, הליקובקטר, דלקות בדרכי השתן, קשקשים, דלקות עיניים, סינוסיטיס, דלקות מעיים, דלקות חניכיים, אסטמה, דלקות פרקים, דלקות תת-עוריות ועוד.

כמו בכל מאזן אקולוגי בריא העולם צריך גם את החיידקים, כמוצג בתמונה הבאה. כל עוד אנו באיזון פנימי אז החיידקים לא יזיקו לנו אך כאשר האיזון הפנימי שלנו מופר (מסיבות שונות) אז גם החיידקים עשויים לצאת מהאיזון שלהם ואז להזיק לנו. הטיפול ההומאופתי מחזיר את האיזון בכל הרמות של האדם, כולל ברמה של המיקרו-אורגניזמים.

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם

יחד נגבש תוכנית הבראה המתאימה לכם

  מתרפאים אלה כבר מצאו את הפתרון

  קחו טעימה מההצלחות שלנו

  Cher Yaïr, j'ai eu vos coordonées de la plus belle sœur Brigitte. Ma famille et mois vous remercions de nous avoir traîtés à distance. Vous avez la grâce de D. pour aider même à distance ceux qui souffrent. Vous avez pris soin de moi et de mes enfants qui souffraient du Covid. Le pire que nous avions était d'avoir de la fièvre pendant 2 jours et maintenant nous sommes parfaitement guéries
  Madvee
  הפניה שלי ליאיר היתה בנושא לא סטנדרטי וקשה להגדרה. פניתי אליו מכיוון שהמצב הנפשי והרגשי שלי ושל הבת שלי לא היה משביע רצון. מדובר בתגובות עוצמתיות על ארועים יומיומיים, עקשנות בלתי סבירה ונטיה להתנגח על כל דבר. אצלי היו סימנים של דכאונות קשיי התמודדות עם רגשות וכו'. יאיר מאוד עזר לנו.
  מהחויה שלי יאיר מטפל קשוב, רגיש ונעים.
  ג'ני ו'
  ניגשתי לטיפול בגלל שהילד שלי נחר בלילה, והנשימה שלו היתה כבדה. לאחר שיחה עם יאיר הבנתי כי זה לא הדבר היחיד שדורש טיפול אלא גם ההתנהגות שלו צריכה חיזוק. אחרי הטיפול ההטבה הורגשה באופן מיידי, אחרי כמעט 4 שנים שאני יכולה לשמוע את נשימותיו של בני מהחדר הסמוך הפסקתי לשמוע אותו, הייתי ניגשת אליו כמה פעמים על מנת לבדוק שאכן הכל בסדר, ומגלה שהוא ישן בנוחות.
  יפעת ת'
  הגעתי ליאיר אחרי תקופה של כאבי ראש, מיגרנות מאד חזקות שלא אפשרו לי לתפקד בחיי היום יום, עייפות, מיגרנות חזקות לפני מחזור. היום נעלמו כאבי הראש והמיגרנות ואני פחות עצבנית ויותר רגועה.
  דוד ר'
  בני קיבל טיפול הומאופתי מיאיר בעניין של אי שקט וסגור כלפי חוץ.
  היום הילד יותר רגוע, פחות עקשן, יותר עצמאי ויותר פתוח לאחרים.
  כוכבה כ'
  יש לציין שהתחלתי טיפול אצל יאיר ואריאלה
  כבר יש שיפור משמעותי במצבי (הגעתי בעקבות פיברומיאלגיה והתופעות שבצידה)
  תודה לכם מקסימים שאתם
  מאמינה שאני בדרך הנכונה להחלמה .
  סיגי צ'
  תודה רבה על הטיפול המשפחתי.
  אני בהחלט רואה תוצאות חיוביות, ואפילו תוצאות מהירות ומפתיעות אצל הילדה.
  וכמובן אני מעבירה ומשווקת הלאה.
  שתזכו תמיד לעשות רק טוב ולסייע בדרכיכם האנושית והנעימה.
  תקווה א'
  הכדורים רק משתיקים את הבעיה יאיר מימון פותר אותה מהשורש
  הומאופתיה זאת הנוסחה לחיים טובים יותר
  כשיש פתרון טבעי אומרים לא! לכימיקליםם!
  יאיר מימון מספר 1 בבריאות
  פרי פ'
  מאוד נהניתי מהטיפול. יאיר הבין אותי בצורה יוצאת מן הכלל, הוא הבין ואף הסביר לי עליי הרבה מעבר למה שסיפרתי לו. בזכות הטיפול שלו חזרתי לעצמי. תודה יאיר.
  אורטל ב'
  הכרתי את יאיר לראשונה כשהבאתי את בני שסבל מקשיי התנהגות וחרדות. היינו כל כך מרוצים שבסוף כל המשפחה עשתה טיפול אצלו והאווירה בבית השתנתה לגמרי בזכות הטיפולים. כל אחד חזר לרוגע ולאושר שלו. יאיר שליח ציבור גדול
  מרים ד'
  ילדתי שלקחה ריטלין מגיל מאד צעיר ולא ראינו שיפור ואחרי שבאנו לטיפול הומאופתי אצל יאיר הילדה נכנסת לשיעורים והריכוז שלה השתפר. אני ממליצה מאד.
  דוד ר'
  שלום שמי שמואל סאפר. יאיר בנאדם ומרפא מדהים לא פשוט למצוא מרפא ברמה כזאת גבוהה שמשקיע את כל כולו ...
  טיפול קל ותוצאות אדירות
  האיש היקר הזה הציל את החיים שלי ריפא אותי ועשה ממני אדם חדש ממליץ בחום
  שמואל ס'
  תודה לאל שזכיתי להגיע לטיפול אצל יאיר, תודה ששיניתם לי את החיים, אני אישה מאושרת בזכות הטיפול. תודה ותודה
  אמירה ד'
  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מורן י'
  ההומופאתיה והטיפול אצל יאיר עזרו לנו בהרבה מקרים כגון: חום אצל ילדים, טיפול בפרכוסים, דלקות , הילד שלי חטף את מחלת החזרת והם סייעו לנו בהכל בלי התערבות רפואית ב"ה. חרדות או כל מועקה אחרת אחרי טיפול מרגישים הקלה ומגיעים לסיבות ובאופן טבעי לפתרונות... זוג מדהים עם המון אהבת חינם אינסופית שנותנים מזמנם ומעצמם והכל מתוך שמחה וחיוך ולב רחב. ממליצה בחום!!! תנסו לא תתאכזבו
  מרטי ג׳
  הגעתי ליאיר בעקבות המלצה של חברה‎ .‎
  כשהגעתי ליאיר לא היתי הכי בטוחה שאפשר להבריא על ידי טיפול הומואפתי‎ .‎
  להבריא מבחינה נפשית וגם רפואית‎ .‎אני מטופלות כבר שנתיים‎, וגם שני הילדים שלי‎ .‎
  פשוט מתנה מבורא עולם שהגעתי אליהם‎ .‎אני מרגישה מבחינה נפשית‎ מאוד מחוזקת .המוטיבציה שלי עלתה‎ .‎
  יש לי יותר כוחות ויכולת להתמודד עם דברים
  ממלצה בחום
  דבורה א'
  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מור י'
  יאיר עזר לנו בהרבה דברים. קשה לתאר בכמה משפטים אבל ההומופתיה עבורנו הוא הצלה אחת גדולה מאחר והטיפול שלו הוא כל כך שורשי ועמוק ונותן מענה מעבר לטיפול הנקודתי כאשר הרפואה הרגילה מטפלת בסימפטום נטו ההומופאתיה מטפלת בנסיבות העמוקות יותר וממילא מעלימה את הסימפטום. דרך הטיפול ההומופאטי קבלנו הרבה כלים לסייע לילדים ולעצמנו צריך להתנסות בכדי להבין ואני ממליץ בחום!!
  נתנאל ג'
  צריכים עזרה? דברו איתנו!