טיפול הומאופתי טבעי
בפחדים ובחרדות

בכדי לפתור פחדים או חרדות צריך להבין מהיכן הם מגיעים.

התבוננות מעמיקה מראה שתמיד, מתחת לפחד או לחרדה, יושבת טראומה שטרם הצליחו להתמודד איתה. הטראומה כה חזקה, שנוצרת הרגשה כאילו לא ניתן לחיות איתה. בכדי למסך את הטראומה, המודעות שלנו מייצרת פחד או חרדה. כאשר מפחדים אז לא מרגישים את הטראומה.

הדרך היחידה להבריא לחלוטין מהפחד או מהחרדה היא לזהות איזו טראומה ניצבת מאחורה ולרפא אותה.

שלבי הריפוי הם:

 • בשיחה עם האדם אני מזהה את הטראומה שניצבת מאחורה ומזהה איזה טיפול הומאופתי יפתור את הטראומה.
 • לאחר מתן הטיפול ההומאופתי, הטראומה צפה והאדם מתחיל להשלים עם הטראומה.
 • במידת הצורך מתלוות לטיפול ההומאופתי גם שיחות וגם טכניקות טיפוליות מתקדמות נוספות כדי לעזור לו להתמודד באופן אמיתי עם הטראומה.
 • לאחר פתרון הטראומה, הפחדים והחרדות שהיו נעלמים, והאדם מרגיש משוחרר, מלא עוצמה ומאושר.
 • ניתן להבריא מכל טראומה, היות שהיקום לא נותן לאדם ניסיון שהוא לא מסוגל להתמודד איתו. פתרון של טראומה מגדיל את הביטחון העצמי של האדם, היות שהוא מזהה שהוא יכול להתמודד עם כל דבר שניצב מולו.

יש לשים לב שפחדים או חרדות עשויים להתגבר מאד לאחר שדיכאו סימפטום בגוף. למשל ראיתי בניסיון הקליני שלי אנשים שדיכאו פריחה בעור עם משחה או כדור, ומספר חודשים לאחר הדיכוי הסימפטומים הנפשיים התגברו לרמה בלתי נסבלת. הסיבה לכך היא שיש קשר הדוק בין העור ומערכת העצבים: כאשר גוף העוּבּר נבנה, העור ומערכת העצבים נוצרים מאותה שכבה עוּבּרית הנקראת אקטודרם . הקשר בין העור לבין מערכת העצבים נשמר לכל אורך החיים, ולכן פגיעה באחד מהם גורר פגיעה בשני. במקרים אלה, לאחר הטיפול ההומאופתי, הפריחה תחזור לעור ואז המצב הנפשי ישתפר מאוד. לאחר מכן, הפריחה בעור תבריא , היות שסדר ההבראה תמיד הפוך לסדר כניסת החולי – ראה בעמוד "תהליך ההבראה" את הפרק "סדר ההבראה".

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם

יחד נגבש תוכנית הבראה המתאימה לכם

  מתרפאים אלה כבר מצאו את הפתרון

  קחו טעימה מההצלחות שלנו

  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מורן י'
  ההומופאתיה והטיפול אצל יאיר עזרו לנו בהרבה מקרים כגון: חום אצל ילדים, טיפול בפרכוסים, דלקות כאלה ואחרים, הילד שלי חטף את מחלת החזרת והם סייעו לנו בהכל בלי התערבות רפואית ב"ה. חרדות או כל מועקה אחרת אחרי טיפול מרגישים הקלה ומגיעים לסיבות ובאופן טבעי לפתרונות... זוג מדהים עם המון אהבת חינם אינסופית שנותנים מזמנם ומעצמם והכל מתוך שמחה וחיוך ולב רחב. ממליצה בחום!!! תנסו לא תתאכזבו
  מרטי ג׳
  הגעתי ליאיר בעקבות המלצה של חברה‎ .‎
  כשהגעתי ליאיר לא היתי הכי בטוחה שאפשר להבריא על ידי טיפול הומואפתי‎ .‎
  להבריא מבחינה נפשית וגם רפואית‎ .‎אני מטופלות כבר שנתיים‎, וגם שני הילדים שלי‎ .‎
  פשוט מתנה מבורא עולם שהגעתי אליהם‎ .‎אני מרגישה מבחינה נפשית‎ מאוד מחוזקת .המוטיבציה שלי עלתה‎ .‎
  יש לי יותר כוחות ויכולת להתמודד עם דברים
  ממלצה בחום
  דבורה א'
  הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
  מור י'
  יאיר עזר לנו בהרבה דברים. קשה לתאר בכמה משפטים אבל ההומופתיה עבורנו הוא הצלה אחת גדולה מאחר והטיפול שלו הוא כל כך שורשי ועמוק ונותן מענה מעבר לטיפול הנקודתי כאשר הרפואה הרגילה מטפלת בסימפטום נטו ההומופאתיה מטפלת בנסיבות העמוקות יותר וממילא מעלימה את הסימפטום. דרך הטיפול ההומופאטי קבלנו הרבה כלים לסייע לילדים ולעצמנו צריך להתנסות בכדי להבין ואני ממליץ בחום!!
  נתנאל ג'
  Open chat
  צריכים עזרה? דברו איתנו!