טיפול הומאופתי טבעי
בשיעול ואסטמה

בעיות בדרכי הנשימה כמו שיעול או אסטמה הם רפלקס טבעי של הגוף לפנות פסולת החוצה דרך קנה הנשימה והריאות. מדובר במנגנון פיזיולוגי חשוב שנועד להגן על הגוף מאחר שהפסולת מכילה רעלים, מזהמים, נגיפים ועוד. אם הם ישארו בגוף הם עשויים להזיק מאוד לתפקודם התקין של האיברים השונים. הגוף עשוי לפנות את הפסולת למשל בצורה של שיעול עם ליחה, נזלת מהאף, גודש באף, שיעול יבש, סטרידור (סטרידו בכינוי העממי) או קוצר נשימה. ברגע שהתערבנו בתהליך הוצאת הפסולת – מתוך רצון לדכא את התהליך – על-ידי מתן תרופות (סירופ נגד שיעול או נגד ליחה, מכייחים, סטרואידים, משאפים, אינהלציות וכו') אז תהליך פינוי הפסולת הופסק והחומרים המזיקים ישארו בגוף. גוף עם חיוּת גבוהה ינסה לחזור על הניסיון הזה מאוחר יותר. במידה ונפסיק שוב את השיעול או את האסטמה בפעם הבאה אז האדם עשוי לסבול מהפרשות קבועות שיתבטאו בשיעול ובאסטמה כרוניים, אלרגיות, פריחות, ברונכיטיס, דלקת ריאות ותסימנים נפשיים לא נעימים כמו דכאון ועוד. גוף עם חיוּת נמוכה אולי לא יצליח לחזור על הניסיון הזה לעיתים קרובות ויופיעו סימפטומים קשים יותר כמו דלקת מפרקים, סכרת, יתר לחץ דם ועוד הנובעים מהצטברות רבה של פסולת בתוך הגוף.

מצבים של שיעול ושל אסטמה יכולים להיות מטרידים מאוד ואף מסוכנים ולכן חשוב מאוד לא לדכא אותם אלא לטפל בסיבה שלהם בהקדם, כדי להעלים אותם בצורה טבעית ואמיתית.

ניתן לפתור את רוב המקרים של שיעול ושל אסטמה בצורה אמיתית וסופית רק אחרי שמזהים ופותרים את הסיבה.

למה אנשים סובלים יותר מנזלת בחורף? בקיץ הפסולת יכולה לצאת דרך הנקבוביות שבעור (פתחים בעור) אך בחורף הנקבוביות נוטות להתכווץ מהקור ולהיסגר ולכן הגוף מנתב את הפסולת לפתחים אחרים כמו מהאף. כפי שהסברתי קודם חשוב לאפשר את הוצאת הנזלת.

קיימת סיבה למחלה

לאחר שהבנתם מה הסיבה הגופנית לאסטמה ולשיעול, צריך להבין שיש גם סיבה למחלה. לחץ כאן כדי להבין מדוע קיימת בעיה דווקא בריאות ולא במקום אחר. 

לאחר שהבנו זאת, אנו יודעים שבמצב בריא, אנו מחוברים ונותנים תחזוקה לכל הגוף ולכן כל הגוף שלנו מתוחזק היטב וכתוצאה אין לנו מחלות. בניגוד לכך, במצב של חולי, מסיבה מסוימת, יש מקום בגוף שלא מקבל תחזוקה נאותה. אם יגיע לשם ווירוס או חיידק או יתפתח תא סרטני, הגוף יגיב בעוצמה פחותה ולכן במקום זה יש נטייה גדולה יותר שתתפתח דלקת או מחלה אחרת. יש לשים לב שהסימפטום שמפריע לנו משקף בצורה מדוייקת מאוד את הסיבה למחלה.

תפקיד ההומאופת הוא לזהות את הסיבה המדויקת שבעקבותיה יש דלקות ולתת את הטיפול המתאים אשר מאפשר לפתור את הבעיה. לאחר פתרון הבעיה, הגוף כבר לא צריך את הדלקת והגוף מסיים אותה. הטיפול מחזק את המערכת החיסונית ומגיעים לנפש בריאה בגוף בריא.

אני רואה שטיפול הומאופתי באסטמה פותר את הבעיה באופן סופי. למשל מבין הילדים והנערים שהבריאו, היו כאלה שהתגייסו ליחידות מובחרות בצבא, האסטמה לא התעוררה אצלם שוב היות שהיא טופלה באופן סופי.

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם

יחד נגבש תוכנית הבראה המתאימה לכם

  מתרפאים אלה כבר מצאו את הפתרון

  קחו טעימה מההצלחות שלנו

  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מורן י'
  ההומופאתיה והטיפול אצל יאיר עזרו לנו בהרבה מקרים כגון: חום אצל ילדים, טיפול בפרכוסים, דלקות כאלה ואחרים, הילד שלי חטף את מחלת החזרת והם סייעו לנו בהכל בלי התערבות רפואית ב"ה. חרדות או כל מועקה אחרת אחרי טיפול מרגישים הקלה ומגיעים לסיבות ובאופן טבעי לפתרונות... זוג מדהים עם המון אהבת חינם אינסופית שנותנים מזמנם ומעצמם והכל מתוך שמחה וחיוך ולב רחב. ממליצה בחום!!! תנסו לא תתאכזבו
  מרטי ג׳
  הגעתי ליאיר בעקבות המלצה של חברה‎ .‎
  כשהגעתי ליאיר לא היתי הכי בטוחה שאפשר להבריא על ידי טיפול הומואפתי‎ .‎
  להבריא מבחינה נפשית וגם רפואית‎ .‎אני מטופלות כבר שנתיים‎, וגם שני הילדים שלי‎ .‎
  פשוט מתנה מבורא עולם שהגעתי אליהם‎ .‎אני מרגישה מבחינה נפשית‎ מאוד מחוזקת .המוטיבציה שלי עלתה‎ .‎
  יש לי יותר כוחות ויכולת להתמודד עם דברים
  ממלצה בחום
  דבורה א'
  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מור י'
  יאיר עזר לנו בהרבה דברים. קשה לתאר בכמה משפטים אבל ההומופתיה עבורנו הוא הצלה אחת גדולה מאחר והטיפול שלו הוא כל כך שורשי ועמוק ונותן מענה מעבר לטיפול הנקודתי כאשר הרפואה הרגילה מטפלת בסימפטום נטו ההומופאתיה מטפלת בנסיבות העמוקות יותר וממילא מעלימה את הסימפטום. דרך הטיפול ההומופאטי קבלנו הרבה כלים לסייע לילדים ולעצמנו צריך להתנסות בכדי להבין ואני ממליץ בחום!!
  נתנאל ג'
  Open chat
  צריכים עזרה? דברו איתנו!