יתרונות ההומאופתיה

נכתב ע״י: יאיר מימון בתאריך: 5.7.20
תגיות:

ברפואה הומאופתית משתמשים במיצוי של פולי קפה בכדי לטפל בנדודי שינה. נשמע מוזר? אולי, אבל העובדות מראות שהשימוש בעיקרון "דומה בדומה ירפא", מצליח לעשות מה שלא מצליחה לעשות הרפואה הקונבנציונאלית.

הרפואה ההומאופתית היא שיטת טיפול שהתגלתה מחדש על ידי רופא בשם ד"ר סמואל הנמן לפני כ- 200 שנה, אך קיימים תיעודים של השימוש בה כבר לפני אלפי שנים. מטרתה של ההומאופתיה היא לעורר את מנגנוני הריפוי הקיימים בגופנו באופן טבעי ועל ידי כך לעורר את האדם לחזור לאיזון הטבעי שבו.

לרפואה זו יתרונות רבים, לא פלא שהביקוש לטיפולים הומאופתים רק הולך ועולה. בעוד שהרפואה הקונבנציונאלית עוסקת בעיקר בדיכוי של סימפטומים ובנוסף מוסיפה מחלות חדשות הנקראות "תופעות לוואי", הרפואה ההומאופתית מרפאת את שורש הבעיה, מחזירה לגוף את יכולת הריפוי העצמי ואינה גורמת לתופעות לוואי. החומר ההומאופתי שמשמש לריפוי נקרא "רמדי" או ברבים "רמדיז". הרמדיז  מבוססים על חומרים טבעיים.

ההומאופת רואה את האדם כאחדות: כל האדם, כולל הגוף והנפש, הוא יחידה אחת והכל מחובר. לדוגמא, ההומאופת יודע היטב שאם יש כאב ראש ופטריה ברגל, יש להם סיבה משותפת ושניהם יירפאו רק לאחר שסיבה זאת תבריא.

דומה בדומה ירפא

העיקרון המוביל הוא Similia Similibus Curantur, או  בעברית: "דומה בדומה ירפא". במילים פשוטות, חומר ירפא אצל החולה תופעות שדומות לאלה שהוא מעורר אצל אדם בריא. בהתחלה זה נשמע מוזר, אך כחושבים על זה היטב, מבינים שזה הדבר ההגיוני ביותר: צריך להכניס את הגירוי המתאים כדי לעורר את מנגנון הריפוי המדויק שיוביל להבראה.

לדוגמה: בשביל לטפל בנדודי שינה, הרפואה ההומאופתית עשויה להשתמש ברמדי coffea שמיוצר מפולי קפה, אשר גורם לנדודי שינה אצל אדם בריא.

יתרונותיה של הרפואה ההומאופתית

ראייה הוליסטית – ההומיאופתיה מתבוננת באדם כיחידה אחת בצורה הוליסטית ויודעת לעשות הקשרים בין איברים או מצבים – לכל הבעיות יש סיבה אחת. גם אם מגיעים עם מספר תלונות, ההומאופת מזהה את הסיבה המשותפת שלהם ונותן רמדי אחת לכל הבעיות יחד, ובכך אפשר לפתור הרבה בעיות בעזרת אותו הטיפול.

מרפאת עד שורש הבעיה – ההומאופת מזהה את שורש הבעיה ופותר אותה. ייתכנו 100 אנשים שסובלים מבעיה שנראית דומה, אך אצל כל אחד מהם הסיבה לבעיה היא שונה, ולכן לכל אחד תתאים רמדי אחרת שניגשת לרפא את השורש.

מרפאת את השורש של כל הבעיות – לכל שורש של בעיה, קיימת רמדי שמרפאת אותה. לכן ההומאופתיה היא הכתובת הנכונה לכל הבעיות שלכם.

מרפאת גם בעיות תורשתיות – ההומאופתיה מרפאת גם בעיות תורשתיות כגון אסטמה, דלקות, בעיות עיכול, כולסטרול, לחץ דם ועוד.

לא אגרסיבית – הטיפול ההומאופתי הוא טיפל עדין שמעורר את כוחות הריפוי הטבעיים של הגוף, ויחד עם זאת ולמרות שאיננו אגרסיבי, ההשפעה שלו היא ארוכת טווח.

ללא תופעות לוואי – הטיפול ההומאופתי ידוע כנטול תופעות לוואי והוא בטוח לשימוש בכל גיל וכמעט בכל מצב רפואי. ניתן לקבל טיפול הומאופתי אפילו בזמן הריון.

לא נוסה על בעלי חיים – החומרים ההומאופתיים נבדקו אך ורק על בני אדם ולא נוסו אף פעם על בעלי חיים.

רמדי אחת – המטופל מקבל רק רמדי אחת ולא קומפלקס של תרופות.

נוחות השימוש – כל רמדי קיימת בצורת גלובולים (כדורונים קטנים) שנמסים בפה או בצורה נוזלית.

לא ממכר – החומרים ההומאופתיים הם טבעיים ולא ממכרים. כל מטופל יכול להפסיק טיפול מתי שהוא רוצה ולא נוצרת תלות טיפולית.

סובלים מבעיה בריאותית שעוד לא הצלחתם לפתור? צרו קשר איתנו ונפתור אותה יחד ולתמיד.

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם

יחד נגבש תוכנית הבראה המתאימה לכם

  מתרפאים אלה כבר מצאו את הפתרון

  קחו טעימה מההצלחות שלנו

  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מורן י'
  ההומופאתיה והטיפול אצל יאיר עזרו לנו בהרבה מקרים כגון: חום אצל ילדים, טיפול בפרכוסים, דלקות כאלה ואחרים, הילד שלי חטף את מחלת החזרת והם סייעו לנו בהכל בלי התערבות רפואית ב"ה. חרדות או כל מועקה אחרת אחרי טיפול מרגישים הקלה ומגיעים לסיבות ובאופן טבעי לפתרונות... זוג מדהים עם המון אהבת חינם אינסופית שנותנים מזמנם ומעצמם והכל מתוך שמחה וחיוך ולב רחב. ממליצה בחום!!! תנסו לא תתאכזבו
  מרטי ג׳
  הגעתי ליאיר בעקבות המלצה של חברה‎ .‎
  כשהגעתי ליאיר לא היתי הכי בטוחה שאפשר להבריא על ידי טיפול הומואפתי‎ .‎
  להבריא מבחינה נפשית וגם רפואית‎ .‎אני מטופלות כבר שנתיים‎, וגם שני הילדים שלי‎ .‎
  פשוט מתנה מבורא עולם שהגעתי אליהם‎ .‎אני מרגישה מבחינה נפשית‎ מאוד מחוזקת .המוטיבציה שלי עלתה‎ .‎
  יש לי יותר כוחות ויכולת להתמודד עם דברים
  ממלצה בחום
  דבורה א'
  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מור י'
  יאיר עזר לנו בהרבה דברים. קשה לתאר בכמה משפטים אבל ההומופתיה עבורנו הוא הצלה אחת גדולה מאחר והטיפול שלו הוא כל כך שורשי ועמוק ונותן מענה מעבר לטיפול הנקודתי כאשר הרפואה הרגילה מטפלת בסימפטום נטו ההומופאתיה מטפלת בנסיבות העמוקות יותר וממילא מעלימה את הסימפטום. דרך הטיפול ההומופאטי קבלנו הרבה כלים לסייע לילדים ולעצמנו צריך להתנסות בכדי להבין ואני ממליץ בחום!!
  נתנאל ג'
  Open chat
  צריכים עזרה? דברו איתנו!