(י)סודות הבריאה מהווים את (י)סודות הבריאות

נכתב ע״י: יאיר מימון בתאריך: 3.10.19
תגיות:

מצב של בריאות הוא מצב שבו אנו מחוברים לכל הבריאה, השלמנו עם כל הבריאה ואוהבים את כל הבריאה. במצב זה אנו מבינים את כל הבריאה ולכן אנו מסוגלים לזהות כל השפעה שמגיעה מבחוץ ולדעת כיצד לתת את המענה המתאים. במצב זה שום דבר בעולם אינו יכול לפגוע בנו.

מצב של חולי מגיע כאשר מסיבה מסוימת חסמנו את עצמינו ממשהו מהבריאה. במצב זה, לא נמצא מענה מתאים לגירוי שמגיע מהכיוון שאותו חסמנו. משם יגיעו הבעיות והמחלות שלנו בחיים. תהליך הבראה הוא תהליך שבו אנו משחררים חסימות שיצרנו מול משהו מהבריאה.

תהליך ההבראה ההומאופתי מתבצע בעזרת רמדי שנלקח מהבריאה, שמראה לנו איזה חלק של הבריאה חסמנו. ניתן לזהות מספר ממלכות של רמדיז, לפי סדר הבריאה:

 1. ממלכת האטומים: הרמדיז נעשו מאטומים לא מורכבים. החומר מורכב מאנרגיה (לפי הנוסחה E=mc2).
 2. ממלכת המולקולות, אשר מורכבות מאטומים.
 3. ממלכת היצורים החד-תאיים: הרמדיז נעשו מווירוסים, מחיידקים או מפטריות.
 4. ממלכת הצמחים, אשר מורכבים מתאים.
 5. ממלכת החי: נעשו למשל מארס של נחש או של עקרב, מחלב של פרה וכו'

ככל שמרפאים בעזרת רמה קדומה יותר מהבריאה, אז נעשית הבראה עמוקה יותר. על-כן רמת הריפוי העמוקה ביותר היא מהרמה של האטומים, שהם החומר הראשון שנוצר בבריאה מבין כל הממלכות. מתוך הרצון להגיע לרמות ריפוי עמוקות מאוד, חקרתי את הממלכה הזאת במשך מספר שנים.

לא הצלחתי למצוא אטום מתאים לכל מתרפא, והסיבה לכך שלא הצליחו לייצר רמדיז מכל האטומים: ישנם אטומים שלא מסוגלים להיות במצב של אטום, בגלל שבנוכחות של אטומים אחרים הם מייד מתרכבים והופכים למולקולה, למשל אטומים מהעמודה הראשונה או השנייה של הטבלה המחזורית, כגון Natrum, Kalium, Calcium ועוד. ישנם אטומים לא יציבים שמתפרקים בחלקיקי שניות בלבד, ושעיין אדם אף פעם לא ראתה (כגון Francium, Astatine, Oganesson ועוד) ולכן לא הצליחו לעשות מהן רמדיז.

מתוך הרצון שבוער בתוכי לרפא, הצלחתי לייצר שלמות בנושא הריפוי מהאטומים, בכך שיצרתי רמדיז מכל האטומים הקיימים בטבלה המחזורית, כולל מאטומים שעיין של אדם טרם ראתה. רמדי מממלכת האטומים, כאשר היא מתאימה באופן מדויק מאוד, מחוללת הבראת פלא ברמה הבסיסית ביותר של האדם (היות שהאטומים הם הבסיס לכל לקיום בעולם הזה), מהחלק הרוחני ועד לגוף.

אם נושא זה מעניין אתכם, אתם מוזמנים לקרוא כתבה זאת.

Periodic Table

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם

יחד נגבש תוכנית הבראה המתאימה לכם

  מתרפאים אלה כבר מצאו את הפתרון

  קחו טעימה מההצלחות שלנו

  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מורן י'
  ההומופאתיה והטיפול אצל יאיר עזרו לנו בהרבה מקרים כגון: חום אצל ילדים, טיפול בפרכוסים, דלקות כאלה ואחרים, הילד שלי חטף את מחלת החזרת והם סייעו לנו בהכל בלי התערבות רפואית ב"ה. חרדות או כל מועקה אחרת אחרי טיפול מרגישים הקלה ומגיעים לסיבות ובאופן טבעי לפתרונות... זוג מדהים עם המון אהבת חינם אינסופית שנותנים מזמנם ומעצמם והכל מתוך שמחה וחיוך ולב רחב. ממליצה בחום!!! תנסו לא תתאכזבו
  מרטי ג׳
  הגעתי ליאיר בעקבות המלצה של חברה‎ .‎
  כשהגעתי ליאיר לא היתי הכי בטוחה שאפשר להבריא על ידי טיפול הומואפתי‎ .‎
  להבריא מבחינה נפשית וגם רפואית‎ .‎אני מטופלות כבר שנתיים‎, וגם שני הילדים שלי‎ .‎
  פשוט מתנה מבורא עולם שהגעתי אליהם‎ .‎אני מרגישה מבחינה נפשית‎ מאוד מחוזקת .המוטיבציה שלי עלתה‎ .‎
  יש לי יותר כוחות ויכולת להתמודד עם דברים
  ממלצה בחום
  דבורה א'
  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מור י'
  יאיר עזר לנו בהרבה דברים. קשה לתאר בכמה משפטים אבל ההומופתיה עבורנו הוא הצלה אחת גדולה מאחר והטיפול שלו הוא כל כך שורשי ועמוק ונותן מענה מעבר לטיפול הנקודתי כאשר הרפואה הרגילה מטפלת בסימפטום נטו ההומופאתיה מטפלת בנסיבות העמוקות יותר וממילא מעלימה את הסימפטום. דרך הטיפול ההומופאטי קבלנו הרבה כלים לסייע לילדים ולעצמנו צריך להתנסות בכדי להבין ואני ממליץ בחום!!
  נתנאל ג'
  Open chat
  צריכים עזרה? דברו איתנו!