טיפול הומאופתי טבעי
בדלקת עיניים

הטיפול ההומאופתי פותר מהשורש דלקת עיניים אקוטית וגם כרונית. לאחר ההבראה ההומאופתית, הדלקת כבר לא חוזרת והעיניים חוזרות לבריאות הטבעית שלהן. כתבה זאת נועדה למי שרוצה להבין ולהתעמק כיצד ההומאופתיה פותרת מהשורש דלקת עיניים.

ידע מקדים

בכדי להבין מהן הסיבות למחלות, קרא את הכתבה "כיצד חוזרים בריאות".

כדי להבין מהי דלקת ומדוע היא נוצרת, קרא את הכתבה: "טיפול הומאופתי טבעי בדלקת".

לאחר שהבנתם מהי דלקת ומדוע היא נוצרת, בכדי להבין מדוע הדלקת נוצרה דווקא בעיניים ולא במקום אחר, קרא את הכתבה "לחוות את הגוף".

לפתור את הדלקת בעיניים

לאחר שהבנתם שלא רק במוח אלא שגם בכל הגוף יש חוויות, ושחוויות מסוימות עשויות לגרום לסימפטומים, צריך להבין איזו חוויה לא נעימה גרמה לדלקת בעיניים.

במצב הבריא העיניים מחוברות לאור. יש בהן את היכולת לקלוט את האור, לקלוט בעדינות את האמת ואת מה שיש. יש לשים לב שהעיניים צריכות להיות פאסיביות ועם עדינות. רק מתוך פאסיביות ניתן לקלוט את האמת, באותו האופן:

 • שמכשיר מדידה צריך להיות פאסיבי כדי למדוד את המציאות בצורה מדויקת (אם הוא משפיע על הסביבה אז הוא לא יכול למדוד אותה בצורה מדויקת)
 • שאדם צריך להתנקות מדעות קדומות שבתוך הראש שלו ולהיות פאסיבי כדי לקלוט בצורה אמיתית מה קורה סביבו.

חוויה זאת מאפשרת לעיניים לקלוט את האות מהסביבה בצורה אמיתית. מי שמנהל את העיניים זה אנחנו, ולכן כאשר יש לנו את התכונות האלה בתוכינו, אנחנו יודעים לנהל נכון את העיניים והם יפעלו כראוי.

להלן סיבות אפשריות לפתולוגיה בעיניים:

 • כאשר איבדנו מהיכולת שלנו להיות פאסיביים (צריך להיות בנו איזון בין אקטיביות ופאסיביות) אז העין מאבדת מהפאסיביות שלה, אז השרירים שבעין (השרירים, בניגוד לעיניים, צריכים להיות אקטיביים) מוסיפים עודף אקטיביות ואז יש מתח או כאבים בעיניים. מצבים של קוצר ראייה תמיד מצביעים על כך שהשרירים בעיניים מכווצים מידי וגורמים לגלגל העיין להתעוות ולא לקלוט את המציאות בפוקוס.
 • כאשר איבדנו מהעדינות שלנו, אז גם העין מאבדת מהעדינות שלה ונוצרות פתולוגיות. למשל הנוזלים שמנקזים את העין לא זורמים טוב ולא שוטפים אותה טוב. אז ייתכנו זיהומים בעין.
 • אדם שראה דברים שלא הצליח להכיל, יהיו דברים שהוא יתקשה לראות בצורה נכונה ואמיתית. העיניים שלו יתכווצו, הדם יזרום פחות טוב ולכן התחזוקה שם לא תהיה מספיק טובה.
 • אמוציות כמו עצב, כעס, קנאה, שנאה יכולות לפגוע בעיניים.

סוג הפתולוגיה בעין נוצר בהתאם למצב הנפשי שלנו. יש לזכור שהסימפטום שמפריע לנו משקף בצורה מדוייקת מאוד את הסיבה הרוחנית למחלה. המצב המאוזן של העין שלנו חוזר כאשר מאזנים את המצב הנפשי שלנו, כאשר חוזרת לנו האהבה כלפי הבריאה, הנכונות לקלוט את העולם כפי שהוא וכו'.

קיימות עוד אלפי סיבות אפשרויות מדוע יש דלקת בעיניים. אומנות ההומאופת היא לזהות את הסיבה המדויקת שבעקבותיה יש דלקות ולתת את הטיפול המתאים אשר מאפשר לפתור את הבעיה. לאחר פתרון הבעיה, הגוף כבר לא צריך את הדלקת והגוף מסיים אותה. הטיפול מחזק את המערכת החיסונית ומגיעים לנפש בריאה בגוף בריא.

החשיבות של בחירת הטיפול שמתאים לכם

בטיפול ההומאופתי אין תופעות לוואי היות שניגשים לשורש הבעיה, מחזקים את המערכת החיסונית ומאפשרים לגוף לרפא את עצמו. הגוף הרוויח מכל הכיוונים.

בניגוד לכך, מי שלוקח תכשיר אנטי-דלקתי (למשל אנטיביוטיקה) פוגע בעצמו בכמה אופנים:

 • התכשיר מפר את האיזון של המיקרו-אורגניזמים בגופו.
 • התכשיר פוגע ומחליש את המערכת החיסונית.
 • התכשיר עלול לגרום לתופעות לוואי.
 • והגרוע מכל: התכשיר לא פותר את הבעיה המהותית שבגללה נוצרה הדלקת. לפיכך הדלקת עלולה לחזור.

לכן בפעם הבאה שיש למישהו דלקת, תחשבו היטב האם אתם רוצים לתת תכשיר אנטי-דלקתי או להבריא בעזרת הומאופתיה. פתרון הומאופתי מוביל לריפוי טבעי של שורש הבעיה וגם של הדלקת. פתרון זה הוא רווח לאדם כולו, בכל המובנים.

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם

יחד נגבש תוכנית הבראה המתאימה לכם

  מתרפאים אלה כבר מצאו את הפתרון

  קחו טעימה מההצלחות שלנו

  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מורן י'
  ההומופאתיה והטיפול אצל יאיר עזרו לנו בהרבה מקרים כגון: חום אצל ילדים, טיפול בפרכוסים, דלקות כאלה ואחרים, הילד שלי חטף את מחלת החזרת והם סייעו לנו בהכל בלי התערבות רפואית ב"ה. חרדות או כל מועקה אחרת אחרי טיפול מרגישים הקלה ומגיעים לסיבות ובאופן טבעי לפתרונות... זוג מדהים עם המון אהבת חינם אינסופית שנותנים מזמנם ומעצמם והכל מתוך שמחה וחיוך ולב רחב. ממליצה בחום!!! תנסו לא תתאכזבו
  מרטי ג׳
  הגעתי ליאיר בעקבות המלצה של חברה‎ .‎
  כשהגעתי ליאיר לא היתי הכי בטוחה שאפשר להבריא על ידי טיפול הומואפתי‎ .‎
  להבריא מבחינה נפשית וגם רפואית‎ .‎אני מטופלות כבר שנתיים‎, וגם שני הילדים שלי‎ .‎
  פשוט מתנה מבורא עולם שהגעתי אליהם‎ .‎אני מרגישה מבחינה נפשית‎ מאוד מחוזקת .המוטיבציה שלי עלתה‎ .‎
  יש לי יותר כוחות ויכולת להתמודד עם דברים
  ממלצה בחום
  דבורה א'
  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מור י'
  יאיר עזר לנו בהרבה דברים. קשה לתאר בכמה משפטים אבל ההומופתיה עבורנו הוא הצלה אחת גדולה מאחר והטיפול שלו הוא כל כך שורשי ועמוק ונותן מענה מעבר לטיפול הנקודתי כאשר הרפואה הרגילה מטפלת בסימפטום נטו ההומופאתיה מטפלת בנסיבות העמוקות יותר וממילא מעלימה את הסימפטום. דרך הטיפול ההומופאטי קבלנו הרבה כלים לסייע לילדים ולעצמנו צריך להתנסות בכדי להבין ואני ממליץ בחום!!
  נתנאל ג'
  Open chat
  צריכים עזרה? דברו איתנו!